Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 19:39, Budo napisał:

Ciekawe jakie nowe kawały Thorn zarzuci w tym roku... w zeszłym kilka było naprawdę wypasionych xD


Jeszcze raz cos wymyśli o krasnoludach to shakuje GW, dodam komendę /smashface i zrobię mu z dyni jesien średniowiecza. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To moje ulubione :P

"What''s the difference between the Great Dwarf and the Great Destroyer?
One is a harbringer of the apocalypse and the other is an oxymoron."


"How are a Paragon and a drunkard alike?
Both like to shout at strangers and run around without any pants."


"When I first returned from the Land of the Dead, one of the fine citizens of Lion''s Arch let out a cry: "Why King Thorn, you have a pumpkin on your head!"
"And I said, "Eh? So he repeated, "Milord, you have a pumpkin on your head!""
"And I said, "What? So he yelled, "Milord, you have a pumpkin on your head!""
"To which, I replied, "A thousand pardons, fine citizen, I cannot hear you. I HAVE A PUMPKIN ON MY HEAD!" HA HA HA HA HA!"

"A Troll, a Tengu and a Dwarf walk into a bar...
No wait, only the Troll and the Tengu do, the Dwarf walks UNDER the bar!!"

"Why can''t you borrow money from a Dwarf?
"Because they''re always a little short. HA HA HA HA HA! Get it? DWARVES are SHORT!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Hehe, dobre. Ale dlaczego, aż tyle nabijania się z krasnoludów?... Ciekawe co będzie w tym roku.
Tylko, żeby było mniej o krasnoludach.

HumanGhost - a ja Ci w tym pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem w nie całe 2 miesiące 300h. Teraz mnie wszystko nudzi w GW. Nawet jak skończyłem 2 kampanie (Factions i Prop.), to jeszcze chciało mi się (i to bardzo) grać na AB lub RA. A teraz? Kupiłem sobie elitarną luksońską, deldrimorski unikatowy miecz i tarczę oraz runy do zbroji (w efekcie 20 pkt. energii i 670 życia). Ale nadal nuda, pomimo że mam kilka zadań do wykonania.

Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 06:27, Grinczar napisał:

Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?

Ja tak dokłądnie tego nie miałem, ponieważ mialem obowiązkową przerwę od GW, ale znam pare osób którym dłuższa przerwa (imo z 3 miesiace) wyszła na dobre. Niczym z jedzeniem: Zrobisz przerwę, poczujesz głód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jako,że gram dłużej w GW tylko w wakacje to nie często tak miałem,ale miałem.Zdarzało się,gdy grałem GW codzień po kilka godzin.Później jednak wracał głód i grałem znowu :D Spróbuj porobić coś nowego typu misje/obszary na HM itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?

Pewnie, że tak. Jak mi wpadnie w ręce jakas inna gierka to sobie robię przerwę od GW. Albo po prostu jak nie chce mi się nic robić w GW. Normalka. Ale potem przychodzi jakiś weekend albo event i znowu się siada do gry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 06:27, Grinczar napisał:

Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?

Ja nie. Wystarczy po prostu "za mało" grać i problem znika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 06:27, Grinczar napisał:


Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?


Kiedy nolife''owałem w GW jak maniak - to tak, miałem coś takiego, wszystko mnie już nudziło. Teraz jednak, kiedy mogę grać tylko w weekendy to gra nabiera smaczków - czy to planowanie vanquishów, robienie fabuły w Fc/Proph albo cokolwiek. Normalne, że kiedy "jesz" za dużo, to jesteś przejedzony... Logiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:52, RAVvy napisał:

Kurde, brakuje mi już tylko 8k do elite kurz i nagle pojawił się dylemat, czy też elite
lux nie jest lepsza. Normalnie zaraz dostane pier...zdenerwuję się.


Klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:52, RAVvy napisał:

Kurde, brakuje mi już tylko 8k do elite kurz i nagle pojawił się dylemat, czy też elite
lux nie jest lepsza. Normalnie zaraz dostane pier...zdenerwuję się.

jak dobrze pamiętam to różnią sie tylko wyglądem. Moim zdaniem lepsza jest kurz. ( jeśli chodzi o wygląd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:09, Budep napisał:

> Kurde, brakuje mi już tylko 8k do elite kurz i nagle pojawił się dylemat, czy też
elite
> lux nie jest lepsza. Normalnie zaraz dostane pier...zdenerwuję się.

Klasa?

Gram sinem. Jeszcze zanim sobie kupiłem FC, to już wiedziałem jaką chcę mieć zbroję dla assa-e kurz. Ale teraz jak mam kase(może nawet dzisiaj kupię), to spojrzałem sobie jeszcze raz na e lux i sam nie wiem. E lux bardzo fajna jest na biało pomalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Luksońską. Jak dla mnie bardzo dobrze się wyróżnia i jest ładna. Kurzikowksa także ładna, ale niestety już się tak nie wyróżnia na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:51, RAVvy napisał:

Gram sinem. Jeszcze zanim sobie kupiłem FC, to już wiedziałem jaką chcę mieć zbroję dla assa-e kurz. Ale teraz jak mam kase(może nawet dzisiaj kupię), to spojrzałem sobie jeszcze raz na e lux i sam nie wiem. E lux bardzo fajna jest na biało pomalowana.


Nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Wybierz taką, która podoba się Tobie. Są gusta i guściki - nie licz, że ktoś będzie miał gust taki jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Miałem, to normalne :)
Co do run- pamiętaj, że życie to nie wszystko, z tego co widzę grasz wojem- dla woja obowiązkowo insygnia sentinel.

RaVy---> z factions dla sina podoba mi się Elite Imperial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 06:27, Grinczar napisał:

Za dużo grałem i teraz muszę od niej odpocząć? Mieliście tak?


Zrób sobie porządną przerwę. Ja miałem takie 2 w swoim życiu. Pierwsza moja przerwa trwała z pół roku z powodu dużego błędu karty graficznej ( po 5 minutach gry bluescreen ), a po raz drugi to trwał od sierpnia do początku października. I teraz to ja ostro zasuwam w GW itd. Nie martw się na pewno wrócisz do tej gry po przerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować