Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 18:29, lukasz11111 napisał:

Mam pytanko odnośnie Signet of Capture. Można go wiele razy wykożystać, czy tylko raz?
Chcę mieć trochę więcej Elite Skills niż tylko 1.

1 SoC - 1 Elite. Sygnet zamienia się na umiejętność elitarną. Jeśli chcesz mieć więcej elitek, to musisz kupić więcej sygnetów. Proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie mieć minipeta w pre-ascalonie ?
chodzi mi o inną medote iż stanie tam rok w oczekiwaniu na urodziny

byłem na amerykańskim i tam 30% ludzi ma minipety a 10% nie z urodzin ani nie kupowali od nikogo, o co chodzi ? przecież nie da sie wrócić do pre-ascalonu jak sie przejdzie już do normalnego świata gry a w pre nie ma storage więc skąd sie tam borą tre minipety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:34, The Assassin napisał:

da sie mieć minipeta w pre-ascalonie ?
chodzi mi o inną medote iż stanie tam rok w oczekiwaniu na urodziny

byłem na amerykańskim i tam 30% ludzi ma minipety a 10% nie z urodzin ani nie kupowali
od nikogo, o co chodzi ? przecież nie da sie wrócić do pre-ascalonu jak sie przejdzie
już do normalnego świata gry a w pre nie ma storage więc skąd sie tam borą tre minipety?


kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:32, Adham napisał:

> Mam pytanko odnośnie Signet of Capture.

Możesz użyć raz (tzn złapać jednego skilla), ale kupować chyba w nieskończoność (czyli
nauczyciel umiejętności będzie miał nadal aktywną opcję SoC).


Dzięki. Chyba trzeba sobie trochę forsy zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem otóż podczas tego długiego weekendu moja gildia chce się wybrać na UW a ja nie mam pojęcia jak ułożyć build do tamtejszej lokacji. Mógłby mi ktoś pomóc ułożyć build dla Assassina ze skilii Factions/Nightfall? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na początku czerwca mam zamiar zakupic Guild Wars... Możecie powiedziec mi z jakiego względu warto zwrócic uwagę na ten właśnie tytuł, jakie ma on zalety a jakie wady itp.?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:07, kavior15 napisał:

Jakoś na początku czerwca mam zamiar zakupic Guild Wars... Możecie powiedziec mi z jakiego
względu warto zwrócic uwagę na ten właśnie tytuł, jakie ma on zalety a jakie wady itp.?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Witaj! No więc Guild Wars w przeciwieństwie do np. WoW''a jest darmowe, tzn. za granie się nie płaci, tylko za samą grę w sklepie. Po drugie- gra jest w pełni spolszczona. Po trzecie- dobrze działa na całkiem przeciętnych konfiguracjach sprzętowych (choćby moja- aż wstyd się przyznać :P ), a wygląda bardzo ładnie. Po czwarte- ArenaNet udostępniła polskie dystrykty, na których możesz spotkać graczy z Polski (do niedawna ich nie było).

Jeśli zdecydujesz się na kupno polecam GW:Factions, ponieważ obecnie dużo gildii wymaga wbijać uznanie sojuszu dla odpowiedniej frakcji, a da się to robić tylko w tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:23, kavior15 napisał:

>/.../
A czy nie lepiej zacząc od Guild Wars? Czym różnią się GW od GW: Factions?


Podstawowe GW (Prophecies) na starcie gry ma samouczek w postaci odrębnych terenów, na których krok po kroku można poznać sterowanie, poznać wszystkie profesje itp. W Factions można powiedzieć, że gracz jest rzucany na głębszą wodę, bo nie ma w niej takiego samouczka, lecz uważam, że lepszym wyborem byłoby Factions, ponieważ pomimo trudniejszego startu ludzie, którzy mają tą kampanię mają później ułatwione życie ze względu na wbijanie punktów uznania. Poza tym w dalszej części fabuły Factons odblokowuję się pewien tryb rozgrywki nazywany HFFF, na którym w bardzo łatwy sposób można uzyskać kasę w grze, która jest bardzo potrzebna, zwłaszcza jak już pozna się choć trochę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:23, kavior15 napisał:

>/.../
A czy nie lepiej zacząc od Guild Wars? Czym różnią się GW od GW: Factions?

GW:Factions ma 2 dodatkowe profesje: zabójcę i rytuaistę, nowe tereny, nowe zadania, możliwość zdobywania punktów frakcji dla gildii, nowe zbroje, potwory.
Są to inne kampanie, w innych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:22, Prince07 napisał:

Witam. Mam mały problem otóż podczas tego długiego weekendu moja gildia chce się wybrać
na UW a ja nie mam pojęcia jak ułożyć build do tamtejszej lokacji. Mógłby mi ktoś pomóc
ułożyć build dla Assassina ze skilii Factions/Nightfall? Z góry dzięki.

Critical Barrager zawsze mile widziany.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/R_Critical_Barrager
Zerknij w sekcję z wariantami żeby trochę odpicować build (wersja z Favorable Winds jest trochę zastała IMO, weź w to miejsce Critical Agility). I postaraj się o jakiś fajny Recurve Bow z podanymi modami (-1/1, 15^50, +30), lepiej się sprawdza na assku niż polecany w buildzie Flatbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:30, Mastexx100 napisał:

/.../


No ok... kupię Factions tak jak mi proponujecie. Ale będziecie musieli mi pomagac chociażby z tego względu iż to moja druga gra MMORPG (pierwszą był darmowy Flyff), więc nie jestem ogarnięty jeszcze w tego typu grach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w00t?
Factions na początek? chyba sobie z Ciebie jaja robią. bez pomocy zaufanych graczy/hero (najemnicy dostępni w Nightfallu lub GWEN) nie ma nawet co marzyć o zrobieniu niektórych misji w Factions, szczególnie kiedy jest się początkującym graczem... albo dostaniesz, za przeproszeniem, k*wicy i rzucisz GW w pierony, albo okażesz się uber Pr0 ukrytym talentem... takie moje zdanie.
a farmienie punktów frakcji to bullszit, niewiele gildii zajmuje się tym ''na poważnie'', więc nie ma sensu kupować Factions tylko w tym celu... znajdź dobrą gildię PvE żeby nauczyli Cię podstaw, potem będziesz mógł kombinować.
zaczynaj od NFa (dostęp do hero, którzy bardzo ułatwiają grę) albo Propha (długi wstęp, baaaardzo powolna kampania, dostosowana do umiejętności kompletnie zielonych graczy).
tak czy inaczej, w końcu będziesz musiał zaopatrzyć się we wszystkie kampanie - to sprawdzony fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:22, Azrathel napisał:

/.../


Hehe no to teraz już jestem mocno zakręcony, szczególnie że trzeźwy nie siedzę. :P To jednak wezmę Prophecies aby nauczyc się trochę grac. Ta opcja jest chyba najrozsądniejsza. Dzięki wszystkim za porady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:29, kavior15 napisał:

> /.../

Hehe no to teraz już jestem mocno zakręcony, szczególnie że trzeźwy nie siedzę. :P To
jednak wezmę Prophecies aby nauczyc się trochę grac. Ta opcja jest chyba najrozsądniejsza.
Dzięki wszystkim za porady itp.


Jasne, bierz Propheciec, wciskają Ci kit z Factions. Jest stanowczo trudniejsze, od razu rzuca gracza na głęboką wody i ma przyspieszoy proces levelowania (szybko wbija sięmaxymalny, przez co nie można oswoić się z grą i jest trudno). Prophecies ma świetny klimat, ciekawą fabułę i jest przyjazny dla nowych graczy. Można po kolei poznać wiele aspektów świata GW. Prophecies to podstawa. Ale i tak pewnie kupisz później inne części :D Zawsze tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:32, Outlander-pro napisał:

/.../


Pewnie że kupię jeśli tylko GW mi się spodoba a pewnie tak będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaczynałem od Nightfalla i przyjemnie się grało. Później dokupiłem Factions, a parę tygodni temu kupiłem resztę i ciesze sie z tej gry :D Wspaniała fabuła, przemyślane PvP, podział gildii na frakcje (Factions) oraz fascynujące PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:22, Azrathel napisał:

w00t?
Factions na początek? chyba sobie z Ciebie jaja robią. bez pomocy zaufanych graczy/hero
(najemnicy dostępni w Nightfallu lub GWEN) nie ma nawet co marzyć o zrobieniu niektórych
misji w Factions.

Bez hero, całe factions ukończyłem w 2dni. Pamiętaj że każdy ma inne odczucia, umiejętności. Ja np. dostaje epilepsji jak mam grać od nowa w NF(bardzo nie lubie tej kampani), mimo że misje nie sprawiają mi trudnośći to i tak odczuwam ogromny dyskomfort i brak chęci do gry.
Szczerze na miejscu kolegi to bym(z doswiadczenia) wybrał względem klimatu:
FC- jak lubimy ryż, okultyzm, i azjatki
NF- jak lubimy banany
Prop- Jak nie lubimy ryżu, bananów, i okultyzmu.
Do jednej z tych kampani dodajmy GW:EN i mamy bardzo miły i przyjemny zestaw(hero nawet w propie/fc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Polonizacja nie jest pelna tylko kinowa, reszta sie mniej wiecej zgadza ;]

Azrathel---> gadasz glupoty, to ze Tobie pol gildii pomagalo, to nie znaczy ze sobie chlopak nie poradzi. Ja gralem cale Factions samemu, nawet bez hero i bylo ok. Tylko do protectora potrzebowalem pomocy w 3 czy 4 misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować