Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 14:37, KrzychoCJ napisał:

Czy aby grać postacią
z triala muszę kupić GW: Factions czy nie koniecznie?

Tak. Każda postać ma przypisaną do siebie kampanię i nie da rady jej zmienić. Co najwyżej możesz podróżować pomiędzy kontynentami, jeżeli oczywiście nabędziesz odpowiednie rozszerzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schowek peka w szwach, a "zielonych" wciaz przybywa (... I love you Sorrow''s Furnace).
Poprosze o wycene jesli mozna ;-)

20070719183905

20070719183911

20070719183916

20070719183920

20070719183926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kephket, Millus Pillar i Vilnar za grosze- może 5k/ sztuka uda Ci sie to opchnąć. Wroth''s Holy Rod podejrzewam że podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz ... no to jeszcze trzy na dokladke. I to by bylo na dzis.
Ps. spodziewam sie, ze te itemy sa jednak nieco wiecej warte.

20070719185919

20070719185925

20070719185929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 18:39, Mudra napisał:

Schowek peka w szwach, a "zielonych" wciaz przybywa (... I love you Sorrow''s Furnace).
Poprosze o wycene jesli mozna ;-)


Ciężko to sprzedać a jeśli już, to tak jak Budo pisał próbuj za 5k. Wroth''s max 1k. Kiedyś też bawiłem się w farm SF, ale po jakimś czasie zauważyłem, że jedyne co jest warte zachodu to: Galigord''s staff, Drago''s Flatbow, Rago''s flame staff i rzeczy od Brohna. Co do reszty, cieszyłem się jeśli ktoś za 3k to zechciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wszystko odbywa sie tak szybko to było by miło : Oczywiście na karcie trzeba mieć dolce albo euro,nie?

Kilka rzeczy w GW mogliby ludzie z AN w końcu zmienić.PRzede wszystkim wurza mnie "dzielenie" herosów między postacie PvP.Otóż jeśli np.PvP ele damy jeden zestaw herosów to taki sam zestaw od razu "na siłe" ma postać PvP np.ranger :/ Jeśli jednej postaci PvP wywalimy z ekipy herosów to druga postać PvP też ich nie będzie mieć :/ Co za głupota ze strony AN :/

Mudra->DRago to nadal koszt jakichś 20-25k.Millius Pilar schodzi za jakieś marne 2k.Wings Axe sprzedasz za jakieś 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:51, Jarzy napisał:

Jeśli to wszystko odbywa sie tak szybko to było by miło : Oczywiście na karcie trzeba mieć
dolce albo euro,nie?

Nie, przy transakcji złotówki przeliczane są na euro po aktualnym kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:59, Aithieel napisał:

Oficjalna strona Guild Wars zmieniła wygląd i dodano oficjany trailer GW:EN (w tym też po polsku).
Enjoy!

Właśnie ściągam. Zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:00, Mudra napisał:

Cóz ... no to jeszcze trzy na dokladke. I to by bylo na dzis.
Ps. spodziewam sie, ze te itemy sa jednak nieco wiecej warte.


Mudra mam wielką prośbę do Ciebie jak byś mógł potrzymać dla mnie tego Drago''s Flatbow byłbym bardzo wdzięczny, ostatio dużo kasy wydałem na upy, więc trzeba odnowić fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:59, Aithieel napisał:

Oficjalna strona Guild Wars zmieniła wygląd i dodano oficjany trailer GW:EN (w tym też po polsku).
Enjoy!


Pierwsze wrażenia z trailera:
- piękna, wprost CUDOWNA muzyka!
- wielki powrót do Tyrii... od zawsze ceniłem sobie mieszankę krajobrazów tego kontynentu, ani Cantha, ani Elona nie były tak dobre dla mnie... a teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej!
- Gwen is back... not in black, but she is ;) Nie można jej zaliczyć do najpiękniejszych dam świata GW, ale ujdzie w tłoku :P Jak sądzicie, jaka będzie jej rola i główna klasa? Wygląda na mesmerkę...
- Hall of monuments jak widać będzie nie tylko skarbnicą, w której zgromadzimy nasze osiągnięcia, ale i swoistą bazą wypadową oraz miejscem zbiórki dla jakiejś armii... Czyżby nam/Gwen przyszło dowodzić jakimiś większymi oddziałamu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:29, Konrad512 napisał:

Ile dostane za +30 hp do axe''a? Może ktoś chciałby kupić ;p


Ej, no... Bez ogłoszeń proszę.
Cenę sprawdź na guru. Albo po prostu zapytaj na kanale lokalnym w dużym mieście. Zawsze ktoś pomoże.
Ceny upów po prostu poleciały na pysk. Ja myślę, że jakieś 5-8k, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki zaskoczenie !Wielki i miłe!-tk można określić trailer do GWEN :D Widać,że AN nie śpi :) Zastanawiają mnie 2 rzeczy:czemu ten Charr poczęstował w szyje strzałą drugiego Charra i co to za armia łebków w czarnych zbrojach?Czyżby Shinning Blades?A sama Gwen?No cóż,wygląda jak dzieciak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 21:40, Jarzy napisał:

czemu ten Charr poczęstował w szyje strzałą drugiego Charra


Mnie się wydaje, że na północy są popielcy-buntownicy którzy mają dość wojen i żyć w pokoju z innymi rasami ;) ............albo po prostu o dziewczyne chodziło... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goście w zbrojach to prawdopodobnie niejacy Ebon Vanguard. W każdym razie jest to jedna z 4 frakcji w GW:EN, dla których będzie można nabijać punkty reputacji (pozostałe trzy to Nornowie, Asury i krasnoludy Deldrimor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:45, Vasilli napisał:

Mnie się wydaje, że na północy są popielcy-buntownicy którzy mają dość wojen i żyć w pokoju
z innymi rasami ;) ............albo po prostu o dziewczyne chodziło... ;P


Nie wiem czy jest wielu buntowników, ale jak powiedziano w jednej z prezentacji (nie cytat, tylko mniej więcej sens przywołuję), "w każdym społeczeństwie są jednostki, którym wyłamują się, które mają własne cele".

"Strzelający Charr" to Pyre Fierceshot, ranger hero, który do nas dołączy ;)

Gdyby ktoś był ciekawy, dołączą do nas jeszcze Jora (nornowa wojowniczka), Vekk (elementalista Asura) i Ogden Stonehealer (krasnoludzki... monk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 22:14, lordfett napisał:

"Strzelający Charr" to Pyre Fierceshot, ranger hero, który do nas dołączy ;)

No to ciekawe jak się z nim w drużynie będzie :) Miło będzie walczyć razem z ,,wrogiem" :)

Dnia 19.07.2007 o 22:14, lordfett napisał:

Gdyby ktoś był ciekawy, dołączą do nas jeszcze Jora (nornowa wojowniczka), Vekk (elementalista
Asura) i Ogden Stonehealer (krasnoludzki... monk).

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić krasnoluda bez młota/topora ;) Co do Asury/elementalisty ciekawe jak się sprawdzi w walce(raczej śmiesznie będzie wyglądał) ;)

BTW: Czy w GW:Prophecies, Factions, Nightfall żyje choć jeden Asura (nie minipet) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:47, lordfett napisał:

- piękna, wprost CUDOWNA muzyka!


Moim zdaniem nieco taka... uhm Jeremio Soulowata :D Czyli niby dobra, ale nie w moim guście, zbyt pompatyczna i głośna ;) Ja wolę spokojniejsze, klimatyczne utworki, no ale to gusta :P

Dnia 19.07.2007 o 20:47, lordfett napisał:

- wielki powrót do Tyrii... od zawsze ceniłem sobie mieszankę krajobrazów tego kontynentu,
ani Cantha, ani Elona nie były tak dobre dla mnie... a teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej!


U mnie niestety odwrotnie - grałem w niejedno rpg, a nawet mmorpg i po prostu nudzą mnie już standardowe motywy typu średniowiecze + zamki, lochy, lasy i góry. Ja chyba jednak wolę orientalne i ciepłe klimaty z Canthy i Elony :D

Dnia 19.07.2007 o 20:47, lordfett napisał:

- Gwen is back... not in black, but she is ;) Nie można jej zaliczyć do najpiękniejszych dam
świata GW, ale ujdzie w tłoku :P Jak sądzicie, jaka będzie jej rola i główna klasa?


No a co się dziwisz, tak to jest jak się podróżuje z każdym początkującym graczem i pcha się w każde niebezpieczeńswo z tym fletem, zamiast zadbać o urodę i zdrowie :P No dobra - szkoda, że wygląda jak wygląda, no ale cóż, w GW i tak ledwo widać twarz postaci ;)

Ja tylko mam nadzieję, że zdąże do 31 sierpnia ukończyć przynajmniej jedną kampanię (dopiero zacząłem parę dni temu), żebym mógł z czystym sumieniem zabrać się za GWEN (bez podtekstów :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować