Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 21:34, bartek_kawa napisał:

>Naucz się "Odrodzenia"
W przypadku warriora trochę nieprzydatny - o ile pamiętam to przenosi miejsce wskrzeszającego.
A warrior ma nawyk trzymania się w kupie mobów :P


Rebirth''em resuje się po walce zazwyczaj. Jedyny powód, dla którego biorę mo jako secondary dla warka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:00, Nal napisał:

Skille nadal są złe. Po kiego ci te umiejętności monka na warku, który ma 20 energii?
Polecam przyjrzeć się jak grywalne buildy wyglądają: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page.

Na jego etapie gry polemizowałbym czy jakikolwiek build będzie działał. Po pierwsze, widzę iż ma on prawdopodobnie tylko prophercies. Po drugie zaś, na obecnym etapie gry wątpię czy uda mu się zdobyć jakąkolwiek elitkę (chyba, że skusi się na elite tome kupiony od kogoś - chociaż i w to wątpię).

@rick90
Sam posiadam warka używającego młota, z takiego też korzystałem (bonusowego) , póki nie znalazłem fajnego żółtego młotka w północnych shiverpeaks. Osobiście najlepiej żebyś pomyślał przede wszystkim jakie umiejętności będą najlepsze dla ciebie, które ci się przydadzą i kupił u Osirica ich trochę. Bo build wbrew pozorom to bardzo ważna rzecz jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemacie. Pytanko :p. Mam zainstalowane GW ale tylko pierwszą częsc. Jeśli chce zagrać w GW:F to wystarczy, że do konta dodam klucz czy jeszcze musze zainstalować z płytki która jest w pudełku z grą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:11, BuuBuu napisał:

siemacie. Pytanko :p. Mam zainstalowane GW ale tylko pierwszą częsc. Jeśli chce zagrać w GW:F
to wystarczy, że do konta dodam klucz czy jeszcze musze zainstalować z płytki która jest w
pudełku z grą???


taa, dodajesz klucz i możesz grać. nie ominie Cię jednak ściąganie danych przed każdym wejściem do nowej lokacji w Factions (chyba, że używałeś komendy -image).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wystarczy dodać klucz (opcja dodaj klucz/ add new key) w menu ;]
Nightfall też już masz na dysku i gwen pewnie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:38, Azrathel napisał:


> Chyba na 20 lvlu, z masą skilli odblokowanych :) A ja gram normalnie, tzn próbowałem z
14 lvlem,
> garstką skilli i henchami lvl 8, które giną po 2 uderzeniach od tych ogrów :P A bywa,
że w
> jednej grupce są 4 takie ogry :P

taa, na 14 levelu to ja też tam cierpiałem ;] poszedłem raz, dotarłem do połowy i stwierdziłem,
że nie będę nerwów tracić ;] hencze to idioci, nic (oprócz dobrego flagowania i baardzo powoooolnej
gry) tego nie zmieni. z herosami (podobno) jest trochę lepiej, aczkolwiek od henczów różnią
się tylko tym, że można im wrzucić ekwipunek i skille na pasek. poza tym to tacy sami idioci
;P

Co ty gadasz ? Głupoty mój panie ;) Henche są skuteczne zwłaszcza że poprawiają im czasem IQ. A herosi to normalnie rewelka, lepszi od henchów, głównie z powodu tego że mozna im skille dobierać, rozmioeszczenie AP, runy, broń ...
Więc ja mówię - henche i herosi sa fajni, idiotaminie są. A jeśli Ci sietak wydaje, no cóż, to nie mój problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:49, Adamzzz napisał:

> Dzięki za rady, na pewno się do nich dostosuję, ale jest jeden problem... gdzie znaleźć
dobry
> mieczyk?;]

Hmm.. poszukaj jakiegoś kolekcjonera oferującego miecze/topory/młoty, bo mają oni miecze dostosowane
do poziomu gracza :-). A jeśli chodzi o wskrzeszanie - Odrodzenia używa się po walce, bo zabiera
całą energię, aczkolwiek jest bardzo przydatne, bo przenosi wskrzeszonego w miejsce rzucającego
czar. Jeśli chodzi o res in-battle polecam Sygnet Powrotu [niestety, tylko w Nightfall - skill
Patrona] oraz Światło Dwayny, niestety jako drugą profesję musisz mieć ustawionego Mnicha.

Więcej o tej drugiej umiejętności: http://gw.gamewikis.org/wiki/Image:Light_of_Dwayna.jpg


Ja jeszcze dodam, że jeśli posiada się NF''a to ma siędostep do świetnego reza jakim jest Sunspear Rebirth Signet.
Takie połączenie rez signetu oraz rebirth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:49, Adamzzz napisał:

> Dzięki za rady, na pewno się do nich dostosuję, ale jest jeden problem... gdzie znaleźć
dobry
> mieczyk?;]

Hmm.. poszukaj jakiegoś kolekcjonera oferującego miecze/topory/młoty, bo mają oni miecze dostosowane
do poziomu gracza :-). A jeśli chodzi o wskrzeszanie - Odrodzenia używa się po walce, bo zabiera
całą energię, aczkolwiek jest bardzo przydatne, bo przenosi wskrzeszonego w miejsce rzucającego
czar. Jeśli chodzi o res in-battle polecam Sygnet Powrotu [niestety, tylko w Nightfall - skill
Patrona] oraz Światło Dwayny, niestety jako drugą profesję musisz mieć ustawionego Mnicha.

Więcej o tej drugiej umiejętności: http://gw.gamewikis.org/wiki/Image:Light_of_Dwayna.jpg


Nie ma to jak stracić 25 energii wskrzeszając sojuszników z tylko 25% życia, przez co prawdopodobnie zaraz zginą i tak ^^. Sygnety jak najbardziej, Resurection Chant też nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Guild Wars, jednak zniechęcało mnie to, że w grach MMO jestem zupełnie zielony oraz nie mam kumpli, którzy mogliby mnie wprowadzić w świat gry :( Wyczytałem, że najlepiej zacząć od podstawki ? Jednak nie wiem czy warto kupować Guild Wars skoro już głośno o dwójce ?? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikaj terminu "podstawka", w tej grze tak naprawdę takowej nie ma. Wszystkie 3 kampanie to samodzielne gry. Ale masz rację, najlepiej zacząć od pierwszej części gry, czyli Prophecies. Jest najdłuższa, najciekawsza i ma najobszerniejszy i najdłuższy tutorial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:57, PatrolPatryk napisał:

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Guild Wars, jednak zniechęcało mnie to, że w
grach MMO jestem zupełnie zielony oraz nie mam kumpli, którzy mogliby mnie wprowadzić w świat
gry :( Wyczytałem, że najlepiej zacząć od podstawki ? Jednak nie wiem czy warto kupować Guild
Wars skoro już głośno o dwójce ?? Co sądzicie?


Jasne, że warto. GW 2 w 2010 dopiero chłopie to sporo czasu :D zresztą niebawem GW:EN. Tak pozatym to możesz zacząć od każdej części, bo każda część ma w sobie pewien samouczek. W Prophie może rzeczywiście jest najlepszy :D. Jak coś możesz się nas pytać. Jak byś czegoś nie wiedział :D, a nóż jeszcze ktoś Cie przyjmie do gilldi albo coś ( ja mogę przyjąć :D). Ogólnie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 00:06, garrick napisał:

Jasne, że warto. GW 2 w 2010 dopiero chłopie to sporo czasu :D zresztą niebawem GW:EN. Tak
pozatym to możesz zacząć od każdej części, bo każda część ma w sobie pewien samouczek. W Prophie
może rzeczywiście jest najlepszy :D. Jak coś możesz się nas pytać. Jak byś czegoś nie wiedział
:D, a nóż jeszcze ktoś Cie przyjmie do gilldi albo coś ( ja mogę przyjąć :D). Ogólnie polecam
!!

Dzięki za dodanie otuchy i chyba jednak się skuszę ! Na forumowiczów zawsze można polegać !! POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak

Dnia 15.08.2007 o 00:06, garrick napisał:

pozatym to możesz zacząć od każdej części, bo każda część ma w sobie pewien samouczek. W Prophie
może rzeczywiście jest najlepszy :D.


Czy najlepszy, to bym polemizował - raczej przerażająco nudny, długi i monotonny... Może i łatwy, może i dużo można się z niego nauczyć, ale życie pokazuje nam, że jednak i tak wielu jest takich co po samouczku nadal nie znają nawet podstaw gry :P Jak dla mnie to te w GWF i GWN są o wiele lepsze - szybko wprowadzają gracza w wir wydarzeń i od razu są jacyś normalni przeciwnicy (a nie tacy, przy których można usnąć :P). Z resztą gra jest na tyle banalna, że tak na dobrą sprawę to samouczek tak na siłę jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam stworzoną postać, mam już 3 poziom i nie mam drużyny, nadal czase mnie zabija jakaś kappa czy szkarłatne czaszki xC muszę się udać do jakiejśdoliny i tu mam pytanie jak przemieszczać się na duże odległości za pomocą mapy?
Na razie trochę to chaotyczne...
I pytanko techniczne jak się porozumiewać bo cośmi ni e wychodzi (to pierwsze MMORPG w które gram :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:26, seles napisał:

mam stworzoną postać, mam już 3 poziom i nie mam drużyny, nadal czase mnie zabija jakaś kappa
czy szkarłatne czaszki xC muszę się udać do jakiejśdoliny i tu mam pytanie jak przemieszczać
się na duże odległości za pomocą mapy?
Na razie trochę to chaotyczne...
I pytanko techniczne jak się porozumiewać bo cośmi ni e wychodzi (to pierwsze MMORPG w które
gram :D)

Eh To tak do tej doliny nie przeteportujesz się. Można się tylko między miastami jak chcesz tam dojść to idź za strzałką :D. Jak chcesz z kimś gadać wciśnij enter i tam masz napisane do jakiej grupy ludzi możesz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje chętnych do bonusów(i najlepiej tylko bonusów) : Dunes of Despair , Thunderhead keep , Ring of Fire , Abbadon Mouth. Najlepiej w kolejnosci takiej jakiej są choć jak będzie ktoś chętny do innej nie odmówie.
Co oczekuje:
-Kogos obeznanego z grą na tyle by mozna było sie skupic na bonusie a nie , na nianczeniu go.
- Kogos kto juz ukonczył ten bonus na innej postaci/przezytał poradnik na wiki/gw.pl i go zrozumiał.
- Najlepiej z herosami bo niewiadomo ile osób o ile ktoś się zgłosi, I oby herosi mieli build taki jakim sam bys chciał grac a nie składanine podstawowych skili (widziałem monków 6heal,6prot,6divine,6smit i mieszanine skili)
Kogo nie chce:
-Rusherów, Afkerów,Leaverów(w polowie misji"Sry ale musze konczyc")
- Nie lubie W/mo z medingiem ani z H B , którzy myślą że HB daje "incredible".....
Co dam w zamian:
-Znajomego , dobrą zabawe , ukonczony bonus ... ogólnie cos trzeaba robic zanim sie gw:en zacznie. Najlepiej tytuły by sobie w HoM postawic.
Pisac tu
Godziny od 10 do 13(tak by najpozniej zacząc o 13 zeby do 14 sięwyrobił) , od 20 do XX(moze i byc do 7rano jak wytrzymacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:26, seles napisał:

mam stworzoną postać, mam już 3 poziom i nie mam drużyny, nadal czase mnie zabija jakaś kappa
czy szkarłatne czaszki xC muszę się udać do jakiejśdoliny i tu mam pytanie jak przemieszczać
się na duże odległości za pomocą mapy?


Po wejściu do osady/miasta/terenu rozpoczynającego misję zaznaczy się na twojej mapce (klawisz M) dana lokacja - wystarczy wtedy w dowolnym momencie kliknąć i zostaniesz tam przeniesiona. Oczywiście jako, że opuszczasz tym samym lokację w której przebywałas, zostaje ona zresetowana (tzn wszyscy zabici przeciwnicy będą tam na nowo przy następnej wizycie:)). W praktyce to w tej grze szybko to się można przemieszczać, ale tylko pomiędzy dużymi odległościami oddzielającymi miasta i osady, bo niestety żeby dojść do jakiejś lokacji do eksploracji, w której osady czy miasta nie ma, to musisz się przebijać przez tabuny przeciwników :P

Dnia 15.08.2007 o 00:26, seles napisał:

I pytanko techniczne jak się porozumiewać bo cośmi ni e wychodzi (to pierwsze MMORPG w które
gram :D)


Normalnie, klikasz na odpowiednią zakładkę (która odpowiada różnym kanałom czatu), piszesz i wysyłasz enterem :P Każdy kanał służy do czego innego:

Lokalny (skrót klawiszowy "!") - pisząc tutaj możesz porozumiewać się ze wszystkimi w danej lokacji/mieście
Gildia (@) - tutaj możesz gadać wyłącznie w gronie osób z gildii
Drużyna (#) - tutaj z osobami z twojej aktualnej drużyny
Szept (") - do prowadzenia prywatnych rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć,że zamieściłeś bardziej głoszenie towarzyskie niż prośbe o pomoc :P WSzystkie te bonusy,które wymieniłes są łątwiutkie i do zrobienia z herosami i henchami.

Ring of Fire-idziesz frontem i spokojnie kasujesz po kolei wieże.Jak sie dostaniesz do fortu to najpierw wyciągasz z niego pobliskie grupy a gdy teren czysty to przebiegasz w głąb fortu,poza zasię wieżyczek.Odpoczywasz chwile i bierzesz po kolei obie.

Abbadons Mouth->najpierw czyścisz droge dla ducha a potem ją odprowadzasz.Do fortu zanim sie wbijesz,najpierw czyścisz mury i ich okolice za pomoca SF ele nukera.

THK->polecam 3 mnichów herosów dla bezpieczeństwa.Do tego wojów,ele itd.


Musze sie przyznać,że dziś dałem totalnie ciała w Zaishen.Spokojnie rozkładam każdą ekipe-Degen szybko gryzie piach,ViM Trapperki nie dają rady 6 meteor showerom a ja po prostu padłem...od IWAY''a :/
Puściłem im wesołą dedykację 6 MS i na chwile "złożyłem" gre,żeby zmienić bit w Winampie.Gdy wróciłem zapora z duchów leżała i paru wojów sie przedarło.Walczyłem ja kontra 7IWAY ze zwierzakami.No i przegrałem,bo nie zdołałem wszystkich sklepać :( Ale zwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwny problem z Nightafallem, otóż nie mogę nigdzie misji przyjąć. Zrobiłem zadanie na Cmentarzu Venta i na tym koniec ;/ Przeszukałem dokładnie wszystkie miasta i wioski do których mam dostęp, wykonałem wszystkie zadania poboczne i nie mogę ruszyć dalej w fabule. Z tego co mi ludzie w gw mówili, mam dostać zadanie z uwolnieniem centaura w azylu słonecznych włóczni, ale tamta nekromantka która daje zadania nic dla mnie nie ma. To samo w centrum dowodzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować