Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 19:41, seles napisał:

To bez sensu xC ja niedługo zmieniam adres, mam nadzieję, że z tego powodu nie dezaktywują
mi konta ;)

Czemu bez sensu? Dzięki temu mogą np. lepiej sprawdzić czy nie kupujesz używając kradzionej karty.

Dnia 14.08.2007 o 19:41, seles napisał:

Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D

Nowa krew zawsze się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 19:52, seles napisał:

A w GW Factions?


co w GW Factions? ;]
gildie zrzeszają różnych ludzi (ludzi, żywych graczy), posiadających różne kampanie. z każdej kampanii można przenosić się do Guild Halla (siedziby gildii) i spotykać się z członkami gildii, niezależnie od posiadanych kampanii. to, którą część gry posiadasz nie determinuje tego, do jakiej możesz należeć gildii.
reasumując, gildie są wspólne dla wszystkich kampanii - możesz posiadać tylko Factions, a reszta osób w gildii może mieć tylko Nightfall lub wszystkie części gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:41, seles napisał:

i przysłali Ci kartkę na święta?
LOL
To bez sensu xC ja niedługo zmieniam adres, mam nadzieję, że z tego powodu nie dezaktywują mi konta ;)

Myślę, że to tylko formalność i nie ma możliwości, by Twoje konto było z tego powodu narażone.

Dnia 14.08.2007 o 19:41, seles napisał:

Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D

Nie zajmuję się naborem, na forum zresztą nie można go prowadzić. Ale jeśli masz pytania odnośnie GW to łap mnie w grze. Wystarczy wpisać w znajomych Brus Walgierz - wtedy będziesz wiedzieć, czy jestem online.

--> Furion III
Jeśli jeszcze nie masz tego miecza, to zagadaj do mnie w grze - właśnie wypadł mi jakiś max dmg req 10 - dam Ci go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do innych podobnych gier, w GW jeśli przyłączysz się do gildii, to automatycznie wszystkie twoje postaci będą w tej gildii (tak samo z dodawaniem kogoś do listy znajomych - zawsze widać kto na jakiej gra aktualnie postaci). Posiadanie innych kampanii daje jedynie możliwość zwiedzania nowych terenów i co za tym idzie, zdobywania nowych zbroji i uzbrojenia, nowych skilli, a także możliwość zagrania eksluzywnymi profesjami (np Zabójcę czy Rytualistę można stworzyć tylko w GWF). W razie czego - gildia to coś jak klan, czyli mniejsza lub większa grupa ludzi wspólnie ze sobą grających pod jednym banerem ;) Tutaj nie istotne jest jaką gildie wybierzesz - ważne żeby byli w niej ludzie chętni do pomocy i żeby byli aktywni :)

PS. Danych adresowych konta tak na prawdę nie musisz zmieniać. W zasadzie to nigdy do niczego nie będą ci potrzebne (w tym sensie że nie muszą być prawdziwe), chyba że kiedyś zdecydujesz na uczestnictwo w jednym z oficjalnych turniejów PvP, ale to na prawdę jest wysooooka półka, niedostępna dla 99% graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:23, walgierz napisał:

> Co do pytań to będę pewnie mieć. BTW Nie szukacie kogoś nowego do drużyny?? :D:D:D:D:D:D

Nie zajmuję się naborem, na forum zresztą nie można go prowadzić. Ale jeśli masz pytania odnośnie
GW to łap mnie w grze. Wystarczy wpisać w znajomych Brus Walgierz - wtedy będziesz wiedzieć,
czy jestem online.


Jeszcze jedno: czy gdy nie będę zadowolona z którejś mojej postaci to mogę ją skasować? I co wtedy ze zdobytymi atrybutami czy innymi goodiesami w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:41, seles napisał:

Jeszcze jedno: czy gdy nie będę zadowolona z którejś mojej postaci to mogę ją skasować? I co
wtedy ze zdobytymi atrybutami czy innymi goodiesami w grze?

Tak, postać możesz skasować, zostają jako odblokowane wszystkie umiejętności, które ta postać poznała (są one dostępne dla postaci skreowanej specjalnie do walk PVP i dla herosów dostępnych w Nightfall), zostanie też to ze sprzętu, co włożysz do skrzyni Xunlai (taki schowek wspólny dla wszystkich postaci na Twoim koncie, ilość miejsc zależy od ilości kampanii które masz kupione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:30, Sth`Devilish napisał:

Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do innych podobnych gier, w GW jeśli przyłączysz się
do gildii, to automatycznie wszystkie twoje postaci będą w tej gildii (tak samo z dodawaniem
kogoś do listy znajomych - zawsze widać kto na jakiej gra aktualnie postaci). Posiadanie innych
kampanii daje jedynie możliwość zwiedzania nowych terenów i co za tym idzie, zdobywania nowych
zbroji i uzbrojenia, nowych skilli, a także możliwość zagrania eksluzywnymi profesjami (np
Zabójcę czy Rytualistę można stworzyć tylko w GWF). W razie czego - gildia to coś jak klan,
czyli mniejsza lub większa grupa ludzi wspólnie ze sobą grających pod jednym banerem ;) Tutaj
nie istotne jest jaką gildie wybierzesz - ważne żeby byli w niej ludzie chętni do pomocy i
żeby byli aktywni :)

a jaki masz nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


zostają jako odblokowane wszystkie umiejętności, które ta postać

Dnia 14.08.2007 o 20:44, Meghan_mph napisał:

poznała (są one dostępne dla postaci skreowanej specjalnie do walk PVP i dla herosów dostępnych
w Nightfall), zostanie też to ze sprzętu, co włożysz do skrzyni Xunlai (taki schowek wspólny
dla wszystkich postaci na Twoim koncie, ilość miejsc zależy od ilości kampanii które masz kupione).


to znaczy umiejętności przechodzą na nową postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 20:46, seles napisał:

to znaczy umiejętności przechodzą na nową postać?


nie. będą one dostępne jedynie dla postaci czysto PvP (Player vs. Player) i Herosów (odblokowywanych w kampanii Nightfall).
każdą nową postacią musisz na nowo zdobywać interesujące Cię umiejętności (bądź wykonywać questy, za które nagrodą są właśnie skille) lub po prostu kupować je u odpowiednich postaci (nauczyciele umiejętności, dostępni w każdym większym mieście w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam młot, który zadaje obrażenia obuchowe 19-35. To sporo? Gdzie można znaleźć miecz, albo topór o podobnych obrażeniach?

Jestem w Dolinie Jaka i nie mogę ruszyć się dalej bo mroczne krasnoludy, które tam przebywają zabijają mnie za każdym razem, nawet jak jestem z pełną drużyną. Nie mam więc się jak ruszyć w fabule i strasznie mnie to denerwuje. Mam farmować do 20 lvl w Ascalonie, żeby je pokonać, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:29, Outlander-pro napisał:

> tylko ze ja mam słabe skille na walke mieczem, najlepszy zdaje 30, to mam wszystkie te
na miecz
> dać??

Praktycznie wszystkie skille atakujące warka zadają dmg w okolicach 30, więc nei przejmuj się
:)
A jesli chcesz poczuć prawdziwą moc i wielki dmg zagraj elemnetalsitą. To on zadaje średnio
100 dmg jednym skillem xD



Dmg w okolicy 30?? OCB? Masz na mysli +dmg?
A co do obrażeń elemka drogi panie, sprawdź kto zada większe obrażenia na przeciwniku z wysokim poziomem pancerza, warek ze swoim +40dmg czy elemek ze swoim 100dmg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:56, rick90 napisał:

No dobra, mam młot, który zadaje obrażenia obuchowe 19-35. To sporo? Gdzie można znaleźć miecz,
albo topór o podobnych obrażeniach?


To maksymalne obrażenia młotków. Miecze i toporki mają inny zakres obrażeń, mniejszy.

Dnia 14.08.2007 o 20:56, rick90 napisał:

Jestem w Dolinie Jaka i nie mogę ruszyć się dalej bo mroczne krasnoludy, które tam przebywają
zabijają mnie za każdym razem, nawet jak jestem z pełną drużyną. Nie mam więc się jak ruszyć
w fabule i strasznie mnie to denerwuje. Mam farmować do 20 lvl w Ascalonie, żeby je pokonać,
czy jak?


Może wziąłeś, z dużo questów i dlatego jest za dużo krasnali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 21:00, Nal napisał:

Może wziąłeś, z dużo questów i dlatego jest za dużo krasnali.


W tym problem, że mam 1 quest i nie mogę dojść do miejsca docelowego bo krasnoludy i żywiołaki lodu, które stoją zawsze obok nich są dla mnie zabójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:56, rick90 napisał:

No dobra, mam młot, który zadaje obrażenia obuchowe 19-35. To sporo?

Max. Ale to jeszcze nic nie oznacza. Podaj resztę statów i req. Najlepiej wrzuć screena.

Dnia 14.08.2007 o 20:56, rick90 napisał:

Gdzie można znaleźć miecz, albo topór o podobnych obrażeniach?

Max. dmg. dla mieczy to 15-22, zaś dla toporów 6-28 - tak więc takich broni poszukuj. Najlepiej jeszcze żeby miały 15^50% i +29/30hp.

Dnia 14.08.2007 o 20:56, rick90 napisał:

Jestem w Dolinie Jaka i nie mogę ruszyć się dalej bo mroczne krasnoludy, które tam przebywają
zabijają mnie za każdym razem, nawet jak jestem z pełną drużyną. Nie mam więc się jak ruszyć
w fabule i strasznie mnie to denerwuje. Mam farmować do 20 lvl w Ascalonie, żeby je pokonać,
czy jak?

Pozwolę sobie zacytować walgierza ;): "Dwa wyjścia - podnieść poziom postaci i swoich umiejętności poprzez zrobienie wszystkich dostępnych questów, albo szukać dalej drużyny, która Ci pomoże.
Napisz jaką grasz postacią, jakich używasz skilli - najlepiej zrób screena (po otwarciu panelu "umiejętności" - naciśnij K) i zamieść go tutaj - pewnie ktoś Ci coś doradzi - być może masz złe skille na pasku."

A, i mówi się farmić, a nie farmować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 21:05, rick90 napisał:

W tym problem, że mam 1 quest i nie mogę dojść do miejsca docelowego bo krasnoludy i żywiołaki
lodu, które stoją zawsze obok nich są dla mnie zabójcze.


szepnij słówko pod Thrain Daelor - jak znajdę chwilkę chętnie Ci pomogę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:06, gothicsheep napisał:

Najlepiej wrzuć screena.


Nie ma sprawy;) Screen #1. Mam jeszcze drugi młot, który kupiłem dość tanio.;) Screen #2

Dnia 14.08.2007 o 21:06, gothicsheep napisał:

najlepiej zrób screena (po otwarciu panelu
"umiejętności" - naciśnij K) i zamieść go tutaj - pewnie ktoś Ci coś doradzi - być może masz
złe skille na pasku."


Dnia 14.08.2007 o 21:06, gothicsheep napisał:

A, i mówi się farmić, a nie farmować :P.

Będę pamiętał ;).

20070814211144

20070814211254

20070814211310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować