Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 17:49, HumanGhost napisał:

Można i tak. Aczkolwiek kiedy robiłem misje z Niemcami to żaden nie pisał po angielsku.
Nie wiem, nie potrafią czy jak? ;]

Zależy na kogo trafiłeś :P Ja miałem zawsze szczęście, że mozna było się po angielsku dogadać i to nawet dobrze ;)

Dnia 19.10.2008 o 17:49, HumanGhost napisał:

Natomiast odradzam Francuzów. Nie zamierzam generalizować, ale na "ileśtam" prób zrobienia
czegokolwiek z ta nacją żadna nie skończyła się pozytywnie. Jak nie leaverzy to leacherzy,
jak nie nooby to monki aggrujące wszystko w okolicy.

Również tak uważam. Gra Francuzów daleko odbiega od naszych standardów normalnej gry, a oni bawią się w łączenie chociażby necro z warem + walka... kosą. Naprawdę widziałem coś takiego w Gates of Madness...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 17:43, Earthshaker napisał:

Ancient armor znajduje się w Bone Palace w the Desolation.


No jak na złość, musiało być na tej walonej pustyni... Dobra no to mam następne pytanie: Jak się nauczyć sztuki Jundu? Czy jak to tam się nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 18:32, trutututu napisał:

No jak na złość, musiało być na tej walonej pustyni... Dobra no to mam następne pytanie:
Jak się nauczyć sztuki Jundu? Czy jak to tam się nazywało.


Dojść fabularnie do misji Gates of Desolation i przejść ją. Pustynia stanie się dostępna.
PS. Imo ancient jest brzydki (już lepiej elite sunspear jeżeli o NF wyłącznie mówimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 18:48, Adham napisał:

> No jak na złość, musiało być na tej walonej pustyni... Dobra no to mam następne
pytanie:
> Jak się nauczyć sztuki Jundu? Czy jak to tam się nazywało.

Dojść fabularnie do misji Gates of Desolation i przejść ją. Pustynia stanie się dostępna.
PS. Imo ancient jest brzydki (już lepiej elite sunspear jeżeli o NF wyłącznie mówimy).


Ta tylko, ze jeszcze jakbym mógł dojść tak daleko, utknąłem na takiej misji. Hmm nie wiem jak ja opisać, to jest taka misja po jednej co się wybiera co chce sie ratować, czy Ronjok, czy coś tam na Vabbi. Ja nie potrafię tłumaczyć.

BTW nie, nie mówimy tylko o NF, amm jeszcze FC i GWEN (i ciągle się dziwię dlaczego jeszcze nie mam propa). Zastanawiam sie czy by nie wziąć krasnoludzkiej zbroi, albo Nornowej, ale jedna przeszkoda... lenistwo, nie chce mi sie tych title''i nabijać :) Podobno bardzo szybko nabija się kopacza, więc chyba ten title sobie nabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam głupie pytanie. ;)
Jak to jest z modami ułatwiającymi odkrywanie mapy? Coś ostatnio słyszałem, że się nie da zainstalować czy coś takiego... Ktoś może używa aktualnie? I jeśli tak, to jakiego moda?

*trutututu - każdą misję w nf da się przejść z hero/hench :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:13, Adham napisał:

To teraz ja zadam głupie pytanie. ;)
Jak to jest z modami ułatwiającymi odkrywanie mapy? Coś ostatnio słyszałem, że się nie
da zainstalować czy coś takiego... Ktoś może używa aktualnie? I jeśli tak, to jakiego
moda?

Nic sie nie istaluje, tylko przez odpowiedni programik odpalasz GW z odpowiednio wczytana mapka. Owy programik zwie sie texmod - wpisz sobie jego nazwe na wiki, a wyskoczy ci pelne info wraz z instrukcja, co i jak nalezy robic. Stamtad tez sciagasz mapke (ja mam narazie tylko Canthy), wczytujesz ja do texmoda i jak juz pisalem, za jego pomoca odpalasz GW. Bardzo sie przydaje do maxowania carto. Chociaz w sumie dopiero teraz przekonam sie o jego mozliwosciach, bo te 95% terenu w FC odkrylem bez moda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 22:17, gothicsheep napisał:

Nic sie nie istaluje, tylko przez odpowiedni programik odpalasz GW z odpowiednio wczytana
mapka. Owy programik zwie sie texmod - wpisz sobie jego nazwe na wiki, a wyskoczy ci
pelne info wraz z instrukcja, co i jak nalezy robic. Stamtad tez sciagasz mapke (ja mam
narazie tylko Canthy), wczytujesz ja do texmoda i jak juz pisalem, za jego pomoca odpalasz
GW. Bardzo sie przydaje do maxowania carto. Chociaz w sumie dopiero teraz przekonam sie
o jego mozliwosciach, bo te 95% terenu w FC odkrylem bez moda. ;]


A czy to jest bezpieczne? Tzn. czy nic mi tego nie wykryje i nie zbanuje mi konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 22:20, trutututu napisał:

A czy to jest bezpieczne? Tzn. czy nic mi tego nie wykryje i nie zbanuje mi konta?


nope, chłopaki z działu Banowania nie mają nic przeciwko używaniu texmode''a - pod warunkiem, że jeśli cokolwiek Ci się skaszani, NIE MOŻESZ zwrócić się do działu pomocy technicznej z prośbą o pomoc. texmode''a używasz na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:20, trutututu napisał:

A czy to jest bezpieczne? Tzn. czy nic mi tego nie wykryje i nie zbanuje mi konta?

Jezeli nie sciagniesz jakiejs podejrzanej mapy to nic ci sie nie stanie. I powtarzam - nic nie trzeba instalowac, co jest niejako gwarancja na to, ze istnieje mala szansa popsucie gry (przeklamania w grafie, co wiaze sie z reinstalka, ale gdy odpalasz gre normalnie jest tak jak przed uzyciem moda), a juz praktycznie zerowa na zbanowanie konta (chyba, ze plik z "mapa" rzeczywiscie bedzie juz hakniety do kwadratu, z jakimis protokolami p2p i keyloggerami ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:48, Prince07 napisał:

> *trutututu - każdą misję w nf da się przejść z hero/hench :)


Przejdziesz GoM z h/h?


Lol na gw.pl masz poradnik jak przejść tą misję z hero/henchami(sam ją tak przeszedłem łowcą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 09:52, Budep napisał:

1 MLN ? Od kiedy 1000k to 1 MLN? :P

1000k można zapisać w ten sposób- 1000*k. 1K=1000g
wychodzi nam takie coś 1000*k=1000*1000g, czyli 1mln. Ale każdy może się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 13:48, Prince07 napisał:

Przejdziesz GoM z h/h?


misja prosta jak drut, trzeba tylko trochę zdrowego rozsądku :) na HM też da się bez problemu.

RAVvy -> temat został zakończony na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:48, Prince07 napisał:

> *trutututu - każdą misję w nf da się przejść z hero/hench :)


Przejdziesz GoM z h/h?

Ano da sie, poradnik był pisany przez Pajonka, pojawił się na forum gildii także.
Nie wspomne o innych osobach którzy potrafili zvanqować całą elone bez sabwaya, skillów z gwen (czyli PI) itp SAMEMU. Wszystko sie ino da :)

[EDIT] 1. Na gw.pl również był autorstwa Pajonka.
2. Witam po krótkim banie btw :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:41, ony Dzekson napisał:

Wszystko sie ino da :)


Pytanie tylko.. po co? Rozumiem niekiedy sadomasochistyczne zachowania niektórych, ale dla mnie gra ma być zabawą. Wole coś zrobić w party z żywymi graczami niz się meczyć drugie tyle czasu z h/h. Tak często jest - da się coś zrobić z h/h, tyko po co. H/h to już zupełna ostatecznosć według mnie, jak nie ma żywych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować