Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam pytanie trochę offtopik :) wybacz. jestem nowa.
właśnie instaluję GW, czy nazwa konta to jednocześnie nick, który będzie nam przypisany w grze i widoczny dla innych, czy może być jakakolwiek? I czy różne postacie stworzone przeze mnie w grze nazywać się będą tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:56, Furion III napisał:

tutaj ten screen


No i wszystko jasne. Wywal skille mnicha z paska. Punkty atrybutów ulokuj w mieczach i taktyce lub sile (zależy których umijętności masz więcej i jakiej tarczy używasz).
Zdobądź miecz mający max dmg - 15-22 i wymagający 9 punktów w umiejętnościach posługiwania się mieczem (tyle też tych punktów musisz mieć, by miecz zadawał pełnię obrażeń).
Jeśli braknie Ci skillów do uzupełnienia paska, to odblokuj je u nauczyciela (Askalon, i Yak''s Bend).
I zapamiętaj - wojownik ma zabijać, a nie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:05, seles napisał:

mam pytanie trochę offtopik :) wybacz. jestem nowa.
właśnie instaluję GW, czy nazwa konta to jednocześnie nick, który będzie nam przypisany w grze
i widoczny dla innych, czy może być jakakolwiek? I czy różne postacie stworzone przeze mnie
w grze nazywać się będą tak samo?


Nazwa konta to będzie tylko login - jest to adres e-mail. Nie występuje on w grze, a jedynie podczas logowania się na konto.
Tworząc postać nadajesz jej imię i to ono będzie widoczne dla innych graczy. Każda postać musi się nazywać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

pr0
:D

seles---> nazwa konta to zdaję sie Twój e-mail, każdej postaci z osobna daje się imię, musi być dwuczłonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:07, walgierz napisał:

> mam pytanie trochę offtopik :) wybacz. jestem nowa.
> właśnie instaluję GW, czy nazwa konta to jednocześnie nick, który będzie nam przypisany
w grze
> i widoczny dla innych, czy może być jakakolwiek? I czy różne postacie stworzone przeze
mnie
> w grze nazywać się będą tak samo?

Nazwa konta to będzie tylko login - jest to adres e-mail. Nie występuje on w grze, a jedynie
podczas logowania się na konto.
Tworząc postać nadajesz jej imię i to ono będzie widoczne dla innych graczy. Każda postać musi
się nazywać inaczej.

a, dzięki. ale n00b jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:07, Budo napisał:

pr0
:D


A co, źle coś poradziłem? ^^
Akurat warka mam trochę przerobionego i pamiętam też jakie błędy sam popełniałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:08, seles napisał:

a, dzięki. ale n00b jestem ;-)


Newbie, nie noob :)
Nooby są durne, Newbie się uczą. W razie problemów z grą pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:10, Furion III napisał:

Tylko skąd wziąśc ten miecz jak ja jestem dopiero w tej drugiej lokacji w górach. I ja mam
dopiero 5 poziom posługiwania sie mieczami.


Punkty atrybutów możesz dowolnie rozdzielać. A max bronie są teraz bardzo tanie, bez problemu kupisz coś w Ascalonie za niewielką gotówkę (parę k). Ale nawet bez tego da sie grać dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:10, Furion III napisał:

Tylko skąd wziąśc ten miecz jak ja jestem dopiero w tej drugiej lokacji w górach. I ja mam
dopiero 5 poziom posługiwania sie mieczami.


Najprościej kupić. Miecz max dmg, bez żadnych upów - biały możesz kupić za grosze (nie daj się tylko nabrać, nie dawaj więcej jak 200g). A punkty atrybutów można dowolnie rozdzielać - zabierz z siły, wpakuj w miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:15, Furion III napisał:

A te miecze to musze kupować u innych graczy tak, czyli ja ich musze poszukać??


Tak. Jeden z kanałów nazywa się "handel". Po prostu tam pisz, że chcesz kupić tani biały miecz z max dmg. Powinien mieć obrażenia 15-22. Na pewno zgłoszą się jacyś naciągacze, ale nie kupuj za więcej jak 200-300 golda. I proponuję krzyczeć w Askalonie - tam jest sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:10, walgierz napisał:

> a, dzięki. ale n00b jestem ;-)

Newbie, nie noob :)
Nooby są durne, Newbie się uczą. W razie problemów z grą pytaj śmiało.

Dzieki :D
na razie nie założyłam jeszcze konta, tam pytają o nazwisko i adres???? o co chodzi z tym? co mam wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:20, seles napisał:

na razie nie założyłam jeszcze konta, tam pytają o nazwisko i adres???? o co chodzi z tym? co mam wpisać?

Może adres i nazwisko? ^^
Ja w każdym razie swoe wpisałem i nic się nie stało ;)

--> Furion III

Dnia 14.08.2007 o 19:20, seles napisał:

tylko ze ja mam słabe skille na walke mieczem, najlepszy zdaje 30, to mam wszystkie te na miecz dać??


Obrażenia z miecza + 30 to nie tak źle. Tak jak wspominał Budo, nie musisz mieć pełnego paska skillów. Wrzuć te, które masz, ewentualnie dokup jakieś u nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:21, Furion III napisał:

tylko ze ja mam słabe skille na walke mieczem, najlepszy zdaje 30, to mam wszystkie te na miecz
dać??


Praktycznie wszystkie skille atakujące warka zadają dmg w okolicach 30, więc nei przejmuj się :)
A jesli chcesz poczuć prawdziwą moc i wielki dmg zagraj elemnetalsitą. To on zadaje średnio 100 dmg jednym skillem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:27, walgierz napisał:

> na razie nie założyłam jeszcze konta, tam pytają o nazwisko i adres???? o co chodzi z
tym? co mam wpisać?
Może adres i nazwisko? ^^
Ja w każdym razie swoe wpisałem i nic się nie stało ;)


i przysłali Ci kartkę na święta?
LOL

To bez sensu xC ja niedługo zmieniam adres, mam nadzieję, że z tego powodu nie dezaktywują mi konta ;)
Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 19:41, seles napisał:

Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D


jak już to do gildii ;]
zbieranina maksymalnie stu osób, z możliwością komunikacji przez ''własny'' kanał-czat. pelerynka, siedziba (taki niby-zameczek ;P), lider i kilku oficerów.

najważniejsze to uczyć podstaw powolutku i przemycać materiał kawałeczkami - tego się nauczyłem będąc newbkiem, kiedy lepsi i bardziej doświadczeni wyjaśniali mi O Co W Tej Grze Chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:49, Azrathel napisał:


> Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D


jak już to do gildii ;]
zbieranina maksymalnie stu osób, z możliwością komunikacji przez ''własny'' kanał-czat. pelerynka,
siedziba (taki niby-zameczek ;P), lider i kilku oficerów.

A w GW Factions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować