Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 11:14, Kolumb95 napisał:

> > Taa. Tylko gdzie ja tego mam szukać? Prophecies nigdzie nie znalazłem, przynamniej

> szukałem
> > na większych sklepach internetowych, a Nightfall jest za drogie.
> Wszystkie części można kupić w sklepie gram.pl. Osobiście zamawiałem tam GW : Factions.

>


Ale Prophecies nie można. Chyba że jestem ślepy. Daj mi jakiś link czy coś eśli to tam
jest. :P

http://www.gram.pl/sk1_8gzlHO0_Guild_Wars_PL.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 09:18, Wiksac17 napisał:

Niekoniecznie. Ja bym doradził wziąść 41hp i nie zawracać sobie gitary, bo 9hp to...
żadna różnica. No chyba, że KONIECZNIE ktoś chce wydać kilkanaście platyn więcej;)


Jeśli chodzi PvE, gdzie leczenie ogranicza się zwykle do spamowania Heal Party te 9hp faktycznie nie jest ważne i przepłacanie za nie wtedy kiedy nie ma się zbyt dużo kasy jest głupotą, ale w PvP rządzi się innymi zasadami i tam każde kilka punktów jest ważne. Nie raz już utrzymywałem/byłem utrzymany jak po ataku zostawało kilka hp, a gdyby nie superior vigor w takim przypadku ktoś lądowałby w piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 09:23, Master J napisał:

wierz mi że w pve te 9hp ci tyka nie uratuje. No chyba że jesteś bogatym graczem z obsi
armorem to kup dla zasady :)

No nie wiem ja Walgierza leczyłem na AB jak miał 1hp, to jest wyczucie :d

Ale wszyscy wiemy że Walgierz łamie aggro na AB :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój ulubiony weekend, najchętniej to cały dzień bym siedział na ab, ale niestety się nie da ;]
Niemniej jednak kilkadziesiąt k do tytułu wpadło (może nawet ponad setkę), a za xunlai tournament dostałem 105 punktów. Ze skrzyni wypadł mi mursaat hammer, który poszedł za 40k (pozdro Czapla), oraz elite rt tome i shinobi blade, czyli ogólnie najbardziej tłuste dni od miesięcy :D
Tak na marginesie ciekawi mnie, ile ze skilli, które dostały buffy ostatnio znerfią z powrotem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamowanie Heal Party? :) Jak masz zamiar tym spamować skoro zżera 15 e? Dwa/Trzy razy użyjesz - i za nim Ci się zrecharguje energia to padnie Twoja drużyna (o ile grasz sam jako monk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:03, Budo napisał:

Tak na marginesie ciekawi mnie, ile ze skilli, które dostały buffy ostatnio znerfią z
powrotem ;]

Pierwsze do nerfa leci Flashing Blades, zrobili z tego skilla kopię Gladiator''s Defense dla każdej profesji (atr. Dagger Mastery, więc nie primary), tyle że można je podtrzymywać w nieskończoność i blokuje też ataki z dystansu. ^_^
Ogólnie większość underpowered elitek jest teraz zdrowo overpowered i pewnie już szykuje się revert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:05, Farmer Widomo napisał:

Spamowanie Heal Party? :) Jak masz zamiar tym spamować skoro zżera 15 e? Dwa/Trzy razy
użyjesz - i za nim Ci się zrecharguje energia to padnie Twoja drużyna (o ile grasz sam
jako monk).

Glyph of lesser energy... zestaw castera... jak party jest do dupy to się tym ciągle spamuje, aż zginie party. Po to jest support i drugi monk żeby jeden nie robił za cały heal. Chyba nie muszę więcej tłumaczyć?

Krejt
Ja bym znerfił defy pain bo 3 elków się rzuciło na jednego warka i nie mogło go zabić na AB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj się bierzę prota i heala ,a nie heala i heala :) O Glyphie vBoguSv nie wspomnia - więc pomyślałem ,że bez niego lata i sie zdziwiłem. A tak poza tym Heal Party używa się tylko w sytuacjach krytycznych -,.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:09, patrYX93 napisał:

Ja bym znerfił defy pain bo 3 elków się rzuciło na jednego warka i nie mogło go zabić
na AB :(

Hahah, fakt. :) Defy Pain to drugi Ursan, tylko gorszy - bo dostępny też w PvP.
Mocne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:12, Farmer Widomo napisał:

Zazwyczaj się bierzę prota i heala ,a nie heala i heala :) O Glyphie vBoguSv nie wspomnia
- więc pomyślałem ,że bez niego lata i sie zdziwiłem.

Za dużo myślisz. Może nie wspomniał, ale pewnie wiedział. Sam nie powiedziałem, że trzeba brać heala i heala więc jak masz mnie łapać za słówka to przynajmniej cytuj. A z tego co widzę napisałem, że jeden monk nie robi za cały heal, a każdy build protowy chyba leczy, choćby z tego divine favor. Po za tym można biegać w dwóch HB, ale ten scenariusz na pewno znasz. Jak już masz się do czegoś przyczepić to się zastanów 3 razy. Przynajmniej.

Dnia 10.08.2008 o 14:12, Farmer Widomo napisał:

A tak poza tym Heal Party używa się tylko w sytuacjach krytycznych -,.-

Ty tak mówisz. Może wolisz utrzymywać przy życiu ludzi z małą ilością życia, a z HB np się spami heal party dość często, tak więc nie wiem po co się przyczepiłeś do tego spamowania heal party. Grałeś kiedyś monkiem w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:16, Krejt napisał:

> Ja bym znerfił defy pain bo 3 elków się rzuciło na jednego warka i nie mogło go
zabić
> na AB :(
Hahah, fakt. :) Defy Pain to drugi Ursan, tylko gorszy - bo dostępny też w PvP.
Mocne. :)



Skil na PvE nie jest przesadzony. Działa bardzo ladnie, ale nie zapewnia niesmiertelności. Choc przyznam, ze raczej powinno się zrobić dwie wersje (PvE i PvP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:05, Farmer Widomo napisał:

Spamowanie Heal Party? :) Jak masz zamiar tym spamować skoro zżera 15 e? Dwa/Trzy razy
użyjesz - i za nim Ci się zrecharguje energia to padnie Twoja drużyna (o ile grasz sam
jako monk).


Niech pomyśle. Glyph of Lesser Energy + Eve (albo inny blood/cultist henchman) z Blood Ritual i HP staje się jak najbardziej spamowalne :) I gwarantuje że party nie pada. Nawet zanim GWN dało nam Healer''s Boona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Pisze gdyż mam dwie sprawy. Po pierwsze - szukam gildii. O sobie mogę powiedzieć że nie jestem zbytnio zaawansowanym graczem. Nie jestem też maniakiem, który siedzi nad tą grą całe dnie. Służy mi raczej ona do rozerwania się i jako przerywnik między innymi grami. Choć nie zawsze. Gram łowcom/elementalistą na 20lv. Posiadam na razie tylko factions ale w ciągu najbliższych kilku dni mam zamiar dokupić Prophecies.
Druga sprawa to prośba - czy mógłby ktoś pomóc mi przejść misje w Kwartale Nahpui?
Mój nick to Khyho Pl.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko co do Guild Wars Prophecies, czy ta gra polega na ciągłym ubijaniu moobków, czy raczej ciągle ciągną się zadania które trzeba wykonywać i z reguły nie trzeba potworów zabijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:35, Kolumb95 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko co do Guild Wars Prophecies, czy ta gra polega na ciągłym ubijaniu
moobków, czy raczej ciągle ciągną się zadania które trzeba wykonywać i z reguły nie trzeba
potworów zabijać?


Walka w GW jest dynamiczna. W Gw nie chodzi o grind, ale podczas wykonywania questów, aby gdzieś dojsć, lub coś znależć trzeba wykosic sporo moobow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:35, Kolumb95 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko co do Guild Wars Prophecies, czy ta gra polega na ciągłym ubijaniu
moobków, czy raczej ciągle ciągną się zadania które trzeba wykonywać i z reguły nie trzeba
potworów zabijać?


potwory zabijać trzeba, ale to nie przeszkadza (o ile zabijanie potworów może przeszkadzać ;)) - zadań pobocznych jest masa, wykonuje się je z przyjemnością (przynajmniej za pierwszym razem ;)), fabuła w każdej kampanii jest całkiem niezła i potrafi wciągnąć - nie ma więc czasu się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować