Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 20:36, Varo napisał:

> Ale podstawi też nie trzeba tak?
GW prop, jeśli ci o to chodzi nie jest podstawką, lecz pierwszą częścią. Bez różnicy
którą część wybierzesz, nie trzeba "podstawki", czyli do wyboru factions, nightfall (polecam
bo hero) i prop. Jest też eye of the north ale do tego trzeba dowolnej, poprzedniej części
guild wars, wszystko rozumiesz ? :)

Wiec mam widac tylko 45zł i z głowy ta?:P bo chce facttion tak?
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:42, truptus napisał:

Wiec mam widac tylko 45zł i z głowy ta?:P bo chce facttion tak?
dzieki:)

Tak, z głowy, tylko muszę cię przestraszyć - zanim przyjdziesz do domu z grą i usiądziesz do kompa po instalacji 1-1,5h będą ci się pliki ściągały, jednak to jednorazowo, no chyba że kupisz kolejną część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:44, Varo napisał:

> Wiec mam widac tylko 45zł i z głowy ta?:P bo chce facttion tak?
> dzieki:)
Tak, z głowy, tylko muszę cię przestraszyć - zanim przyjdziesz do domu z grą i usiądziesz
do kompa po instalacji 1-1,5h będą ci się pliki ściągały, jednak to jednorazowo, no chyba
że kupisz kolejną część ;)

Dobra dzięki big:) W tym czasie pogram se w Tibie xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:44, Varo napisał:

Tak, z głowy, tylko muszę cię przestraszyć - zanim przyjdziesz do domu z grą i usiądziesz
do kompa po instalacji 1-1,5h będą ci się pliki ściągały, jednak to jednorazowo, no chyba
że kupisz kolejną część ;)

Na płytach z Platynowej Kolekcji jest zawartych dużo update''ów więc nie będzie długo ściągał. Ostatnio jak robiłem reinstalację to zajęło mi kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:09, KrzychoCJ napisał:

Na płytach z Platynowej Kolekcji jest zawartych dużo update''ów więc nie będzie długo
ściągał. Ostatnio jak robiłem reinstalację to zajęło mi kilka minut.

Też z platynki mam i jakoś updatki długo mi trwają, mimo że mam wpisaną komendę image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:11, Varo napisał:

> Na płytach z Platynowej Kolekcji jest zawartych dużo update''ów więc nie będzie
długo
> ściągał. Ostatnio jak robiłem reinstalację to zajęło mi kilka minut.
Też z platynki mam i jakoś updatki długo mi trwają, mimo że mam wpisaną komendę image.


Zapewne kwestia łącza, ja po instalacji klienta z płyty EoTN (czyli sprzed roku ponad) czekałem jakieś 5 min.

Komenda image przedłuża proces. Instaluje absolutnie wszystkie pliki, zwykła aktualka ściąga tylko te niezbędne, a resztę dopiero gdy np. klient będzie ich potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:14, boogie85 napisał:

Zapewne kwestia łącza, ja po instalacji klienta z płyty EoTN (czyli sprzed roku ponad)
czekałem jakieś 5 min.
Komenda image przedłuża proces. Instaluje absolutnie wszystkie pliki, zwykła aktualka
ściąga tylko te niezbędne, a resztę dopiero gdy np. klient będzie ich potrzebował.

Jedni proponują komendę, a drudzy odrzucają ... Masz jakieś konkretnie pomysły na to, jak można skrócić czas updatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:18, Varo napisał:

Jedni proponują komendę, a drudzy odrzucają ... Masz jakieś konkretnie pomysły na to,
jak można skrócić czas updatków ?



Nie da się. Jak chcesz grać jak najszybciej to nie używaj komendy po reinstalacji, lecz póxniej gdy nie będziesz korzystał z łącza. Minusem takiego zagrania jest sytacja, gdy gra postanowi zasysać pliki w najmniej oczekiwanym i odpowiednim momencie, to irytuje podczas gry.

Generalnie apdejtowanie z komendą image wydłuża proces, ale oszczędza nerwów podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 00:47, Budo napisał:


gw 2 opóźnione do 2010-2011. **** *****.

Wiesz ty teraz sobie cenzurujesz słówka bo już ci się tobie nie chcę robić tego samego, młodszym graczom/zaczynającym lub planującym kupić GW jest to na rękę(nalezę do jednej z tych grup). Wg. mnie nawet i dobrze, że się przesunęli datę premiery, gra będzie bardziej dopracowana(może) bardziej ulepszona, niż zakładali to wcześniej twórcy. Nie myślcie sobie, że wg. mnie GW jest źle zrobiona, wręcz przeciwnie. Wszystkim innym życzę takiej samej wytrwałości jaką ma Budo w oczekiwaniu na drugą część ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym lepszym dopracowaniem to się zagolopowałeś. Tego wiedziec nie możemy, bo nie wiadomo na jakim etapie tworzenia GW2 jest. Równie dobrze mogą to być szkice koncepcyjne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary ile można, ja w to gram od ponad 3 lat xD

owca---> ta, super... prędzej Saviora dla obu domów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 Lata grania, po eye 0 nowego contentu, problemy techniczne (zielona kropka ftw!), Podpisując się pod Budo: ile ***** można ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mów, że 0. Coś tam się dzieje i podejrzewam, że coś tam się jeszcze będzie działo wobec takiego przesunięcia premiery dwójki (dostaliśmy na przykład duży update pve/pvp ostatnio, no i MOXA :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak książki co by bibliotekę otworzyć i zmieniającego kolory power rangera emm to znaczy golema. Super update :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 09:26, L33T napisał:

Tak książki co by bibliotekę otworzyć i zmieniającego kolory power rangera emm to znaczy
golema. Super update :/


0? Nie 0. To nie pisz, że 0.

btw update z moxem był fajny, trochę się ludziska ożywily, do teraz marketplace jest zaludnione gęściej niż kaineng :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 09:31, L33T napisał:

Eh ja po prostu jeszcze się łudzę że wyjdzie coś na miarę SF :/


Chciałbym, chciałbym. Powiem, że wg mnie są na to szanse. Zauważ, że wyszedł już bonus mission pack. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyszedł kolejny, albo wręcz, żeby dodali po prostu nowy rejon do gry, chociaż niewielki. Oni wiedzą, że muszą zatrzymać jakoś graczy do premiery gw2, głupi nie są. Dlatego wg mnie coś nam jeszcze przygotują.

Chociaż z drugiej strony 3-osobowy gw live team i zmiany w nc sofcie nie wróżą dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować