Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 12:26, Orion napisał:

Co mogę robić w GW jak już skończyłem fabułe, a narazie nie kupuje nowej?

Farmic,bic title,PVP...

P.S - Mam pytanie.Czy mogę faxem wysłac kody do AN i zmienic hasło oraz e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pouzupełniaj questy na mastera, carto, skill hunter, unlock skilli, vq... ogólnie trochę tego jest ];->
Przy okazji zapytam: Jaką/jakie masz częś(ć/ci)? Jeżeli masz jedną- ew. dwie to ciężko będzie tobie o jakikolwiek farm(są wyjątki), a tym bardziej o "poważne" PvP( i nie mówię tutaj o CB), jak to zaproponował przedmówca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile na oko podskakują lvl potworów na HM w porównaniu do NM ? I czy waszym zdaniem da się przejść np. takiego NF (misje główne) tylko z hero i henchmen''ami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:44, queertin napisał:

O ile na oko podskakują lvl potworów na HM w porównaniu do NM ? I czy waszym zdaniem
da się przejść np. takiego NF (misje główne) tylko z hero i henchmen''ami ?

Do ok.24/26 lvl(mobki),a bossowie od 28 do 31 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:44, queertin napisał:

O ile na oko podskakują lvl potworów na HM w porównaniu do NM ? I czy waszym zdaniem
da się przejść np. takiego NF (misje główne) tylko z hero i henchmen''ami ?


1. Zależy, czasem od 2 poziomy, a czasem o 15. W początkowych lokacjach gdzie moby mają niskie poziomy zmiany są największe, w elitarnych lokacjach zmiana poziomu to przeważnie 2-3.

2. Da się i to na master, problemy możesz mieć dosłownie w kilku misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:44, queertin napisał:

O ile na oko podskakują lvl potworów na HM w porównaniu do NM ?

Zależy od lokacji. ;P Wydaje mi się, że poziomy są od 22 (w pierwszy lokacjach kampanii) do okolic 30. Zresztą to możesz sprawdzić dokładniej np. na GW Wiki ;)

Dnia 05.12.2009 o 12:44, queertin napisał:

I czy waszym zdaniem da się przejść np. takiego NF (misje główne) tylko z hero i henchmen''ami ?

Na NM bez problemu, z HM w sumie nie wiem, na pewno sporo się da zrobić samemu, chociaż kilka misji jest wkurzających. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:49, Adjatha napisał:

> O ile na oko podskakują lvl potworów na HM w porównaniu do NM ?
Zależy od lokacji. ;P Wydaje mi się, że poziomy są od 22 (w pierwszy lokacjach kampanii)
do okolic 30. Zresztą to możesz sprawdzić dokładniej np. na GW Wiki ;)

> I czy waszym zdaniem da się przejść np. takiego NF (misje główne) tylko z hero i
henchmen''ami ?
Na NM bez problemu, z HM w sumie nie wiem, na pewno sporo się da zrobić samemu, chociaż
kilka misji jest wkurzających. :P


Właśnie zapomniałem dodać ,że chodziło mi głównie o HM. Bo ciężko uzbierać jako taki zespół z żywych graczy (chodzi mi głównie o ich dobór profesji i ról w drużynie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:16, queertin napisał:

Właśnie zapomniałem dodać ,że chodziło mi głównie o HM. Bo ciężko uzbierać jako taki
zespół z żywych graczy (chodzi mi głównie o ich dobór profesji i ról w drużynie).


W HM dużo sam nie robiłem (znudziło mi się w zasadzie po przejściu na NM eotn, skompletowaniu Discorda i pobawieniu się nim parę razy), ale na pewno sporą część vańków i misji można zrobić, tak jak Budo powiedział - problemy w kilku misjach, a i tam często bywa że wystarczy druga osoba do pomocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:19, Adjatha napisał:

> Właśnie zapomniałem dodać ,że chodziło mi głównie o HM. Bo ciężko uzbierać jako
taki
> zespół z żywych graczy (chodzi mi głównie o ich dobór profesji i ról w drużynie).


W HM dużo sam nie robiłem (znudziło mi się w zasadzie po przejściu na NM eotn, skompletowaniu
Discorda i pobawieniu się nim parę razy), ale na pewno sporą część vańków i misji można
zrobić, tak jak Budo powiedział - problemy w kilku misjach, a i tam często bywa że wystarczy
druga osoba do pomocy. ;)


Jeszcze Nightfall, Nightfallem, gorzej będzie w Propie. Tam to się dopiero zaczynają upierdliwe misje :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta promocja, która jest w sklepie in game czyli kup dowolną kampanię a eotn dostaniesz za free obowiązuje tylko w ich sklepie? czy np jeżeli bym normalną wersję pudełkową w empiku czy gdzieś kupił to również dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:44, Bartex69 napisał:

Słyszałem o jakimś rozpakowywaniu paczki w GW ,że mapki szybciej się ładują.Jak to jest?

A nie chodzi o to, żeby mapki się nie ściągały przy zmianie lokacji tylko pobrać wszystkie i grać bez przerw?

Jak tak to uruchom grę z parametrem " -image".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać GW i tu pojawia się pytanie... Mam już tam konto, mam je jakoś usunąć, oddać czy po prostu sprzedać grę? Nie bardzo się w tym orientuje. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:07, Cha0tizz napisał:

Chcę sprzedać GW i tu pojawia się pytanie... Mam już tam konto, mam je jakoś usunąć,
oddać czy po prostu sprzedać grę? Nie bardzo się w tym orientuje. :|

Chcesz sprzedać same płyty? Po co komuś płyty bez konta. Jeśli już to sprzedaje się konto bo klienta można pobrać z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:07, Cha0tizz napisał:

Chcę sprzedać GW i tu pojawia się pytanie... Mam już tam konto, mam je jakoś usunąć,
oddać czy po prostu sprzedać grę? Nie bardzo się w tym orientuje. :|



Tylko nie wiem jak jest z legalnością tego procesu. Gdyby Arena Net poznało, że wystawione na aukcji konto jest TWOJE, masz zapewne bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:57, Krzycho napisał:

Chcesz sprzedać same płyty? Po co komuś płyty bez konta. Jeśli już to sprzedaje się konto
bo klienta można pobrać z internetu.


Nie wiem czy to do końca legalne, lecz żeby sprzedać grę musisz sprzedać konto NCSoftu na którym ta gra jest zarejestrowana.

Dlatego ja właśnie stworzyłem nowe konto do samego Aion'a, jakby mi się nie spodobało, lub cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować