Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

Tja, ja zarobiłem pustkę w storage, gdzie leżało 100k :D
Ale nie powiem, niektóre farmery, jak nasz kolega po fachu Cinus, to w FoW armorach niedługo
będą latać...
najczęściej wypowiadane przez Cinusa słowa na guild czacie: "Kto idzie ze mną farmić tokeny?"
xD


Heh cinus najpierw udawał, że na grę nie ma czasu, a teraz przez wakacje zamienił sie w hardkorowca :P Ja tam zdania nie zmienie: precz z farmem :D

Za GW już się mocno steskniłem, ale cóz, popracowac trochę trzeba :/ Nic to niedługo koniec sielanki na kanale gildiowym, Boogitus wraca w okolicach 25 sierpnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:14, Azrathel napisał:

taa, i jeszcze te nicki dla robionych hurtowo nowych postaci ;P


Hehehe no to było dobre.
Mnie się nie chciało. Zrobiłem te questy czterema postaciami, przy okazji odblokowując sobie drogę na kontynent z innych kampanii i wystarczyło.
Z eventu pozostało mi 100 alkoholi i co najważniejsze niezmieniony stan konta. Tylko czasu na tytuły nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że niedługo będzie rollback. Starzy wyjadacze mogli to już doświadczyć, jednak nowi gracze poznają to "coś" pierwszy raz.
Wiara nauczyła się jak duplikować Armbracy of Truth... W ciągu kilku godzin, z 1 Armbraca zrobiło się ponad 1000... W DoA chodziły po 20k. Zapytacie jak oni to robili? ;] Otwierali okienko trade, pokazywał Armbrace, druga osoba robiła accept i robiła recconecta poprzez "Zakończ proces"... I tak dalej i tak dalej. No i wyłaczyli recconecta jak na razie xD
Ech... oby moje fame nie usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:16, boogie85 napisał:

Za GW już się mocno steskniłem, ale cóz, popracowac trochę trzeba :/ Nic to niedługo koniec
sielanki na kanale gildiowym, Boogitus wraca w okolicach 25 sierpnia ;P

Tak więc, stay tuneed, boogie will be back :D!

A ja, korzystając z okazji, chciałbym zakomunikować, że przeszedłem wczoraj do [OLA] :D! I niezmiernie się z tego cieszę :).

20070813164018

20070813164159

20070813165240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:27, Zebek napisał:

Czy jest w Prophecies odpowiednik Smoczej areny z ostatniego Festyny??? Gdzie gracze maja takie
same wspolczynniki itd???


nie, nie ma.
dostęp do smoczej areny mają jedynie posiadacze Factions (choć o ile mnie pamięć nie myli mogą się na nią przenosić również z Lion''s Arch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 02:20, Probos napisał:

Hm, ja w sumie na tytuł w Czepku Urodzony, wydałem w sumie około 20k. Jeden z gorszych tytułów
IMO. 30 h stania w jednym pierścieniu jak cymbał i co jakiś czas dokupywanie kuponów :/ Najlepsze
jest to, że razem z nim zrobiłem Nieszczęśliwego :D


Cóż, nikt nikomu nie każe stać jak cymbał w miejscu, będąc AFK przez całe doby :) Z założenia te tytuły są tak wymagające pod kontem ich zdobywania dlatego, że miały one być robotą na całe miesiące gry, a nie na pare dni :) Inna sprawa, że większość z nich nie daje w ogóle żadnych korzyści, zdobywanie ich jest tak samo ciekawe jak wielogodzinne maratony w Pasjansa i często trzeba się uciekać do sztuczek (vide tytuły kartograficzne, gdzie trzeba wykazać się nieraz pomysłowością :p), a ludzie mimo to je tłuką i tłuką... Cóż, ja sobie dałem z tym spokój i olałem to wszystko, wolę się skupić na tym co daje mi uciechę i porządną rozrywkę, bo nie płaciłem za grę po to żeby włączać grę i stać w miejscu przez 30h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 16:54, gothicsheep napisał:

A ja, korzystając z okazji, chciałbym zakomunikować, że przeszedłem wczoraj do [OLA] :D! I
niezmiernie się z tego cieszę :).


Witaj w naszej małej "rodzinie":)

O co chodzi z tym rollbackeim, kiedy on ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka nowinka:D
W Nightfallu mozna jeździć (ścigać się) żukami!!
Wystarczy pójść do Wilelkiej Świątyni Baltazara i tam stoi ''koles'' ktory orzeniesie cie na tor! POLEACM! Możan wygrac zetony zwycięsców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

Ale nie powiem, niektóre farmery, jak nasz kolega po fachu Cinus, to w FoW armorach niedługo będą latać...

Aż taki burżuj to nie jestem, mi tam wystarcza narazie mój primeval, teraz kasa się przyda na SoC, bo planuje robić skill huntera :) ewentualnie na jakiś fajny armor z GWEN jeśli takowy się tam znajdzie....

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

najczęściej wypowiadane przez Cinusa słowa na guild czacie: "Kto idzie ze mną farmić tokeny?" xD

:D
________________________
Probos

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

Zaraz, zaraz, chcecie powiedzieć, że ten koleś, co wczoraj całyczas stał i pytał się, kto z
nim idzie farmić tokeny, co Cinus ? :D Hm, rzeczywiście, ta sama formułka a co chwile inny nick :P

Jeżeli w nicku postaci znajdował się jakiś "cinus" lub "cin" to z całą pewnością byłem to ja ;) Za miniona głównie robiłem, tyle mogłem przynajmniej zrobić grając dwupoziomową postacią :P
W sumie samych tokenów na evencie to pewnie z 5000 zgarnąłem :]
________________________
boogie85

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

Heh cinus najpierw udawał, że na grę nie ma czasu,

Ja wcale nie udawałem :P Podczas studiów nie miałem zbytnio czasu na granie :P

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

a teraz przez wakacje zamienił sie w hardkorowca :P

No co.... odbijam sobie to co nie mogłem zagrać w roku akademickim :P

Dnia 13.08.2007 o 16:11, walgierz napisał:

Ja tam zdania nie zmienie: precz z farmem :D

Ja tam praktycznie nie farmie, nie licząc eventów to mój farm ograniczył się jak dotąd do dwóch wypadów do FoW i to wszystko :P z czego tylko jeden wypad mogę uznać za udany.
Lwią część mojej kasy zarobiłem na tych festiwalach smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zerowa frajda z bicia takiego title. Frajda przychodzi dopiero, jak się go już nabije :D Zwłaszcza jeden po drugim :D W dodatku przy małych stratach, bo czym jest 20k, na tle 90 k walgierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:43, Budep napisał:

Taka nowinka:D
W Nightfallu mozna jeździć (ścigać się) żukami!!
Wystarczy pójść do Wilelkiej Świątyni Baltazara i tam stoi ''koles'' ktory orzeniesie cie na
tor! POLEACM! Możan wygrac zetony zwycięsców!

Event się już skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:46, bartek_kawa napisał:

> Taka nowinka:D
> W Nightfallu mozna jeździć (ścigać się) żukami!!
> Wystarczy pójść do Wilelkiej Świątyni Baltazara i tam stoi ''koles'' ktory orzeniesie
cie na
> tor! POLEACM! Możan wygrac zetony zwycięsców!
Event się już skończył...



Włąśnie wiem ;( a chcaalem sie scigac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:32, DEViANCE napisał:

Powiem wam, że niedługo będzie rollback.


Hmm.. mi sie to nie podoba. Ale z drugiej strony niezły przekręt. Ciekawe co Anet wykombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:32, DEViANCE napisał:

Powiem wam, że niedługo będzie rollback. Starzy wyjadacze mogli to już doświadczyć, jednak
nowi gracze poznają to "coś" pierwszy raz.
Wiara nauczyła się jak duplikować Armbracy of Truth... W ciągu kilku godzin, z 1 Armbraca zrobiło
się ponad 1000... W DoA chodziły po 20k. Zapytacie jak oni to robili? ;] Otwierali okienko
trade, pokazywał Armbrace, druga osoba robiła accept i robiła recconecta poprzez "Zakończ proces"...
I tak dalej i tak dalej. No i wyłaczyli recconecta jak na razie xD
Ech... oby moje fame nie usunęli.


Skąd ta informacja? Gaille była dzisiaj o 7 na int1 w Monastery i nic nie wspominała o rollbacku, mówiła, że doiero badają sprawę. Choć swoją drogą wyglądało na to, że ANet dopiero wtedy dowiedział się o dupowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 18:15, Nal napisał:


Skąd ta informacja? Gaille była dzisiaj o 7 na int1 w Monastery i nic nie wspominała o rollbacku,
mówiła, że doiero badają sprawę. Choć swoją drogą wyglądało na to, że ANet dopiero wtedy dowiedział
się o dupowaniu.


Rollback ? Fajnie by nie było, to pewne...
Btw: czy wiadomo kiedy i gdzie pojawia się Gray ? Bo niby pojawia siejakaś żaba, ale ja jeszcze takowej nie widziałem ^^

Cinus

Żeśmy farmili te tokeny, ale ja nie byłem aż takim maniakiem ^^ i nie siedziałem cały dzień choć z 60 - 70 k zarobiłem. A nicki to były dobre np "Wale Z Ruszczki" xD Pozdro Walgierz xD

Gothicsheep

Witamy w naszych skromnych progach :D

A ogólnie event uważam za udany, kasę się zarobiło i trochę przepuściło ale wychodze na +. Nabiło się Charmed, z czego się cieszę od zera. Chciałbym zaszpanować screenem, lecz chwilowo jestem poza domem i nie mam dostępu do GW :) Ale nie martwcie się wracam już w środę :P I jeszcze trochę o festivalu: uważam że przypisane prezenty to chybiony pomysł - mogłoby być trochę przypisasnych, tak żeby każdy miał jakieś, oraz takie które można by zdobyć jako dodatkowe. No ale gierki z celestialami sympatyczna była :) Questy fajne (farm tokenów :D), misje głupie - trudne z nieodpowiednią nagrodą.

Oprócz festivalowych refleksi - czek tis ałt Mursaat Rally. Przegladając Guildwiki oraz guild wars wiki w poszukiwaniu ogólnych info natknałem siena guild wars wiki artykulik o Mursaat Rally. Mianowicie 13 kwietnia obdył się mini event orzygotowany przez lidera jakiejś tam gildii (nei pamiętam :P) w outpoście na południe od Henge of Denravi. Bodajże Maguuma Stade. Ludzie zebrali się na int dis 1 i trochę balangowali. Co to miało wspólnego z Mursaatami ? Ludzie ci chcieli by Anet dało jakąś rolę Mursaatom w fabule GWEN. Rozdawano Mursaat Tokeny, White Mantle Emblemy i jakiśquest item związany z Unseen Ones. Lider wygłosił 2 przemówienia, po czym ku zdumieniu wszystkich pokawiła się ..... tak jest Gaile Gray. Wysłuchała drugiego przemówienia po czym, tu naprawdę się zdziwiłem ........ MURSAACI POKAWILI SIĘ NA DYSTRYKCIE !
Zaczeli wszystkich zabijać, a ludzie nei mogli się bronić ^^ Po smierci wszystkich (może ktoś ocalał) Gaile odpaliła fajerwerki. To takie małe streszczenie (także dla tych co nie rozumią angielskiego)a tu macie wersję z guild wars wiki - http://wiki.guildwars.com/wiki/Mursaat_Rally

Pokaz slajdów (screenów) z imprezy - http://www.youtube.com/watch?v=gzrps9tXrt0&v3

Filmik ukazujący evencik - http://www.youtube.com/watch?v=XykPMCrBVmU

Innny filmik prezentujący najazd Mursaatów z małymi komentarzami Gray z main chatu - http://www.youtube.com/watch?v=aBAcTQXQk2g


Ja o tym nie wiedziałem, może ktoś wiedziął i ta mbył ? :) Musiało być całkiem sympatycznie :)
Hehe sam lubię Mursaatów a już wiemy że odegrają jakąś rolę w GWEN :)
For The Unseen Ones !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzagonur Bastion to najlepsza misja na świecie!Kiedyś tak bardzo jej nienawidziłem,że hej!Teraz ją kocham!Z ziomkiem z gildii ją robiłem-on miał dla siebie MM,SF Ele i mnicha(herosi) a ja miałem MM,woja i mnicha(herosi).On czasem osłaniał zachodnią brame a ja wschodnią.Jego mm stał non stop na zachodzie.Artyleria w tej misji jest po prostu boska!Dzięki niej udało mi sie 2 generałów rozwalić za pomocą tylko ekipy swoich 3 herosów :D Co za cudowne uczucie!Pomijam fakt,że przy pierwszym podejściu rangerką(wcześniej robiłem tą misje 2 razy derwką) zawiesił mi sie komp :/ Potem zaczęliśmy misje raz jeszcze i master bez problemu :D Co za cudo misja!Wszędzie wali artyleria,wrogów od cholery zewsząd!Cudo!Widać było ile potrafi zmienić jedna osoba,która ma pojęcie o grze!

Deviance->co Ty gadasz?No żesz w morde!Dlatego nie mogłem reconnecta zrobić dziś jak mi sie komp w Dzagonur zawiesił :/

Outlander->motyw z przypisanymi prezentami byłby dobry,gdyby dostawało sie z 50 sztuk prosto do schowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro kartę do GW (dzisiaj) nie grę tylko kartę i nie wiem czy taak można. Że kupuję kartę i się rejestruję i ściągam grę, da się ?? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować