Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Już mówiłem. To jest fajne co Ci się podoba. Mnie się nie podoba ani Cryst ani Ele sword, ale to wszystko kwestia gustu. I nie ma co się spierać w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:25, Solstheim napisał:

Gdyz mówienie ze to jest fe bo wygląda jak z bajki to n/c

Nie jak z bajki, tylko jak z cukierków; bardziej taki ele sword pasuje do Jasia i Małgosi niż do poważnego fantasy :P

Mogliby zrobić ten taki łuk z wyrzeźbioną gołą panienką ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co do skinów mieczy- celestial, jade, zodiac i fellblade. I Shiro''s Sword z greenów. Czyli moja kolekcja, Elemental tez jest fajny, ale nie będe tyle kasy marnował na miecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mam (znowu_ itemki do wyceny ^^. Tym razem sporo sie uzbieralo, a wiekszosc filetowych i zoltych szla do mercha. Zostalo kilka komponentow i 2 greeny :-)

P.S. Prosilbym o konkretne ceny, ew. troche zanizone

20070828231641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:16, gogowitczak napisał:

a ja dzisiaj mam (znowu_ itemki do wyceny ^^. Tym razem sporo sie uzbieralo, a wiekszosc filetowych
i zoltych szla do mercha. Zostalo kilka komponentow i 2 greeny :-)

P.S. Prosilbym o konkretne ceny, ew. troche zanizone


Na przyszłość dopisuj cyferki i nie proś o wycenę nie perfów...
greeny - dunno, pewnie 1-2k
armor - dunno, raczej nikt tym nie handluje
+30 do staffa, +5 ene do staffa po 1-2k, tego jest kupę i nie ma sensu krzyczeć...
+5 armor są bardzo mało popularne, więc też merch, reszta to nie perfy więc merch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:46, lordfett napisał:

> wie ktoś może po ile można kupić/sprzedać Shreader''s Talons
>
> http://gw.gamewikis.org/wiki/Shreader''s_Talons

Je, to zdaje się od razu do mercha zapodaje, ewentualnie za darmo jako prezent wciska, choć
nie każdy chce... Nie myle się?


do mercha za 35g ?

ale strata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:54, protason napisał:

do mercha za 35g ?

ale strata :(


Poczekaj na potwierdzenie, bo jak mówię, nie wiem czy się nie mylę. Ale za czasów kiedy farmu na Verminach próbowałem, zdaje się nic innego z tymi nożykami nie szło zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:40, gogowitczak napisał:

A ten "Armor of Salvation"? Jeszcze mam taki podobny (nie pamietam nazwy) co kasuje kare zza
smierc i daje +10 morale. Mozna je opchnac za jakas kase? :-)


Mówiłem - nigdy nie widziałem by ktoś sprzedawał rzeczy w tym stylu, może na guru coś znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:01, Jarzy napisał:

>Moddok jest prosty :) Zawsze jednak biore ze sobią ziomka i dzielimy sie biegaczami :D


No właśnie a ja nie mogę znaleść jakis dobrych z cripping hit a z sojuszu jak wołałem o pomoc to chcieli za to 2k :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:31, Buhahahahaha napisał:

No właśnie a ja nie mogę znaleść jakis dobrych z cripping hit a z sojuszu jak wołałem o pomoc
to chcieli za to 2k :/

No to masz tragicznie lamerski sojusz!Jeśli jesteś Luxonem lub chcesz zostać to wstąp do mojej gildii :D U mnie nie uświadczysz takiego chamstwa!W sojuszu są bardzo pomocni ludzie .W mojej gildi też na pewno znajdzies pomocną dłoń.Co do samej misji-Crip Shot to nie wszystko.Ja to robie tak:na wstępi Pin Down dla biegacza.Jeśli nie mam rangerów to kolo dostaje Imagined Burden(Illusion od mesmera) a potem dostaje klątwami wody od Zheda albo Sousuke :D Efekt taki,że nie przejdą 10 kroków i już gryzą glebe.Bardzo prosty bonus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:19, Budo napisał:

/.../

Hardkorowcy sprzedają to za 2k w Seitung Harbor, albo Shing Jea, ale standardowa cena to 1k,
albo nawet niżej.


dzięki, szaleństwa nie ma ale zawsze lepiej niż 35g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:31, Buhahahahaha napisał:

No właśnie a ja nie mogę znaleść jakis dobrych z cripping hit a z sojuszu jak wołałem o pomoc to chcieli za to 2k :/


No to gratuluję sojuszu xD
Uważaj, jak będą chcieli sprzedać Ci okręt w LA, to wyłącz czat "sojusz". Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale wciskanie szitu sojusznikom to już lekkie przegięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jednej sprawy...mam postać z Facion, dostałem się do Lwich Wrót i teraz chciałbym zrobić kampanię Pro dla elitarnyc skili, czy aby to zrobić trzeba się dostać do Askalonu i zaczynać wszystko od początku czy można kontynuować kampanię od Lwich Wrót ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować