Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Przed każdą wcześniejszą kampanią były emocje - nie inaczej jest i w przypadku pierwszego dodatku do GW. Inna sprawa, że ludzie się sami nakręcą do tego stopnia, że później może przyjść rozczarowanie, gdyż większość rzeczy nie spełni ich oczekiwań. Tak było ze mną, gdy zacząłem grać w Factions: byłem tak znudzony, że... chciałem pozbyć się GW. :/

protason to jest jedyny rejon, gdzie można wyfarmić Totem Axe, więc... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Nom mi też się udziela :D. Od kilku dni mi się praktycznie udziela ;D. Nie mogę się doczekać aż mój assassin wkroczy do akcji :D. Btw. Widziałem te foty z GW:EN rzeczywiście postarali się o to, by grafika znów była świetna :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:24, Azrathel napisał:

tak więc - czy przy poprzednich ''rozszerzeniach'' również było tutaj tak gorąco? ;]


chyba nie aż tak bardzo, ale pewnie poruszenie było... fakt faktem i Factions, i Nightfall to w dużym stopniu "gry od zera", a tu mamy więcej tego co lubimy, co sie sprawdziło.

Child of Pain -> miejmy nadzieję, że AN rozwiąże to w logiczny sposób, np. jeśli zaczniemy od środka, to dostęp do HoM i hero zostanie odblokowany dopiero w momencie, gdy "fabularnie" do nich dojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzes slyszalem albo czytalem ze kupujac pre relase gwen dostaje sie potem znizke 10zl na gwen w sklepie gram.pl. czy to prawda i jak mam uzyskac ta znizke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:33, Tovaries napisał:

gdzes slyszalem albo czytalem ze kupujac pre relase gwen dostaje sie potem znizke 10zl na gwen
w sklepie gram.pl. czy to prawda i jak mam uzyskac ta znizke?


Kupujesz pre release, CDP dostaje informację, że odebrałeś paczkę, wysyłają Ci klucz rejestracji na mejla, rejestrujesz zestaw przedpremierowy i zniżka jest doliczana do najbliższego zamówienia GW:EN automatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tam nadal wypadają totem axe, ale tylko z behemotów- z wind riderów bodajże wypada sielsko dla mesa Forgotten Fan. Ale farm jest dość frustrujący... ehh te pody. Aha, po drodze jeszcze farmi sie Skale, one sypia goldami czasami i łatwo schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:01, Budo napisał:

/.../

Tam nadal wypadają totem axe, ale tylko z behemotów- z wind riderów bodajże wypada sielsko
dla mesa Forgotten Fan. Ale farm jest dość frustrujący... ehh te pody. Aha, po drodze jeszcze
farmi sie Skale, one sypia goldami czasami i łatwo schodzą.


dzisiaj chyba tego spróbuję :)

sorry ale co to są pody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:29, Budo napisał:

> sorry ale co to są pody ?

Takie małe gówienka, które znienawidzisz- monki wyskakujące spod ziemi koło behemotów, strasznie
upierdliwe badziewie ;]
http://gw.gamewikis.org/wiki/Life_Pod


ja już znienawidziłem ich bliźniaczą wersję w ascalonie, gdzie farmię elementale... a że to HM, to te paskudztwa walą elitem Judgment signet. Więcej, niż jednego na raz nie da rady zdjąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:06, Lord Asgaroth napisał:

ja już znienawidziłem ich bliźniaczą wersję w ascalonie, gdzie farmię elementale... a że to HM, to te paskudztwa walą elitem Judgment signet. Więcej, niż jednego na raz nie da rady zdjąć :/


Rzadko farmię elemental stony, ale jak tylko pojawi mi się ten badziew, to robię skok do Sardelic, bo szkoda moich nerwów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do podów. Warriorem nie stanowią problemu. Nawet we 3naraz. Generalnie farm warriorem jest łatwiejszy choć nie zabije się buildem wind raiderów. Nie jestem pewny ale derwiszem chyba było by najłatwiej tam farmić. Jak by ktoś chciał to moge podać build dla warriora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:41, Drapek napisał:

Dobra mam pytanie czy jak kupiłbym tylko dodatek Nightfall bez podstawki to czy dało bym radę
pograć?


tak - Prophecies (błędnie uważana za podstawkę) Factions i Nightfall to osobne części - każda z nich działa oddzielnie, aczkolwiek można je połączyć.
nadchodzący dodatek Eye of the North wymaga jednak jednej z wcześniejszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uno: czytałeś przypiętego posta? Tam masz odpowiedź na to pytanie, więc wnioskuję, że nie - lepiej było zaśmiecić forum, prawda? :>
Due: Nightfall nie jest dodatkiem. :P
Tres: w GW nie ma "podstawki" sensu stricte. :>
Quatro: żebyś się nie męczyć - tylko Eye of the North wymaga posiadania którejkolwiek z wcześniej wydanych kampanii aby działać. Reszta jest samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 23:06, Konrad512 napisał:

Brzmi bezsensu, trzeba będzie czekać aż gracze zdobędą max title żeby uzyskać favor ><
Czyli w praktyce będzie to prawie niemozliwe. Chyba że źle rozumiem to co tam napisali, ale
w to wątpie...

Mnie sie podoba nowy pomysł AN-dzięki niemu skrole do FoW i UW pójdą konkretnie w góre :) Ja sie ciesze,bo i tak nie korzystam z UW ani FoW.Choć z drugiej strony ecto i shardy mogą pójść w góre :/ Byłoby niemiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Azrathel za odpowiedź.
Sry ale jeszcze nie grałem w GW więc nie jestem wtajemniczony ale qmpel właśnie chce kupić sobie właśnie GW: Nightfall i woleliśmy się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować