Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Kurde,nie wiem jak zobaczyłem tam 5/-1 :/ Nie ma NF?To ma problem!!Buahaha!Ja kupuje wszystkie części po kolei i nie narzekam :>

Wiadomo czy razem z GWEN AN dorzuci jakieś nowe sloty na postacie?Bo mi sie nie chce dokupować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:22, Jarzy napisał:

Wiadomo czy razem z GWEN AN dorzuci jakieś nowe sloty na postacie?

Nie będzie nowych slotów, nowych klas, ani możliwości rozpoczęcia gry w dodatek "świeżą" postacią. Tylko i wyłącznie 20-to poziomowe będą dopuszczone do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:27, Pajonk78 napisał:

Tylko i wyłącznie 20-to poziomowe będą dopuszczone do gry.


a to fajnie, moze bedze na start taka rzez ze wiekszosc wroci do poprzednich dodatkow :)
a tak wogole to wiadomo cos o cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja slyszalem ze ma byc nizsza ze wzgledu na brak nowych klas i slotow.. no ale zobaczymy pod koniec wakacji... a w gwen bedze sie dalo grac majac obojetnie ktora czesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:35, Tovaries napisał:

a w gwen bedze sie dalo grac majac obojetnie ktora czesc?

Dokładnie tak - wiadomo o tym od x czasu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

Pamiętam jeszcze czasy, gdy będąc początkującym graczem stworzyłem oczywiście W/Mo i jak można
się domyślić używałem "pr0uber" skilla jakim wydawał się być... Mending. Patrząc z perspektywy
czasu jest to naprawdę dość zabawne. :)

Grunt to mieć odwagę się przyznać :)
Ja nie tak dawno młóciłem charry latając z mendingiem ^^

Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

Teraz grając raczej rzadko korzystam ze skilli profesji dodatkowej: oczywiście wszystko zależy od buildu i miejsca, gdzie się idzie. ;)

Dokładnie. Wiadomo, że monk wrzuci czasem jakiś glif, necro echo, a ranger splintera. Ale to tylko wspomaganie.
Z tego co mi wiadomo, to tylko mesy czasem walą skillami ele korzystając ze swojego szybkiego czarowania.

Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

BTW: witajcie ponownie chłopaki - tęskniliście? :>

Siur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz.. ja jestem tylko na bierzaco z aktualnym weekendowym bonusem i tym co zostalo zmienione w ostatniej aktualizacji... no ale dzieki za pomoc bo juz sie balem ze bede musial dokupic jakas czesc przed premiera gwen''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:28, Krejt napisał:

Zabieram się dziś za uzupełnianie misji wojaczką, wypadałoby zdobyć protectora Tyrii i Canthy
przed premierą GW:EN. A później może guardiana wszystkich trzech.

No i wczoraj byłem tak podjarany całą sytuacją, że nie wiem czy ładnie podziękowałem. Więc
zrobię to teraz: ślicznie dziękuję, Walgierz. :)
Będziesz wiedział za co. ;)


Życzę powodzenia z guardianem... Na żywe party nie ma co liczyc XD
Ale moze ci sie uda jakos to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:45, sony ericsson napisał:

Życzę powodzenia z guardianem... Na żywe party nie ma co liczyc XD

Chyba, że jest się w takiej gildii jak my - u nas ludzie lubią pomagać sobie wzajemnie. Przykro mi, że Ty źle trafiłeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:27, Pajonk78 napisał:

> Wiadomo czy razem z GWEN AN dorzuci jakieś nowe sloty na postacie?
Nie będzie nowych slotów, nowych klas, ani możliwości rozpoczęcia gry w dodatek "świeżą" postacią.
Tylko i wyłącznie 20-to poziomowe będą dopuszczone do gry.

Tyle to wiem.Pytałem sie o sloty a nie o reszte :/

Czy ktoś z Forumowiczów kupował już sloty u AN i mógłby mi napisać krok po kroku co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 11:53, Jarzy napisał:

Czy ktoś z Forumowiczów kupował już sloty u AN i mógłby mi napisać krok po kroku co i jak?


Nie kupowałem, ale wiem mniej więcej jak się to odbywa. Musisz mieć tylko kartę, którą możesz wykonywać transakcje przez internet i odpowiednią ilość funduszy. Wchodzisz do sklepu, wybierasz "character slot" -> "add to cart", wpisujesz inną ilość jeśli chcesz kupić więcej niż jedną, przechodzisz do koszyka, wpisujesz odpowiednie dane z karty i... skończone, jak mi się wydaje. Trzeba poczekać na zaksięgowanie przelewu i możesz cieszyć się slotami dodanymi prosto do konta :P

(Jeśli coś zgubiłem, proszę o poprawkę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

BTW: witajcie ponownie chłopaki - tęskniliście? :>


No a jak, Feanor mi świadkiem, jak płakałem mu do rękawa i żaliłem się wylewnie, aż mi dał ignora, no... ;)

PS Kupisz tego IDSa XD ? KIedy Cię jakiś czas temu łapałem, to żeś mnie zignorował, no. Aż mi głupio być takim upierdliwym (ale "BiZnes to IDeEs", czy jakoś tak).

-----

Ludziska, czy ktoś z Was korzysta z "cudownego" sposobu na XP farm (stąd: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10164265)? Ja bawię się wersją Rangera (z dorzuconym Minionem na miejsce reza) i z łukiem (ergo: bez żadnych "tarczowych bonusów" itd.) i... jest dziwnie. Tj. różnie :) . No, ale za pierwszym razem mi lockpick wypadł ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:50, Pajonk78 napisał:

BTW: witajcie ponownie chłopaki - tęskniliście? :>


No a jak, Feanor mi świadkiem, jak płakałem mu do rękawa i żaliłem się wylewnie, aż mi dał ignora, no... ;)

PS Kupisz tego IDSa XD ? KIedy Cię jakiś czas temu łapałem, to żeś mnie zignorował, no. Aż mi głupio być takim upierdliwym (ale "BiZnes to IDeEs", czy jakoś tak).

-----

Ludziska, czy ktoś z Was korzysta z "cudownego" sposobu na XP farm (stąd: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10164265)? Ja bawię się wersją Rangera (z dorzuconym Minionem na miejsce reza) i z łukiem (ergo: bez żadnych "tarczowych bonusów" itd.) i... jest dziwnie. Tj. różnie :) . No, ale za pierwszym razem mi lockpick wypadł ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:20, MonkOfWar napisał:

Ludziska, czy ktoś z Was korzysta z "cudownego" sposobu na XP farm...

12k exp w 3-5 minut? Lipa Panie kolego szanowny. ;) Na wyżej podanym questcie (Battle of Turai`s Procession) w HM z jednego runu masz ponad 30k exp - czas porównywalny. ;)
IDS-a nie chcę - nie z powodu tamtych żartów tylko... po prostu nie gram już w ogóle Wojem. :/ Jedynie Rangerka oraz Monk są u mnie w łaskach, więc nie ma sensu tracić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:04, lordfett napisał:

(Jeśli coś zgubiłem, proszę o poprawkę :D)

Nie, wszystko jest dokładnie jak napisałeś.
Co prawda nie kupowałem slotów, tylko bonusy z One Million Edition, ale właśnie tak się to odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:40, Krejt napisał:

Co prawda nie kupowałem slotów, tylko bonusy z One Million Edition, ale właśnie tak się to
odbywa.


A to w takim razie pytanie... Po jakim czasie bonusy były dostępne od wpisania danych z karty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:58, lordfett napisał:

A to w takim razie pytanie... Po jakim czasie bonusy były dostępne od wpisania danych z karty?
:)

O ile pamiętam, to od ręki. Były już na liście po wyjściu ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję trial GW: Factions. Gdy wygaśnie muszę kupić pełną wersję. Czy aby grać postacią z triala muszę kupić GW: Factions czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:37, KrzychoCJ napisał:

Mam wersję trial GW: Factions. Gdy wygaśnie muszę kupić pełną wersję. Czy aby grać postacią
z triala muszę kupić GW: Factions czy nie koniecznie?


Koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować