Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 18:34, Jarzy napisał:

Kiedy grałe w THK moją rangerką jakimś dziwnym trafem po misji krasnale stały sobie kawałek
od fortecy nienaruszone.Co zmienia zapalnie pochodni?Dużo więcej mursaatów przychodzi?


Krasnale są po obu stronach. Muszą przetrwać wszystkie. Czyli razem 12. Mursaatów dużo więcej nie przychodzi. Tylko na początku oprócz snow giantów masz też trochę jade bowów i armorów i dwóch casterów mursaat. Potem cała reszta jest tak jak normalnie, no może trochę dłużej przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kurcze, prawie się udało zrobić ThK. Trafiłem na dobrego lidera, który wiedział o co chodzi. Ale niestety przy szturmie na fortece ludzie spanikowali i się rozbiegli a mogło być tak pięknie. Zauważyłem, że zapalenie latarni i zwabienie Jade Armorów znacznie ułatwi grę, bo wybijają one inne mobki. Spróbuje ponownie jutro, dziś juz mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2006 o 18:34, Jarzy napisał:

Budo-jeśli byłeś na samym począku "podwieziony" do Droknaru to trzeba było już wtedy zacząć
łapanie elitów.Moją ele i necro zacząłem je łapać jak miałem 12 poziom.TEraz obie są w Yaks
bend i każda ma przynajmniej 6 elit :D


Nie korzystałem z usług runnerów, a jak widzę kogoś na arenach low level z elitami to jedyne co nadaje sie tu do przepisania co se myślę to -------------------------------------------------------- mniej więcej tyle ;]
Jedyne runy jakie zamówiłem, to bonus w Elona bo mi sie nie chciało i runy do misji w Crystal Desert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wycenić gold Vampiric Oni Daggers of Shelter
dmg 7-17 (req. 9 dagger mastery)
Life stealing 3
Health regeneration -1
Armor +7 (vs psychical dmg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:42, Budo napisał:

Dobra ludziska, wyceńcie mi to, jak coś to czekam na oferty w grze :)
(czekam na jakiegoś bogatego mnicha :P)

Czesc wez zzgłos sie do mnie w grze. Dodaj sobie Gold Bow P L do friend i napisz do mnie. Kupie ten staff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam trochę głupawe pytanie a mianowicie czy jak zacznę grać na jednym kompie to czy później będę mógł przejść na drugi i tam grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 09:34, kill69 napisał:

Cześć mam trochę głupawe pytanie a mianowicie czy jak zacznę grać na jednym kompie to czy później
będę mógł przejść na drugi i tam grać dalej.

Tak, wystarczy zainstalowany klient gry oraz twój login oraz hasło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 09:39, Krejt napisał:

> Cześć mam trochę głupawe pytanie a mianowicie czy jak zacznę grać na jednym kompie to
czy później
> będę mógł przejść na drugi i tam grać dalej.
Tak, wystarczy zainstalowany klient gry oraz twój login oraz hasło. :)

Dzięki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąść Silk? Otóż sporo sobie farmie na Elonie moim N/Mo. Minosy bardzo często dropią Horny. Każde 5 można wymienić przed Augury u Collectora na część zbroi. Po zsalvagowaniu daje jakieś materiały, na przykład u Mesa będzie to Linen/Cloth, Necro da (chyba) Hide/Bones. A czy jest jakaś zbroa dająca Silk? Albo inny sposób na zdobycie tego w dużej ilości? Bo cena (150g u tradera gdy sam craft kosztuje 250g) każe sądzić, że jest na to jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:22, HumanGhost napisał:

Tutaj masz pełny wykaz co z czego można uzyskać: http://www.guildwars.pl/?art=28


Nie o to mi chodzi. Tamta lista jest przestarzała, Silk wypada jedynie z niektórych armorów przeciwników (BARDZO rzadko). Ale sam Silk chodzi po 150g, mimo znacznie wyższej ceny craftu. Linen craftuje się po 200g, ale dzięki Horn tricku można je mieć niemalże darmo (5 linen za 5 hornów). A w tej liście nawet nie ma wyszczególnionych armorów postaci gracza. Mi chodzi o taki rodzaj trika, który pozwala zdobyć duże ilości tego (Horn Trick, 4 Charr Hides za 1 Fur itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co mi sie dzisiaj w Tombach stało :)

PS skille to idealny build rangera na Glint, można wywalić tylko antidote signet, reszta sie przydaje
Poison i interrupt to najważniejsze, jak sie idzie walczyć z tym smokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś po prostu zazdrosny,bo sam nie masz elita.Tak w ogóle to po co tracić czas na arenach typu Yaks Bend albo co?Z resztą po zakończeniu polowania na elity w południowym Shiverpeak mam zwyke 20lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 12:20, Jarzy napisał:

Może jesteś po prostu zazdrosny,bo sam nie masz elita.


Jemu nie chodzi o to, czy on ma elita, czy nie. Budo ma rację, że jeśli ktoś na niskolevelowych arenach używa elitarnych skilli, jest to nie fair dla udzi zaczynających gre na arenach PvP, którzy nie mają możliwości zdobycia tak szybko elitów...

Dnia 04.06.2006 o 12:20, Jarzy napisał:

Tak w ogóle to po co tracić czas na arenach typu Yaks Bend albo co?

Tracić czas? To jest sposób na gre, dobry jak każdy inny, ktoś chce sobie powalczyć z innymi ludźmi zamiast z potworami, proszę bardzo. A jeszcze Faction za to poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co mousze zrobić, żeby móc podróżować do Canthy, gdzie można robić miesje dla Kurzików i Luxonów?? Narazie w tym okienku Travel mam Great Temple Of Balthazar. Czytałem, że w LA gościu od skilli daje jakiś quest, ale narazie mam u niego ukończone Villainy Of Galrath. Może po ukończeniu jakiś innych misji to będzie?? Z góry thx za odpowiedź;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 12:38, czapla56 napisał:

Witam! Co mousze zrobić, żeby móc podróżować do Canthy, gdzie można robić miesje dla Kurzików
i Luxonów?? Narazie w tym okienku Travel mam Great Temple Of Balthazar. Czytałem, że w LA gościu
od skilli daje jakiś quest, ale narazie mam u niego ukończone Villainy Of Galrath. Może po
ukończeniu jakiś innych misji to będzie?? Z góry thx za odpowiedź;p


Musisz zrobić qest w LA od Sergia (skille). Potem idziesz do gostka w LA i on przewozi Cie na Canthe. Tam wykonujesz misje dla Kurzicków i Luxonów.:))

PS. MAsz Factions??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 12:12, Camponator napisał:

Pytanko

Czy można robić swoje ubrania w 1częściGW , jeżeli tak to gdzie?
BTW
gdzie polaków można spotkać tzn. jaki serwer w GW?


Nie rozumiem za bardzo pytania. Jezeli chodzi ci o to czy możemy sobie sami zrobić je z menu to nie. Ale wszystkie armoiry jakie można zdoyć są robione (szyte) specjalnie na ciebie. Nie można ich potem, załżyć inną postacią. Armor mozna zdobyć u craftera, dając mu za to materiały i kase, albo dostać od collectora za różne itemy wypadające z potworków. Do wyjścia Factions armor od collectora miał unikalny art nie do zdoycia gdize indziej.

Teraz w factions można zdobyć armor z dowolnym artem, dowolnego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować