Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 19:33, Petro89 napisał:

Kupiłem na allegro kartę do GW (dzisiaj) nie grę tylko kartę i nie wiem czy taak można. Że
kupuję kartę i się rejestruję i ściągam grę, da się ?? Pomóżcie...


da się.
wystarczy, że ściągniesz klienta z oficjalnej stronki Guild Wars. taka akcja jest w pełni legalna, bowiem do gry potrzebny jest tylko klucz aktywacyjny do konta. resztę (czyli wszystkie dane, które masz na dysku) możesz ściągnąć z neta, kupić (w pudełku, na płytkach CD) w sklepie lub pożyczyć od kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:33, Petro89 napisał:

Kupiłem na allegro kartę do GW (dzisiaj) nie grę tylko kartę i nie wiem czy taak można. Że
kupuję kartę i się rejestruję i ściągam grę, da się ?? Pomóżcie...


Da się i jest to w pełni legalne, wystarczy ściągnąć klienta z oficjalnej strony guildwar.com
Tylko że zskoro kupiłeś na allegro, nie zdziw się jeśli cię oszukali -_- i konto nie zadziała bo albo fałszywe albo koleś zmienił hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem cos
Po sciagnieciu wszystkich plikow twoje konto bedzie aktywne, a dlaczego nie ale maxymalnie tylko 2 tygodnie
Oczywiscie jesli bedziesz mial lewa karte
Ale uwierz mi lepiej wydac troche wiecej kasy i kupic wersje pudelkowa
Ja kupilem Faction na allegro cieczylem sie dwa tygodnie potem przestal dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Smoczy Festiwal uwazam za udany
W sumie zarobilem 16 platyn (dla mnie to duzo)
Kupilem minipeta za 7 platyn

Fantastycznie bawilem sie na Smoczej Arenie i zaluje ze teraz nie mam do takiej dostepu (na takich zasadach)

Najwiekszy minus calego eventu to bylo przebywanie w wsrod tylu polakow a raczej wsrod niskiej kultury osobistej. Myslalem ze jak inni forumowicze o tym pisali to zartowali. Ale tylu "przecinow" to dawno nie widzialem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:22, Zebek napisał:

Po sciagnieciu wszystkich plikow twoje konto bedzie aktywne, a dlaczego nie ale maxymalnie tylko 2 tygodnie

O ile ktoś mu sprzedał klucz trialowy jako pełny.

Dnia 13.08.2007 o 20:22, Zebek napisał:

Oczywiscie jesli bedziesz mial lewa karte

Jeżeli już ktos "kupi" gotowe konto do grania, co jest oczywiście nielegalne bo jest złamaniem warunków licencji przez sprzedającego, to aby jednak nie stracić wydanych pieniędzy należy natychmiast zmienić adres mailowy i samo hasło do konta (czasem to kwestia sekund od pierwszego wejścia na konto). A nawet jeżeli raz się uda, to lepiej drugi raz tego nie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:11, Olamagato napisał:

> Po sciagnieciu wszystkich plikow twoje konto bedzie aktywne, a dlaczego nie ale maxymalnie
tylko 2 tygodnie
O ile ktoś mu sprzedał klucz trialowy jako pełny.

> Oczywiscie jesli bedziesz mial lewa karte
Jeżeli już ktos "kupi" gotowe konto do grania, co jest oczywiście nielegalne bo jest złamaniem
warunków licencji przez sprzedającego, to aby jednak nie stracić wydanych pieniędzy należy
natychmiast zmienić adres mailowy i samo hasło do konta (czasem to kwestia sekund od pierwszego
wejścia na konto). A nawet jeżeli raz się uda, to lepiej drugi raz tego nie próbować.


Gorzej, że sam ANet może ci to konto skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdarzyła sie dziś zawieszka GW?Mnie już normalnie drugi raz sie zdarza :/ Nie wiem czy to problem z klientem GW czy komp sie pitoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:11, Olamagato napisał:

Jeżeli już ktos "kupi" gotowe konto do grania, co jest oczywiście nielegalne bo jest złamaniem
warunków licencji przez sprzedającego


Hmm dziwne, jakoś nie przypominam sobie żebym czytał gdzieś licencję po zakupie gry :) Ale może zwyczajnie to przeoczyłem. Tak czy siak, każdy może sobie tak straszyć o tym łamaniu licencji, ale i tak wątpie żeby ArenaNet aż tak skutecznie wykrywała takie przypadki... Bo niby skąd mieliby podstawy do tego, żeby komuś zamykać konto? Każdy ma prawo zmienić login, hasło, dane osobowe (choć to i tak ma znikome znaczenie w GW), a także ISP (choć wątpie żeby w tego typu przypadkach podejrzewano konto o zmianę właściciela tylko z powodu zmiany łącza internetowego i tym samym nr IP) więc nie bardzo rozumiem do czego zmierasz.

Sam zamierzam sprzedać moje konto wraz z grami po tym jak mi się już przeje i jakoś nie widzę powodów do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, wyskakiwła mi jakiś błąd połączenia z serwerem, coś w stylu Błąd : _070 czy coś takiego :P Przeważnie po tym, następuje błąd : 010 i wywala mnie do menu. Mój przyjaciel również ma podobny problem, więc to chyba normalne ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:52, Probos napisał:

Miałem podobnie, wyskakiwła mi jakiś błąd połączenia z serwerem, coś w stylu Błąd : _070 czy
coś takiego :P Przeważnie po tym, następuje błąd : 010 i wywala mnie do menu. Mój przyjaciel
również ma podobny problem, więc to chyba normalne ;)
Pozdrawiam

Mój komp totalnie sie zawieszał tak,że trzeba go było resetować "na twardo",więc nasze problemy chyba niec sie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:51, Sth`Devilish napisał:

> Jeżeli już ktos "kupi" gotowe konto do grania, co jest oczywiście nielegalne bo jest złamaniem

> warunków licencji przez sprzedającego

Hmm dziwne, jakoś nie przypominam sobie żebym czytał gdzieś licencję po zakupie gry :)

Może nie czytałeś, ale na 100% ja zaakceptowałeś przy rejestracji konta, oraz kiedyś zmieniali i logując trzeba było zaakceptować.

Dnia 13.08.2007 o 21:51, Sth`Devilish napisał:

Tak czy siak, każdy może sobie tak straszyć o tym łamaniu licencji,
ale i tak wątpie żeby ArenaNet aż tak skutecznie wykrywała takie przypadki... Bo niby skąd
mieliby podstawy do tego, żeby komuś zamykać konto? Każdy ma prawo zmienić login, hasło, dane
osobowe (choć to i tak ma znikome znaczenie w GW), a także ISP (choć wątpie żeby w tego typu
przypadkach podejrzewano konto o zmianę właściciela tylko z powodu zmiany łącza internetowego
i tym samym nr IP) więc nie bardzo rozumiem do czego zmierasz.

Owszem ma prawo, ale zwykle się nie zmienia tych wszystkich rzeczy na trzy cztery, a wykrycie takiego przypadku nie jest trudne,

Dnia 13.08.2007 o 21:51, Sth`Devilish napisał:

Sam zamierzam sprzedać moje konto wraz z grami po tym jak mi się już przeje i jakoś nie widzę
powodów do obaw :)

Jeżeli ktoś ma się martwić, to kupujący. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:46, Probos napisał:

Mój tylko raz się zwiesił, ale po jakimś czasie wrócił do normy.
Najlepszy przyjacielem gracza w takich wypadkach jest format ;) Dlatego szczerze polecam ;)

Zrobie tak w ostateczności.

Jak ja nienawidze Elonian Elite Skill Huntera :/ Mam już złapane 86/141.Problem w tym,że nienawidze Realm Of Torment a AN z lubością umieszcza tam elity :/ Jeszcze troche męki czeka mnie zanim będe miał Legendary Skill huntera i banda dzieci będzie mogła sobie z tego powodu 3 minuty dłużej w UW posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:17, Jarzy napisał:

Jak ja nienawidze Elonian Elite Skill Huntera :/ Mam już złapane 86/141.Problem w tym,że nienawidze
Realm Of Torment a AN z lubością umieszcza tam elity :/ Jeszcze troche męki czeka mnie zanim
będe miał Legendary Skill huntera i banda dzieci będzie mogła sobie z tego powodu 3 minuty
dłużej w UW posiedzieć.


To po co go zdobywać, po to żeby stać potem afk w mieście/osadzie i szpanować tytułem, którego i tak prawdopodobnie 3/4 graczy nie zauważy? ;-) Ja tego w ogóle nie rozumiem - żadnych korzyści to graczowi nie daje, a mimo wszystko ludzie się męczą, wpadają w szewską pasję zdobywając te osiągnięcia, klną na AN za że za trudne (nie o tobie)... No chyba, że komuś to daje satysfakcję - ale i tak nie zrozumiem skąd ta satysfakcja ma niby płynąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas poluje na elitarnego skilla Barrage ;) ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Barrage) Tylko ciągle coś staje na przeszkodzie, albo nie gram w Propha tą postacią ,albo nie mam Factions albo go dziwnie omijam :| Przed wyjazdem muszę się udać do Domain of Pain gdzie według wiki jest ten skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 02:03, AQ22 napisał:

Przez jakiś czas poluje na elitarnego skilla Barrage ;) ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Barrage)
Tylko ciągle coś staje na przeszkodzie, albo nie gram w Propha tą postacią ,albo nie mam Factions
albo go dziwnie omijam :| Przed wyjazdem muszę się udać do Domain of Pain gdzie według wiki
jest ten skill.


Możesz też odblokować go za 3k punktów Balthazara i kupić potem elite tom rangera za kilka-kilkanaście platyn, zamiast się męczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż byłem dzisiaj na swoim pierwszym farmie ^^ Zarobiłem około 1 platynki, farmiłem na GoK ( Gates OF Kryta ). Nie wiem, czy dobry wynik, mógłby mi ktoś powiedzieć, oraz podać wskazówki dotyczące farmu ? Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować