Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Teraz już niema tego err:050 ale ikona GWN nie jest podświetlona.Czyli hmm kicha na dziś.Tyle AN miała czasu ,a jeszcze się niewyrobiła.Pewnie wszystko na ostatnią chwile:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 15:48, tymuś napisał:

cholera, a moze to dziala tylko na tym nowym eventowym koncie??


Eventowe konto nawet "is unauthorised ", więc to najlepszy przykład niegotowoście eventu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 15:55, Piotrek K. napisał:

Ja stawiam, ze to nie hero, a ... BUILDY!!! :D. W koncu mialo byc ich chyba cztery sztuki ;)...


Nie sądze, buildy będą zapisywane jako osobne plik (i w ten sam sposób odczytywane)i, a tych okienek nawet nie można kliknąć. Dalej stawiam na Hero, którzy pojawią się (ma być ich bodajże 15-16, z czego wzajemnie będą się wykluczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem... wlasnie przeczytalem na stronce gw.com:

"Press "K" to open (or close) your Skills and Attributes panel. You can use this panel to adjust the skills and attributes of your character or any of your Heroes. Before making these adjustments, you can select the character or Hero you want to adjust on the top of the panel."

No nic - mam nadzieje, ze podobnie bedzie rozwiazana sprawa z buildami, czyli jakas ikonka, a nie wgrywanie jakiegos pliku :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod K jest fajna sprawa :)
mozna wybrac czy chcesz miec grac jedna profesja w jakims miejscu, czy obiema wybranimy :)
fajna sprawa, bo nie miesza sie wszystko i inaczej to wyglada, przede wszystkim prosciej.

Tylko te atrybuty teraz dziko wygladaja wcisniete pod "K"... nacisnalem H, a tam nic procz tytulow i punktow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 16:03, d7 napisał:

Tylko te atrybuty teraz dziko wygladaja wcisniete pod "K"... nacisnalem H, a tam nic procz
tytulow i punktow...


Kwestia przyzwyczajenia:D

Piotrek: "No nic - mam nadzieje, ze podobnie bedzie rozwiazana sprawa z buildami, czyli jakas ikonka, a nie wgrywanie jakiegos pliku :/..."

Niestety bedzie ikonka dzieki której wgrasz dany build z pliku do GW:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nic nie bylo i okazalo sie... ze jednak musze wpisac klucz do eventu ;). Myslalem, ze osoba, ktora ma obydwie czesci nie musi tego robic. Wpisalem klucz i wszystko dziala :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:32, Patryk R napisał:

No rzeczywiście teraz jest ok. Dzięki.


a u mnie dalej nic nic, wpisalem kod i wyskakuje ze nie musze go wpisywac bo mam juz dostep do tego co on odblokowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:37, Patryk R napisał:

Dziwna sprawa napewno dodaliście klucz poprawnie ?


tak
na oficjalnej cos tam jest ze costam w ciagu 15 minut wrzuca na wszysktie servery, moze jeszcze nie ma na moim :P

propo, jak wyglada ten event, tzn. mozna po prostu stworzyc postac w nightfalluczy jakis specjalny przycisk jest
musze wiedziec gdzie sie spodziewac oznak tego ze juz jest dostepny ten event :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze czekam az mi sie pliki dociagna :D
stworzylem sobie "very chot chick" (nie no, nie nazwalem jej tak, tak wyglada tylko :D) Paragon Girl :D
jeszcze kilka minutek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować