Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 11:06, Zebek napisał:

Gratuluje ilosci prezentow
Czy mozesz zdradzic sekret na taka ilosc??
Ja maxymalnie zebralem 16


To żaden sekret. Stałem koło 9 pierścieni, gdzie było sporo afk-erów. Kiedy ich prezenty straciły przypisanie wcinałem ciasto i łapałem przed innymi. Koło 5 ludzie byli już podmęczeni i zaspani chyba, bo konkurencja mimo, że liczna, to niezbyt sprawna była ^^
Dodam tylko że na 81 giftów, tylko 9 było przypisanych do mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Jesli odblokuje bohatera runy czy umiejetnosc w Swiatyni Baltazara, jakie to ma bezposrednie przelozenie na gre???
Rozumiem ze w przypadku umijetnosci - mam je dostepne i moge w kazdym momeci wymienic ii wrzucic na pasek
A jak jest w przypadku bohatera do wynajecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumiesz. Jak odlokujesz z pomoca factionów skilla u kapłana to potem będziesz jeszcze go musiał kupić u trenera albo nauczyć się z tomu w przypadku elitarnego. Bohaterowie mają te skille które odblokowałeś, możesz je kupić u trenera bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja poprzednio opuściłem tylko jeden finał, ale teraz miałem ciężki tydzień i w sumie nie było mnie chyba na pięciu. Skończyłem z 171 creme i 50 been cake, co daje jakieś 600pkt do sweet tooth, no i 82k lucky. Na bilety przehulałem ok 20k, ale zaczynalem od 57, więc średnio na jeża. Przy okazji Hapless sie samo zrobiło ;]
Ogólnie event spoko, chociaż takiego szału jak ostatnio to nie było, gdy łapało sie 40-110 prezentów z jednego zrzutu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowaliście kiedyś ścigać się na wyścigach żuków po spożyciu? Ja zdobyłem 8 win ryżowych na jednym zrzucie i podczas wyścigu wszystkie wypiłem. Ledwo dojechałem do mety :) Miejsce przedostatnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie to że paczek się nie da podpierdzielać :P bo z tym zawsze była najlepsza zabawa i oczywiście spory zarobek, a nie tak jak teraz leci zrzut i prezent jest przypisany dla ciebie i w dodatku spada koło ciebie xD. moim zdaniem AN trochę zepsuła sprawę prezenciorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:34, Yanek12 napisał:

Mam pytanko złapało wam kiedyś takiego buga O.o ?? (nic nie piłem ^^)

Jeśli używasz jakichś modów to parokrotny alt+tab powinien naprawić problem.
Jeśli takowych nie używasz - czas na nowe sterowniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare kafli chłopak naklepał.Jeśli ja z 6 postaci naklepałem 1500żetonów to on ma gdzieś ze 4,5k.

Co do Drunkarda to własnie go staramsie teraz nabić :D Mam ponad 250Firewater i troche tych pomniejszych flaszek.Ciastek po evencie mam coś koło 80.Nie wiem czemu ludzie chcą nabijać Sweettooth''a za pomocą Creme Bulee?Przecież spokojnie można golnąć sobie Sugary Blue Drink-2 razy mniej żetonów niż Creme kosztuje i daje chyba ten sam efekt(+1pkt do Sweet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam mój ogromny błąd-jednak Creme daje 3pkt do Sweet.Jeśli by mi sie chciało wydawać żetony na Creme zamiast na Firewater to już bym miał Sweet Totha na 1 poziomie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

sugary blue drink- 5 żetonów- 1 pkt do sweet tooth
creeme brulees- 10 żetonów- 3 pkt do sweet tooth
prosta matematyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pisaliśmy wczoraj przez chwile ^^ Ja stałem wtedy na Pierścieniach Fortuny, bo title obydwa na r1 zrobiłem ^^ I przeszło tylko 20k, więc nie jest źle.
PS : Miałem podobnie z prezentami, ale zebrałem tylko około 30 :/
Ogólnie na tym evencie, wzbogaciłem się tylko o tytuły, bo o zysku materialnym, nie ma mowy ^^ Straciłem 4 razy więcej niż zarobiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czytam tak sobie ile zarabiacie na festiwalu i aż mi żal pupcie sciska, od kiedy gram w GW były trzy dragon "festyny", a ja nie uczestniczyłem w żadnym ;( Pewnie dlatego taki bidny jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że osób które wzbogacają się na eventach, jest tyle samo co tych, które straciły mase pieniędzy ( patrz na mnie i walgierza ). Wcale tak dużo nie tracisz, za wyjątkiem prezentów lecących z nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:52, boogie85 napisał:

Kurcze czytam tak sobie ile zarabiacie na festiwalu i aż mi żal pupcie sciska, od kiedy gram
w GW były trzy dragon "festyny", a ja nie uczestniczyłem w żadnym ;( Pewnie dlatego taki bidny
jestem :)


Tja, ja zarobiłem pustkę w storage, gdzie leżało 100k :D
Ale nie powiem, niektóre farmery, jak nasz kolega po fachu Cinus, to w FoW armorach niedługo będą latać...
najczęściej wypowiadane przez Cinusa słowa na guild czacie: "Kto idzie ze mną farmić tokeny?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

najczęściej wypowiadane przez Cinusa słowa na guild czacie: "Kto idzie ze mną farmić tokeny?"


taa, i jeszcze te nicki dla robionych hurtowo nowych postaci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, chcecie powiedzieć, że ten koleś, co wczoraj całyczas stał i pytał się, kto z nim idzie farmić tokeny, co Cinus ? :D Hm, rzeczywiście, ta sama formułka a co chwile inny nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować