Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie widze sensu w tworzeniu W/Mo.Mógłbyś podać jakąkolwiek korzyść,prócz farmu i powtarzalnego rezu?

Sith->druga profesja w zasadzie nie ma znaczenia.Najlepiej pakuj w atrybut broni,którą sie posługujesz,drugi atrybut to siła a trzeci to taktyka-chodzi mi konkretnie o leczenie skillem Lion''s Comfort i troche mniej bezpieczne-Healing Signet.Ten pierwszy zapewnia w miare przyzwoite leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:01, Jarzy napisał:

Nie widze sensu w tworzeniu W/Mo.Mógłbyś podać jakąkolwiek korzyść,prócz farmu i powtarzalnego
rezu?


A jaka korzyść dla początkującego z innej profesji? Powtarzalny res, najlepiej Rebirth to największy bonus. Warek jest samowystarczalny raczej. Owszem można się bawić z buildem, ale ja przeszedłem trzy kampanie sporadycznie korzystając z obcych skillów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:26, BuuBuu napisał:

cenega obsługuje już DX 9 :d


Denega nie obsługuje dx9, ale go nie ma, i to czuć. Zresztą pokombinuj, jeżeli ci się coś uda, to daj znać. Ja stwierdziłem, że gw zbyt wiele traci pod linuxem by się opłacało na nim grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wycenić ten młotek? :)
Wiem, że bez inskrypcji i req. 10, ale reszta przedstawia sie całkiem fajnie ;)

20070718232129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:22, Lazu napisał:

Mógłby mi ktoś wycenić ten młotek? :)
Wiem, że bez inskrypcji i req. 10, ale reszta przedstawia sie całkiem fajnie ;)

Żeby nie być chamskim powiem:nie!nie jest fajny!Popularny skin,słąbe bonusy-zero wartości.Vamp dla młota jest mało przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:30, Jarzy napisał:

Vamp dla młota jest mało przydatny.

Tylko ten młotek nie ma Vampirica, a Zealous. :>

Dnia 19.07.2007 o 01:30, Jarzy napisał:

chodzi mi konkretnie o leczenie skillem Lion''s Comfort

A co jeśli gość nie posiada NF-a? :> Wtedy LC sobie nie poużywa za bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 08:11, Pajonk78 napisał:

> chodzi mi konkretnie o leczenie skillem Lion''s Comfort
A co jeśli gość nie posiada NF-a? :> Wtedy LC sobie nie poużywa za bardzo. ;)


Bo on jest tajnym pracownikiem AN i w taki sposób nakłania do kupna Nightfalla, ha! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:01, Jarzy napisał:

Nie widze sensu w tworzeniu W/Mo.Mógłbyś podać jakąkolwiek korzyść,prócz farmu i powtarzalnego
rezu?

Sith->druga profesja w zasadzie nie ma znaczenia.Najlepiej pakuj w atrybut broni,którą sie
posługujesz,drugi atrybut to siła a trzeci to taktyka-chodzi mi konkretnie o leczenie skillem
Lion''s Comfort i troche mniej bezpieczne-Healing Signet.Ten pierwszy zapewnia w miare przyzwoite
leczenie.


ZZauważ że on jest poczatkujacym. I tak bedzie pakował tylko do warka, a póżniej jak nabierze doświadczenia zacznie kombinować ze skilllami, a na monka da sięfarmic. Można siępobawić z mendingiem i te sprawy choć za bardzo sięnei opłaca. Ale on i tak nie będzie umieał korzystaćz innych klas, a więc ? Będzie miał awaryjnego monka, ale pewnie i tak będzie tylko warkiem pykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:04, kamciu609 napisał:

starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?

Chyba musisz zrobić tak jak na filmie Wakacje Jasia Fasoli gdy dzwonił z tym dzieciakiem do domu - wypisać kombinacje na kartce :) A tak wogóle może ci wymienią egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:19, v0yag3r napisał:

> starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?
Chyba musisz zrobić tak jak na filmie Wakacje Jasia Fasoli gdy dzwonił z tym dzieciakiem do
domu - wypisać kombinacje na kartce :) A tak wogóle może ci wymienią egzemplarz.


Już mu się udało :P. Napisał nam o tym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się dziś za uzupełnianie misji wojaczką, wypadałoby zdobyć protectora Tyrii i Canthy przed premierą GW:EN. A później może guardiana wszystkich trzech.

No i wczoraj byłem tak podjarany całą sytuacją, że nie wiem czy ładnie podziękowałem. Więc zrobię to teraz: ślicznie dziękuję, Walgierz. :)
Będziesz wiedział za co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie dziękuj mu, on nie wiedział co robi (szybko zrób customize xD).

Co do początkujących- to oni wlasnie grają secondary, czyli necro z flarami, woje z leczeniem, monki ze spellami mesmera itd. Dopiero doświadczeni gracze zaczynają sie skupiać na primary i to widac wszędzie w pvp i pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:28, Krejt napisał:

No i wczoraj byłem tak podjarany całą sytuacją, że nie wiem czy ładnie podziękowałem. Więc zrobię to teraz: ślicznie dziękuję, Walgierz. :)
Będziesz wiedział za co. ;)


Hehehe. Np ;]
Zachęcony przez Budo wystawiłem sephis axe req 9 na guru i zobaczę, czy da się z tego coś wyciągnąć. jak nie, to dalej Koss będzie z tym latał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:40, Budo napisał:

Nie dziękuj mu, on nie wiedział co robi (szybko zrób customize xD).

Wiedział, wiedział. Za darmo bym nawet oddał :]

Dnia 19.07.2007 o 10:40, Budo napisał:

Co do początkujących- to oni wlasnie grają secondary, czyli necro z flarami, woje z leczeniem, monki ze spellami mesmera itd. Dopiero doświadczeni gracze zaczynają sie skupiać na primary i to widac wszędzie w pvp i pve.


Bo jak sie na początku zapełnione pół paska (skillami z obu profesji), to jaki wybór? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze czasy, gdy będąc początkującym graczem stworzyłem oczywiście W/Mo i jak można się domyślić używałem "pr0uber" skilla jakim wydawał się być... Mending. Patrząc z perspektywy czasu jest to naprawdę dość zabawne. :) Teraz grając raczej rzadko korzystam ze skilli profesji dodatkowej: oczywiście wszystko zależy od buildu i miejsca, gdzie się idzie. ;)
BTW: witajcie ponownie chłopaki - tęskniliście? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

Pamiętam jeszcze czasy, gdy będąc początkującym graczem stworzyłem oczywiście W/Mo i jak można
się domyślić używałem "pr0uber" skilla jakim wydawał się być... Mending. Patrząc z perspektywy
czasu jest to naprawdę dość zabawne. :) Teraz grając raczej rzadko korzystam ze skilli profesji
dodatkowej: oczywiście wszystko zależy od buildu i miejsca, gdzie się idzie. ;)


Ano, mam podobnie... Im więcej gram, tym bardziej korzystam ze skilli profesji podstawowej. Jak się okazuje, można nieźle wymiatać :D

Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

BTW: witajcie ponownie chłopaki - tęskniliście? :>


Taaak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:28, Krejt napisał:

Zabieram się dziś za uzupełnianie misji wojaczką, wypadałoby zdobyć protectora Tyrii i Canthy
przed premierą GW:EN. A później może guardiana wszystkich trzech.


Ja wczoraj z chłopakami męczyłem Abaddon''s Mouth, obecnie brak mi tylko bonusu z Hell''s Precipice do protectora Tyrii. A potem już "tylko" Cantha i Elona, choć szczerze mówiąc najbardziej nie lubię robić Tyrii, znacznie sprawniej jest z masterowaniem na czas ;) Ale to moje osobiste zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:01, lordfett napisał:

> Zabieram się dziś za uzupełnianie misji wojaczką, wypadałoby zdobyć protectora Tyrii i
Canthy
> przed premierą GW:EN. A później może guardiana wszystkich trzech.

Ja wczoraj z chłopakami męczyłem Abaddon''s Mouth, obecnie brak mi tylko bonusu z Hell''s Precipice
do protectora Tyrii. A potem już "tylko" Cantha i Elona, choć szczerze mówiąc najbardziej nie
lubię robić Tyrii, znacznie sprawniej jest z masterowaniem na czas ;) Ale to moje osobiste
zdanie :P


Ja na swoim Rangerze mam protca Tyrii I Elony ;P. A w Canthie nie chce mi się już robić.. chociaż właściwie jakby
mi się chciało to już mam tego prota.. Narazie 5/14 (albo 13 nie pamiętam ile tych misji jest w F) mijsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Elonę mam już z grzywy od jakiegoś czasu a Cantha jest w sumie dość prosta. Tylko do Tyrii będę się zabierał jak pies do jeża, bo tam jest kilka misji z dość wkurzającym bonusem.

No ale jak udało się zrobić Dzagonur, Jennur''s Horde i GoM z henczami, to i jakoś się Tyrię załatwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę Rangerką zrobić misje na Fire Island, a później cofnąć się, aby zrobić misję sprzed LA. W Factions jestem przed Nahpui Quarter (Vizunah mam niestety na Expert jedynie - ale poprawiać będę to dopiero po przejściu fabuły, bo na razie za mało przeszedłem), a w Elonie robię właśnie Crossing the Desolation. Natomiast dzięki temu, że wreszcie zacząłem używać scrolli na zwiększenie ilości exp za moby okazało się, że... wczoraj przekroczyłem już próg 1kk exp - jeszcze tylko około 300k i mam LS-a. :D Pewnie dokonam tego w weekend łapiąc elitki przy okazji zwiększając sobie Skill Hunter Title. :) Szkoda tylko, że przez generalny remont mieszkania gram ~godzinę dziennie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować