Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Umicie wbić na polski dystrykt? Troche dziwne.. daje international district, później wybieram Polish District i mnie wrzuca na European Dis. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:52, Fang napisał:

Ty już nic niepisz....dodali polskie dystrykty....


Nie dodali jeszcze polskich -_- na razie jest tylko zakładka, i tak wywala do common/europejskiego1. Ale to oznacza, że albo zlitowali się nad polskimi błaganiami o własny district, albo faktycznie grę kupiło u nas już tyle ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:11, Lord Asgaroth napisał:

> Ty już nic niepisz....dodali polskie dystrykty....

Nie dodali jeszcze polskich -_- na razie jest tylko zakładka, i tak wywala do common/europejskiego1.
Ale to oznacza, że albo zlitowali się nad polskimi błaganiami o własny district, albo faktycznie
grę kupiło u nas już tyle ludu.


a ja nawet zakładki z polskim dystryktem nie mam, nie mówiąc już o możliwości wejscia na niego.

BTW. kurcze, ładnie powiększyli Tyrie. Czy to oznacza że wątek fabularny się wydłuży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:13, BuuBuu napisał:

a ja nawet zakładki z polskim dystryktem nie mam, nie mówiąc już o możliwości wejscia na niego.


BTW. kurcze, ładnie powiększyli Tyrie. Czy to oznacza że wątek fabularny się wydłuży???


<pac w czoło> przecież wychodzi dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 10:16, Lord Asgaroth napisał:


<pac w czoło> przecież wychodzi dodatek...


Ale mi chodzi o to czy dodatkowe misje będą dostępne w Tyrii już przed dodatkiem !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:19, BuuBuu napisał:

Ale mi chodzi o to czy dodatkowe misje będą dostępne w Tyrii już przed dodatkiem !! :D


Tak na chłopski rozum... Dodatek dodaje nowe misje... Jak mogą być dostępne przed jego premierą, a tym bardziej dla osób, które klucza z tego dodatku jeszcze nie miały jak wpisać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN ładnie dało czadu!Aktualizacja ,któa zajmuje ok.650MB.Tak ni z gruszki nie z pietruszki.

Pajonk>wystarczy,że wyrzucisz troche hajsu albo wyfarmisz elite tomy i masz Survivora :> Ja dobiłem wczoraj do 9 SS i 6 LB i mam dośc grindu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz powiedzenie: Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę? ;) Lubię się bawić grą, zdobywać wszystko na tyle uczciwie, na ile jest to możliwe. Staram się nie bawić w jakiś farming, bo to mnie po prostu nudzi - m.in. dlatego totalnie olałem WoW. ;) Gram sobie spokojnie i wbrew pozorom nie idzie tak źle - LS-a wcześniej czy później mieć będę, a czas jaki na to poświęcę może być ciut dłuższy niż u innych, ale... nic mnie to nie interesuje. Prawda jest taka, że ten tytuł mogłem zdobyć już dawno temu niszcząc Jade Brotherhood w Wajjun Bazar. Tylko problem w tym, że nie sprawiłoby mi przyjemności później pokazywanie tak zdobytego tytułu. ;) Jeśli dojdę do niego bez takich zabaw to przynajmniej będę z tego dumny: zdobycie go po prostu farmiąc exp to pójście na łatwiznę, w tego po prostu nie lubię i nie uznaję. :/ Ten tytuł to w jakimś sensie prestiż -tylko zdobyć go trzeba normalnie i jedynie wtedy można powiedzieć, że jest coś wart. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi to przetłumaczyć?

Thanks for your interest in Guild Wars.

Unfortunately, we cannot separate your Guild Wars chapters from each other if you have already used your access keys to upgrade an existing game account.

Once an access key has been used to upgrade a game account the access key cannot be used again.

However, when you add the different chapters to a single game account, your existing characters gain full access to the content of the different chapters.

You can travel with your characters between the continents, gathering new skills from the different chapters and taking part in the missions and quests offered in the different chapters. You can create PvP characters using a mix of professions, skills and items from all chapters you have added to your game account, giving you the widest possible array of strategies for PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz problemy: najpierw prosiłeś AN o połączenie kont, a teraz prosiłeś o rozdzielenie tychże kont? Dżizas. :/
Poza tym: www.ling.pl i sam sobie przetłumacz - to nie jest trudne, a przy okazji trochę się poduczysz języka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie pamiętam dokładnie, ale albo w dzień premiery, albo przy beta weekendzie, czy na miesiąc przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:12, Budo napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale albo w dzień premiery, albo przy beta weekendzie, czy na miesiąc
przed premierą...


Różnica jakichś 3 tygodni (beta weekend a na miesiąc przed premierą) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW:EN będzie można przetestować na tydzień przed premierą, czyli w dniach 25-26 sierpnia. Wtedy też otrzyma się dodatkowe bronie, które zatrzymać będzie można jedynie w przypadku dodania kodu z pełnej wersji dodatku. ;)
Cholera: wrócę do domu i zamiast sobie pograć choć chwilę będę musiał wrzucić "-image". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:39, Pajonk78 napisał:

Cholera: wrócę do domu i zamiast sobie pograć choć chwilę będę musiał wrzucić "-image". :/


A propos tego... Dziś (po aktualizacji) zarzuciłem -image i pobrało mi ponad 20k plików. Nie sądzicie, że możemy mieć GW:EN już na dyskach? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo prawdopodobne. Zresztą nauczeni doświadczeniem mamy prawo tak sądzić. :D Aczkolwiek osobiście nie pamiętam tak dużego i jednorazowego update`u: choć ma pamięć bywa zwodnicza i jak najbardziej mogę się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że troche mylisz pojęcia.Jeśli coś nie byłoby uczciwe w GW to by to po prostu wywalili z gry.Skoro wolisz tak zdobywać tytuł to już Twoja rzecz.Tylko największy przypał będzie jeśli zostanie Ci z 5k do końca i zginiesz XD
Zdobywanie LS w sposób,któy opisujesz rzeczywiście daje powody do domuy :> Tak samo jak zdobywanie kolejnych stopni uznania u Luxonów-w zasadzie jedyna opcja to AB,nie to co u Kurzicków-nudne do cna FFF.
Apropos AB to na ostatniej mapie u Kurzicków jest naprawde ciężko wygrać :/ Podójne FL nie są warte zachodu jak dla mnie :/
Image nie potrwa chwile :D u mnie przy transferze na poziomie 120KB/s szło ponad godzinke,więc musisz sie uzbroić w cierpliwośc :D Co do zmian to jeszcze żadnych nie zauważyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:47, Pajonk78 napisał:

Jest to bardzo prawdopodobne. Zresztą nauczeni doświadczeniem mamy prawo tak sądzić. :D Aczkolwiek
osobiście nie pamiętam tak dużego i jednorazowego update`u: choć ma pamięć bywa zwodnicza i
jak najbardziej mogę się mylić. ;)


Również dawno takiego zastrzyku plików nie widziałem :/ Obecnie zostało mi niecałe 250 plików do pobrania, zobaczymy co też AN wydumała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować