Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 22:36, walgierz napisał:

Nawet na guru +30 do axe nie chciało pójść za 15k (trzy razy wystawiałem), a to było zanim
ceny poleciały. Jak uzyska 10k to będzie IMO sukces :)


Tuż przed wyjazdem (jakiś tydzień temu) kupiłem za 7k. I nawet koleś targować się nie chciał jak mu powiedziałem tą cenę, tylko od razu mi opchnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 10:01, Budo napisał:

Tak poszerzmy horyzonty o całe mile- teraz będzie krasnolud z laską!! Cóż za oryginalność...

Chodzi Ci o panienki? :P XD W końcu widział ktoś panie krasnoludkowe? XD
Fajnie,że w końcu można sqmplować sie z Charr :D Ciekawe czy AN da im normalny język czy będą oni tacy troche przygłupi?Nie moge doczekać sie GW 2-tam na pewno zrobie sobie Charra mnicha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:02, Jarzy napisał:

Chodzi Ci o panienki? :P XD W końcu widział ktoś panie krasnoludkowe? XD
Fajnie,że w końcu można sqmplować sie z Charr :D Ciekawe czy AN da im normalny język czy będą
oni tacy troche przygłupi?Nie moge doczekać sie GW 2-tam na pewno zrobie sobie Charra mnicha
XD


Ja marzę o zobaczeniu Asury wojownika xD Choć zastanawia mnie, czy pewne ograniczenia nie zostaną wprowadzone jednak do GW2, tak by nie wszystkie profesje były dostępne dla danej rasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chodzi o GW2, to sobie zrobie oczywiście człowieka i będe sobie wyobrażać że to przodek mojej dawnej postaci (troche dziecinne ale dla mnie fajne ) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:15, Marioo55 napisał:

Jeśli już chodzi o GW2, to sobie zrobie oczywiście człowieka i będe sobie wyobrażać że to przodek
mojej dawnej postaci (troche dziecinne ale dla mnie fajne ) ;P


Potomek raczej ;)

Ale myślę, że większość z nas będzie miała podobne wyobrażenie, wszak dzięki Hall of Monuments pozostawimy po sobie pewną pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:09, lordfett napisał:

Ja marzę o zobaczeniu Asury wojownika xD Choć zastanawia mnie, czy pewne ograniczenia nie zostaną
wprowadzone jednak do GW2, tak by nie wszystkie profesje były dostępne dla danej rasy...

To by nie było fajne.Patrząc na dotychczasowe zasady GW to nie powinno być ograniczeń.Wystarczy luknąć na sposób,w jaki AN zniosło "przyspawane" bonusy do pancerzy albo broni-teraz wystarczy do upragnionej broni lub pancerza dorzucić odpowiednie inskrypcje i już mamy wymarzony zestaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:19, Zieloonnyy napisał:

Gdzie można kupować uchwyty do sztyletów?


Trzeba je wyjmować z innych broni (PvE) lub odblokować (PvP) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:05, Jarzy napisał:

To by nie było fajne.Patrząc na dotychczasowe zasady GW to nie powinno być ograniczeń.Wystarczy
luknąć na sposób,w jaki AN zniosło "przyspawane" bonusy do pancerzy albo broni-teraz wystarczy
do upragnionej broni lub pancerza dorzucić odpowiednie inskrypcje i już mamy wymarzony zestaw!


Również mam nadzieję, że ograniczeń nie będzie. Zmiana odnośnie armorów i broni to olbrzymi ukłon w stronę graczy, jedna z najlepszych zmian w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:19, Zieloonnyy napisał:

Gdzie można kupować uchwyty do sztyletów?

BTW: Może mi ktoś pomóc w misji w Raisu Palace?


W miasta i outpostach... ALe od graczy, a nie od NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:05, Jarzy napisał:

To by nie było fajne.Patrząc na dotychczasowe zasady GW to nie powinno być ograniczeń.Wystarczy
luknąć na sposób,w jaki AN zniosło "przyspawane" bonusy do pancerzy albo broni-teraz wystarczy
do upragnionej broni lub pancerza dorzucić odpowiednie inskrypcje i już mamy wymarzony zestaw!


Jak sam napisałeś, AN stara się, żeby każdy mógł dopasować wszystkie elementy pod siebie. Nie sądzę, żeby pojawiły się nagle ograniczenia. A nawet jeśli będą, to myślę, że zostaną szybko zniesione :] Gra nie jest czysto RPG, więc nie ma powodu robić jakichś ograniczeń wynikających z tła/historii (backgroundu) gry, tak jak ma to miejsce w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:22, Astropath napisał:

Jak sam napisałeś, AN stara się, żeby każdy mógł dopasować wszystkie elementy pod siebie.
Nie sądzę, żeby pojawiły się nagle ograniczenia. A nawet jeśli będą, to myślę, że zostaną szybko
zniesione :] Gra nie jest czysto RPG, więc nie ma powodu robić jakichś ograniczeń wynikających
z tła/historii (backgroundu) gry, tak jak ma to miejsce w WoW.


Ech... trochę mnie marzenia poniosły. Tak się wczułem czytając tą rozmowę o GW2, że podświadomie przeniosłem jej elementy do GW:EN ^^ Pisałem to w odniesieniu do dodatku, ale tam nie będzie nawet sposobności wprowadzić tych ograniczeń, więc olejcie poprzedni post. Co do GW2... jako że będzie bardziej WoWo podobny, to nie zdziwiłbym się, gdyby było w nim nawet więcej ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie w sumie podobałą opcja z inskrypcjami tylko w NF,bo nie musiałem dokupować Radiantów do nowo zrobionych pancerzy :D

Astropath->wiem o co Ci chodziło.Do GW2 daleko jeszcze(mam nadzieje,że daleko,bo chce przejśc pare razy całe GW!).Kurde,moim marzeniem byłoby stuknięcie CAŁEGO GW każdą klasą.No ale znając życie GW2 szybko wyjdzie i będe musiał czas dzielić.Ciekawe co tytuły będą dawały w GW2?Bo jeśli tylko możliwość wyświetlania ich to ja podziękuje.No i ciekawe ilu graczy zostanie w GW 1 po wyjściu GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...).No i ciekawe ilu graczy zostanie w

Dnia 20.07.2007 o 15:50, Jarzy napisał:

GW 1 po wyjściu GW2.


Myślę, że całkiem sporo, bo zwróć uwagę, ze obecnie przeważają jednak dzieciaki, które z czasem jeszcze bardziej "przykleją" się do gry i od razu łykną GW2.
Co do ograniczeń, to prawdę powiedziawszy chciałbym, żeby pewne były. Ktoś wspominał o wojowniku asurze. Myślę, że nie tyle asura nie powinna mieć dostępu do tej klasy, co po prostu słabiej się w niej rozwijać, niż dajmy na to charr, człowiek, czy norn. Tak jak i norn nie powinien być chyba nigdy mistrzem arkan magicznych, tak jak asury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe co tytuły będą dawały w GW2?Bo jeśli tylko możliwość wyświetlania ich to ja podziękuje.

W zapowiedziach było powiedziane, że dzięki tytułom będzie można odblokowywać w GW2 elementy w inny sposób nieosiągalne (minipety, przedmioty). Co z kolei mnie przeraziło, bo mam nadzieję, że pomimo tego, będzie także możliwość ich wyświetlania :]

>No i ciekawe ilu graczy zostanie w GW 1 po wyjściu GW2.

Moim zdaniem w PvE nie tak wielu :/ Wiele osób obecnie gra w GW z powodu braku abonamentu i traktują grę jako zastępstwo dla "prawdziwych" MMORPG. Jak się pojawi pełnoprawny MMO to przerzucą się na niego niestety :/ Ciekawi mnie jedynie jak będzie wyglądało PvP w GW2 i wydaje mi się, że jednak nadal lepsze będzie w GW1, więc gracze PvP zostaną dosyć długo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co takie gdybanie niestety nie ma sensu :/ Miejmy najdzieje,że jednak będzie z kim robić misje itd.w GW 1 za te 2 lata.Co do GW 2 to ograniczenia klasowe sprawią,że ludzie będą preferowali te mocniejsze rasy :/ No chyba,że AN da jakieś mega równoważenie.Jeśli jednak podział będzie to zastanawia mnie jak to będzie wyglądało?Asury najlepsze w magii?To znaczy co?Jeśli chce zrobić mocną elemke to będe skazany na paskudne gęby Asur?Bez sensu!Totalnie ograniczenie.Co do odblokowywania różności to ciekawe co to tak naprawde będzie?

L.Asgaroth->troche bez sensu jest pierwsze zdanie Twojego posta,bo skoro dzieciaki łykną GW 2 to odejdą z GW 1,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowinek ciąg dalszy... W załączniku do posta:

1 - trochę modeli postaci, z czego Charr, Nornowa kobieta (Jora) i krasnolud to z pewnością hero. Za bohaterów robią też najpewniej Gwen i dama w czerwonym. Co do reszty, nie wiadomo - pewniakiem jest, że będzie 10 hero, więc na 100% nie wszyscy pokazani (wygląd i zdolności manualne niektórych wykluczają :P)
2 - niektóre z armorów dla naszych alter ego. Choć nie wszystkie moim zdaniem zaskakują pięknym wyglądem, wiem że do czasu premiery GW:EN powstrzymuję się z kupnem armorów. Nekromancki (female), ten dla Rytualistki i ostatni (derwiszowy) wprost wymiatają :D
3 - przeciwnicy i npc-e, jakich spotkamy podczas naszej podróży (miejmy nadzieję, że nie ostatniej) w świecie GW1. Czy tylko ja mam deja vu/dzień świstaka w przypadku niektórych modeli?

20070720171923

20070720172014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli komuś nie widzi się ściąganie prawie 50 megowego trailera a chce obejrzeć i to z polskimi napisami, zapraszam na youtube :) http://www.youtube.com/watch?v=7FfVOQxiTR0

Filmik fajny, poznajemy głos Gwen, dowiadujemy sięże mineło już sześć lat a nasza mała przeżyła i dorosła :D
To znaczy że akcja GW:EN dzieję się4 lata po wydarzeniachz Proph. Strasznie podobają mi sięci kolesie w granatowych zbrojach. Fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować