Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Warem jest ciężko, o ile nie zrobisz sobie dobrego builda.
Ja biegam czymś takim i nie potrzeba mi jakiegoś nub discorda żeby robić większość gry z hh :
W/P
Dragon Slash
Asuran Scan
Flail
Enragging Charge
Save Yourselves
For the great justice
Enduring Harmony
Pain Inverter
Str: 13
Sword: 15
Sword KONIECZNIE zealous.
Build bazuje na wyrąbanym w kosmos DPSie, który może utłuc boss monka sam, a na HM sieje zniszczenie aż miło :) Dodatkowo perma +100 armora(o ile nie ma blinda/blocka) na cały team. PI używa się na potwory z większym dmgiem. Jedyne ograniczenie to to że ta cała siła trwa 30/45 sekund, ale i tak niezła imba. A i proszę nie wrzucać go na te cholerne pvxwiki :( Bo ono rujnuje myślenie.
Ash ---------> Błagam Cię, nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 22:45, Infinitas napisał:

Ash ---------> Błagam Cię, nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia...


Tia, póki co jak widzę warka gdziekolwiek na wyprawach to tylko chodzą jako tanki, a gra solo to gra solo, tam grają po swojemu to jasne przecież.
Ale spoko, ja w końcu nie mam pojęcia po co są warki, więc zamykam paszczę.

*sigh*

Master_J -> Aha czyli wszelakie rytki, para, necro, warki mogą zapomnieć, że istnieją, bo liczy się tylko perma assek, roj smiter i cryway. :D Śmiechu warte...
"Wszelakie wyprawy" miałem na myśli np. siakieś HMy, vanqi, a nie zaraz uber pro wyprawy na DoA, Deep, Urgoz czy inne UW.

*sigh*

oj ludzie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 22:45, Infinitas napisał:

Warem jest ciężko, o ile nie zrobisz sobie dobrego builda.
Ja biegam czymś takim i nie potrzeba mi jakiegoś nub discorda żeby robić większość gry
z hh :
W/P
Dragon Slash
Asuran Scan
Flail
Enragging Charge
Save Yourselves
For the great justice
Enduring Harmony
Pain Inverter
Str: 13
Sword: 15
Sword KONIECZNIE zealous.
Build bazuje na wyrąbanym w kosmos DPSie, który może utłuc boss monka sam, a na HM sieje
zniszczenie aż miło :) Dodatkowo perma +100 armora(o ile nie ma blinda/blocka) na cały
team. PI używa się na potwory z większym dmgiem. Jedyne ograniczenie to to że ta cała
siła trwa 30/45 sekund, ale i tak niezła imba. A i proszę nie wrzucać go na te cholerne
pvxwiki :( Bo ono rujnuje myślenie.

Niestety, ale nie mam GW:EN, więc z tego zestawu nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 07:02, Grinczar napisał:

Niestety, ale nie mam GW:EN, więc z tego zestawu nici...


to radziłbym się jak najszybciej zaopatrzyć, bo GWEN jest przydatną pod każdym względem... kampanią? Poza tym, skille (właśnie te od asur są IMO najlepsze ) są strasznie przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@L33T

Dnia 16.06.2009 o 05:35, L33T napisał:

Bzyk anet nie zachęca do gry warem. Ja latam na Defy Pain i tak :)


A mimo to wielu graczy i tak gra warkiem. :)

@Pernia

Dnia 16.06.2009 o 05:35, L33T napisał:

to radziłbym się jak najszybciej zaopatrzyć, bo GWEN jest przydatną pod każdym względem... kampanią?
Poza tym, skille (właśnie te od asur są IMO najlepsze ) są strasznie przydatne.


Nie pogardzić można też skillami od awangardy jak i samym tytułem, który znacząco wpływa na wszystkie Charry w grze, dzięki czemu łatwiej np. o vanqi w Askalonie i misje HM gdzie Charrów od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2009 o 23:24, Ash napisał:

Master_J -> Aha czyli wszelakie rytki, para, necro, warki mogą zapomnieć, że istnieją,

Necro może cryować i bipować. Rytek też może cryować bo jest casterem, a para przydaje się jako imbagon..Tylko właśnie na tego warka nie mogę nic wymyślić.
>A mimo to wielu graczy i tak gra warkiem. :)
Bo zrobiło go w pre jako swoją pierwszą postać, przeszło nim wszystkie kampanie i teraz jest za późno żeby go zmienić.

Budo--->Nie mam gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu naprawdę dobry zestaw umiejętności dla wojaka i jestem bardzo zadowolony.
Teraz szukam zestawu dla mnicha (bohatera). Zrobiłem jakiś, ale nie z atrybutem Łaska Bogów i wszystkie bronie, które ludzie sprzedają są do niczego. Troszkę pokręcona ta profesja, ale nie będę się wtrącał - nie chcę urazić mojego Dunkoro. Także wpadłem na pomysł, żeby zrobić z niego popularnego mnicha "55 hp".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiąc wprost i otwarcie, w przeciwieństwie do moich przedmówców ;]
trochę głupio, 55hp to postać do farmu, jak niby chcesz farmić herosem? :P poślesz go do przodu i co dalej? przygotuj resa najlepiej ;]
hero nie będzie potrafił korzystać z umiejętności, albo będziesz musiał go kontrolować (i kląć, kiedy coś nie wyjdzie) albo zrobić sobie ''żywego'' monka, czyli nową postać.
do normalnej gry pve hero 55hp nadaje się jeszcze mniej niż hero sin ze sztyletami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:52, nieszczescie napisał:

> Dobrze - beznadziejny pomysł. Jaki więc zestaw dla bohatera mnicha? Razem z bronią...?

>

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:Mo/any_WoH_Hybrid sam z tym biegam i jest dobrze, ale
i tak o wiele lepszy jest healer z triple necro.

Rozwiń myśl proszę wraz z umiejętnościami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie proste pytanie.

Jako iż przymierzam się do zakupu Guild Wars chciałbym wiedzieć jakie są różnice między wydaniem premierowym, a tym z platynowej kolekcji. Głównie chodzi mi o zawartość pudełka. Jeżeli ktoś chciałby wymienić mi różnice między tymi dwoma wydaniami (o ile takie w ogóle są) to bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje chciałbym wrócić do GW ale dość długi okres przerwy (2 lata) ciekawi mnie czy dzisiaj opłacalne jest farminenie lub runowanie mając samo GW:P, Fc i NF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować