Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie, to nie wiedziałem czy wrzucać czy nie, ale ostatecznie postanowiłem się z wami tym podzielić :

http://guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10409228

Dla grających mniej : Tu jest kilkadziesiąt ( jak nie kilkaset ) tysięcy ecto, czyli pewnie kilka(naście) milionów g. Robi wrażenie.
Z tą kasą naprawdę nie ma co zrobić.
Chyba, że inwestować w Kanaxaie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 00:33, luq napisał:

Dla grających mniej : Tu jest kilkadziesiąt ( jak nie kilkaset ) tysięcy ecto, czyli
pewnie kilka(naście) milionów g. Robi wrażenie.
Z tą kasą naprawdę nie ma co zrobić.
Chyba, że inwestować w Kanaxaie :D


Coś słabo to przeliczyłeś bo skoro stack ecto = 1,25 mln g. przy kursie 5000 za sztukę. A wszystkie ded Oni, Nagi, Yeti można liczyć jako około stack za ecto. Unded Panda to ponad >60 mln. Powertrading to najlepsza metoda do dojścia do gigantycznych pieniędzy. Choć oczywiście potrzebny jest też kapitał początkowy. Całkiem możliwe że koleś celuje w Kanaxaia lub zamierza spieniężyć ecto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

"Though I would prefer you to offer here or through Guru PM, you can contact me in game to give an offer. I can be located by the following names:
Teal Dawn"

I wszystko jasne :D Kanaxaia swoją drogą też ma ale jak widać nie spieszy mu się z zresellowanie go ;)
Btw oferty też dostaje całkiem nie złe
(150e/ ded naga every!
1200e@ unded oni!
1750e@ ded ghostly
1400e@ every ded shiroken
1300e@ every ded zhed
1750e and 6 braces at vizu ~2040e or so..) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 07:04, Bartex69 napisał:

Siema! Ile dni/tygodni/miesięcy będzie ecto kosztowało równe 6k? I jeszcze jedno,o której
i kiedy Mad Thorn King w Spamadanie i LA?

o 19 chyba. Ale nie jestem pewien ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 07:04, Bartex69 napisał:

Siema! Ile dni/tygodni/miesięcy będzie ecto kosztowało równe 6k?

Do pierwszej pełni po 1. dniu zimy.

Dnia 30.10.2009 o 07:04, Bartex69 napisał:

I jeszcze jedno,o której i kiedy Mad Thorn King w Spamadanie i LA?

http://wiki.guildwars.com/wiki/Halloween_2009
Masz tam ramkę.

EDIT:
No a tak w ogóle to po paru dniach po powrocie do GW przypomniałem sobie o polskich dystryktach. ;d Wszedłem i jak dalej się obzywali i spamowali tak to robią. Wracam na amerykę. Ale z polskich nadal będę korzystał raz na jakiś czas bo da się kupić taniej albo sprzedać drożej jakieś pierdoły. ;d Wczoraj ktoś masowo kupował normal ele tomy po 2k. Szkoda, że miałem tylko jeden. Chyba, że o czymś nie wiem i naprawdę tak cena podskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 12:21, Krzycho napisał:

No a tak w ogóle to po paru dniach po powrocie do GW przypomniałem sobie o polskich dystryktach.
;d Wszedłem i jak dalej się obzywali i spamowali tak to robią. Wracam na amerykę. Ale
z polskich nadal będę korzystał raz na jakiś czas bo da się kupić taniej albo sprzedać
drożej jakieś pierdoły. ;d Wczoraj ktoś masowo kupował normal ele tomy po 2k. Szkoda,
że miałem tylko jeden. Chyba, że o czymś nie wiem i naprawdę tak cena podskoczyła.


Nie można w żaden logiczny sposób wytłumaczyć kupowania normalnych tomów za 2k (tak naprawdę cena 1k to jest max w końcu tyle od pewnego poziomu kosztuje skill, być może ten typ nie wiedział, że odblokowane skille można kupić w Kamie, LA czy Kaineng). Ja osobiście korzystam z pol-disów z prostej przyczyny - mniejsze lagi miewam, choć w przypadku CB używam usa, lub inter, choć jeśli wydaje mi się że poziom głupoty na każdym dysie jest mniej więcej taki samy, na polskim dysie od razu to widać, a na USA głupota jest ukryta w ofertach np próby sprzedania mini peta wartego max 60k za ponad 120k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na raptorach farmię na polskim bo mniejszy ping. Tam wszyscy robią to samo i spokój. ;)

I co jak co ale nie pamiętam żebym na dystryktach amerykańskich spotkał się z w ogóle jakimś wyzywaniem, a już na pewno nie tak jak na naszym rodzimym. Co najwyżej ktoś ze złości raz na jakiś czas rzuci "szita". Wczoraj wszedłem na polski Spamadan - ot tak sobie. Ledwo się tekstury wczytały i już jeden do drugiego "spi**** głupi ch***" drugi do pierwszego jeszcze inną kombinację słowną, dołączył się trzeci, potem jakaś słit trzynastka i tak "rozmawiają".

Ciekawe skąd ci wszyscy jedenastoletni Zabujcy Smokuf Pl i Weroniczki Xd mają pieniądze na GW. Bo patrząc na styl ich pisania wątpię żeby dostali od rodziców za dobre wyniki w nauce czy coś w tym rodzaju. ;d

Edit:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Dhuum_(skill)
http://wiki.guildwars.com/wiki/Reaping_of_Dhuum
To ktoś się bawi w edytowanie wiki czy czeka nas walka z Dhuumem, bo chyba do tego nas prowadzą questy z Halloween. ;d
Swoją drogą Regina mogłaby już dać następne. Chciała dać więcej czasu na poprzedni a tym samym daje nam mniej na pozostałe. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, Mad King nie rzucił nowymi żartami, w dodatku miał zamienione kwestie (byłem w LA, a gadał cały czas o Elonie). Na plus za to maska (wypasiona, mogli jeszcze większy wytrzeszcz zrobić :P) i mechanizm przeciwko tonikom zamieniającym w duże stwory, żeby nie zasłaniać Króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było straszne zamieszanie z tym królem. Jak dla mnie to trochę dziwne, nie zrobisz tego co on chce = śmierć takie jakieś niesmaczne, ale cóż ... atrakcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 08:36, Budo napisał:

Ehh, Mad King nie rzucił nowymi żartami, w dodatku miał zamienione kwestie (byłem w LA,
a gadał cały czas o Elonie). ...


A w Kamadanie gadał o Tyrii :D
Co do masek to fajne tyle, że ta czaszka mogłaby być troszkę większa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CB: Niewypał. Perfekcyjny sync kilku guild doprowadził do tego, iż r5 dopiero na Wintersday zrobię >.>
Maski: Charr mi się nie podoba, Skeleton przyjemna, lecz na niektórych niezbyt wychodzi(np. za mała) ;/ Tak poza tymn podobna jest do zomie z tamtego roku(której nie zgarnąłem)
Klimat: Wszędzie ładnie byle nie na polskim ;)
Za dużo wyżywania się na wszystko i wszystkich...
Drop: Od groma sweeta z ToTów. Sweety i sweety.....
Miss: 2 quest na (Pits) padam, nie dla niej. 3 i 4 quest jest przyjemny(łatwy?) jak mi wiadomo

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 11:42, Sebo7 napisał:

Było straszne zamieszanie z tym królem. Jak dla mnie to trochę dziwne, nie zrobisz tego
co on chce = śmierć takie jakieś niesmaczne, ale cóż ... atrakcja ...


Zapamiętaj, nikt nie sprzeciwia się Thornowi- więc zakładaj dynię na łeb i skacz jak każe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 12:51, Niewiernus napisał:

Miss: 2 quest na (Pits) padam, nie dla niej. 3 i 4 quest jest przyjemny(łatwy?) jak mi
wiadomo


2 quest może być trochę wnerwiający ale da się go spokojnie zrobić ponizej 20 min.
3 i 4 quest o tyle przyjemny, ze powtarzalny i szybko można sobie ponabijać stacki ToTow ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 12:51, Niewiernus napisał:

CB: Niewypał. Perfekcyjny sync kilku guild doprowadził do tego, iż r5 dopiero na Wintersday
zrobię >.>


A co stoi na przeszkodzie by samemu zrobić synchro? Ja trochę pograłem na CB W sumie wbiłem jakieś 1k punktów. Większość wtop w moim przypadku wynika raczej z głupoty członków teamu (atakowanie solo 2-5 przeciwników) niż z super ogarniętych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:55, Sebo7 napisał:

Skąd wziąć dynię ? ja mam kapelusz popielca.


Hehe, to zakładaj co masz, dynie były 3 i 4 lata temu :)
Moja ulubiona maska to chyba zombie paint, wygląda świetnie. Chociaż imo w ogóle maski na Halloween są najlepsze ze wszystkich eventowych czapek :)

20091031174341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:43, Budo napisał:

Hehe, to zakładaj co masz, dynie były 3 i 4 lata temu :)
Moja ulubiona maska to chyba zombie paint, wygląda świetnie. Chociaż imo w ogóle maski
na Halloween są najlepsze ze wszystkich eventowych czapek :)

Taa. Niestety zawsze mi coś wypadąło i nie mogłem sobie załatwić żadnej czapki z Halloween.
A teraz... już nie gram w GW xDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:28, Rzezim napisał:

> CB: Niewypał. Perfekcyjny sync kilku guild doprowadził do tego, iż r5 dopiero na
Wintersday
> zrobię >.>

Przez ostatni kilka dni trafiam na guild, które przegrywają po 80(!) winach, ew ktoś wcześniej dostaje dc, więc jest problem ;)
A co do "swojego sync" to u mnie trudno z tym. Zakładałem, ze będę miał trochę więcej pointsów, a to kicha.

@Budo- Na warku przyjemnie wygląda, na moim dervie nie mogę się nacieszyć, na parasce kolegi wygląda.. sympatycznie? Blondi-szkielet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować