Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 16:46, Budo napisał:

Ruby maul można chyba rozłożyć najlepszym zestawem jaki masz, żeby wyciągnąć klejnot, ale nie dam głowy.

Można, a przynajmniej wiki tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:35, walgierz napisał:

> Ruby maul można chyba rozłożyć najlepszym zestawem jaki masz, żeby wyciągnąć klejnot,
ale nie dam głowy.
Można, a przynajmniej wiki tak twierdzi.

A najlepiej to się robi tak, że wsadzamy tam tanią inskrypcję "Meansure for Meansure" (Miarka za miarkę) i wtedy robimy salavage, najlepiej oczywiście expert zestawem. Wtedy szansa na jakieś klejnoty jest duża. Wiem bo miałem Ruby Daggery, tak zrobiłem i zdobyłem klejnota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:17, Pyton15 napisał:

> Wybacz, ale jeśli Kizlard ma pytanie - pisze do mnie. :P
Hehe ja po prostu oferuję pomoc może kiedyś mu się przyda ;]



Dzieki wielkie napewno kiedys skorzystam :)dobrze ze sa normalni jeszcze gracze;] dzisiaj anglik mimo ze ciezko mi bylo sie z nim dogadac pomogl mi zrobis questy i dal bardzo dobry miecz i tarcze ;]ponoc gra 3 lata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:58, Kizlard napisał:

(...)ponoc gra 3 lata ;]

...a GW istnieje od ok. 2.5 roku (jeśli mnie nie myli? ;P) ;)
Tak to jest, mówi się, że "jak nie macie powodów do reportów to idzcie na kamadan pol 1 -_-". Normalnych graczy jest dużo i nie zawracaj sobie głowy takimi dziećmi neo... Chciaż, ostrzegam Cię, jak kiedysz pójdziesz na Random Arena to możesz się znowu z paroma spotkać ;P

Wiksac17-> rozumiem, że z 2 guild-matami zrobiłeś ze PvP i rozwaliłeś ich uber-mastah buildem palladyna na mending? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to nie wiem, mial elemental sword jakis taki dwukolorwy ^^ i miecz shinro mial cos takiego,drogie te miecze?glownie chodzi mi o ten shinro(nie znam dokladnej nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:58, Kizlard napisał:

> > Wybacz, ale jeśli Kizlard ma pytanie - pisze do mnie. :P
> Hehe ja po prostu oferuję pomoc może kiedyś mu się przyda ;]


Dzieki wielkie napewno kiedys skorzystam :)dobrze ze sa normalni jeszcze gracze;] dzisiaj anglik
mimo ze ciezko mi bylo sie z nim dogadac pomogl mi zrobis questy i dal bardzo dobry miecz i
tarcze ;]ponoc gra 3 lata ;]

Fajnie jak ktoś pomaga ;) Chociaż mi ostatnio proponowano masę złota - odmówiłem - nie żebram ;) Taka zasada :) A więc jeśli pomoc - to w queście, wstąpieniu do guildii... A rozdawaniu złota - mówię NIE :)

PS Ktoś wie jak się dostać do gildii gramu? :D Bo słyszałem, że takowa istnieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 19:38, demrenfaris napisał:

PS Ktoś wie jak się dostać do gildii gramu? :D Bo słyszałem, że takowa istnieje... :)


nie istnieje. The Troublesome Heroes rozpadło się daaaaawno temu. nawet najstarsi Indianie tego nie pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:38, demrenfaris napisał:

PS Ktoś wie jak się dostać do gildii gramu? :D Bo słyszałem, że takowa istnieje... :)


Z tego co wiem to już nie istnieje. Rozpadła się.

Ale jeżeli ktoś ma ochotę reaktywować to jestem jak najbardziej za :D Ze znajomymi gra się znacznie lepiej niż z przypadkowymi graczami. Taka gra czysto for fun, choćby tylko mieć do kogo gębę otworzyć w grze, a i o pomoc łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do gramowej gildi, jestem za!

I jeszcze jedno pytanie- czy jest możliwe przerunowanie kogoś świeżo z kamadanu, gdy ten dotrze do kaeing center i czy można go przerunować do raisu palace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... Trójka to Flameberg, czyli ... sword. Nie wiedziałem, że podstawową bronią mesa jest sword ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła mnie zastanawiać ostatnio jedna rzecz-czemu jedni mogą robić zataxi w dokach a ja nie?Jak chce kolesia w mojej ekipie teleportnąć ze sobą do Doków w Kamadanie to sie pokazuje ino,że musze go zostawić.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:36, Jarzy napisał:

Dlaczego?


Pewnie dlatego, że sam już wykonałeś quest dający dostęp do Consulate Docks. A tu trzeba miec taki quest, ale nie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:49, HumanGhost napisał:

Pewnie dlatego, że sam już wykonałeś quest dający dostęp do Consulate Docks. A tu trzeba miec
taki quest, ale nie wykonany.


Sorki, że się wtrącę - może jeszcze jestem nie dzisiejszy (nie wyspałem się :P), ale o co tutaj chodzi? Jaki sens ma robienie za taxi do takiego np Kamadanu, skoro wystarczy po prostu wziąć quest i zrobić w minutkę? Chyba, że tutaj chodzi o teleportnięcie dopiero co rozpoczątej postaci np w Prophecies do Kamadanu/Kaineng, żeby szybciej ją wylevelować - jak tak, to niech to szlag, szkoda że nie wiedziałem i męczyłem się moją łowczynią w tym zawszonym Post Searingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:18, Sth`Devilish napisał:

Jaki sens ma robienie za taxi do takiego np Kamadanu...

Czytanie ze zrozumieniem FTW! Chodzi o taxi do Consulate Docks, gdzie można kupić zbroję z max armorem, a nie o taxi do Kamadanu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować