Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pierwsze wrażenia-super!Zrobiłem derwiszke.Wymiata tą kosą!Troche mi ritualistke przypomina,kiedy wykręca te swoje pozy.Giera wygląda ładnie i w końcu POSTACIE RUSZAJĄ USTAMI PODCZAS ROZMOWY!!Nie jestem w stanie dalej ocenić GWN,bo mam mega kaca i co chwila witam sie z WC.Jak mi przejdzie to zobaczymy co jest GWN warte...a warte jest dużo!Tylko tutorial przynudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:33, Jarzy napisał:

Pierwsze wrażenia-super!Zrobiłem derwiszke.Wymiata tą kosą!Troche mi ritualistke przypomina,kiedy
wykręca te swoje pozy.Giera wygląda ładnie i w końcu POSTACIE RUSZAJĄ USTAMI PODCZAS ROZMOWY!!Nie
jestem w stanie dalej ocenić GWN,bo mam mega kaca i co chwila witam sie z WC.Jak mi przejdzie
to zobaczymy co jest GWN warte...a warte jest dużo!Tylko tutorial przynudza.


Opcja w rozmowie z Kormir - "take a shortcut" powinna pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa, ale ja narazie nie kupię, bo zacząłem grać w prophecies na początku wakacji, w tej chwili koncze fabule pierwszą postacia, a gdzie tam jeszcze do wypaśnych zbroi itp. mam tez zaczete 2 nowe postacie, wiec prophecies mi wystarcza:D poza tym, zaraz zaczyna sie szkola wiec z grania nici, a pozatym do nightfalla potrzebny mi lepszy sprzęt. szkoda, bo zapowiada się fajnie. ale może kiedyś... następne wakacje to będzie factions + nightfall na raz (ale do tego czasu wyjdzie nowy rozdział). myślicie ze wszystkie stare rozdziały GW będa wciąż dostępne w sprzedaży?? bo następny rozdzial (factions) to ja kupię penie za jakiś czas, więc mam nadzieję ze nie wycofają ze sklepów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:54, oOreVenOo napisał:

Myśle ze wszyscy dojda do zdania ze jednak GWP rządzi , natomiast też wszyscy chyba stwierdzą
że fations śmierdzi a Nightfall jest duuuuzzzo lepszy :)


a ja bardzo lubie assasina!!! :) wiec nie smierdzi dla mnie o ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:02, gemGreg napisał:

a ja bardzo lubie assasina!!! :) wiec nie smierdzi dla mnie o ! :)


Pierwsze pytanie ile grasz w GWF i jakie jest Twoje doświadczenie ? To że lubisz assasina nie oznacza że gra jest do luftu , ja takze mam assasina i także go lubie i masuje po brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 18:54, tymuś napisał:

myślicie ze wszystkie stare rozdziały GW będa wciąż dostępne w sprzedaży??
bo następny rozdzial (factions) to ja kupię penie za jakiś czas, więc mam nadzieję ze nie wycofają
ze sklepów:D


Co do dostępnośći rozdziałow to moze być różnie chociaż wątpie. Diablo II wyszło pare dobrych alt temu i nadal można je kupic. A jeśli rzeczywiscie byl by problem z kupnem no to www.amazon.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:11, oOreVenOo napisał:

> a ja bardzo lubie assasina!!! :) wiec nie smierdzi dla mnie o ! :)

Pierwsze pytanie ile grasz w GWF i jakie jest Twoje doświadczenie ? To że lubisz assasina nie
oznacza że gra jest do luftu , ja takze mam assasina i także go lubie i masuje po brzuszku
;)


gram od 3 miesiecy mam podstawke i factions, przekladam sie tez do zakupu Nightfall. Mam assasinke i lubie nia grac. proste :P (a masuje ja gdzie indziej :P... po glowce hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:56, HumanGhost napisał:

Tak jak powiedział graczomaniak. W opcjach po prostu pojawi się dodatkowy wybór języka - Polski.
:-)

a jezeli mam po polsku to znaczy ze rowniez questy sa po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził poczekać na Nightfall. No chyba, że lubisz bardziej PvP to wtedy mozesz kupić i Factions.
Ale z tego co widze i słysze to Nightfall juz jest oceniany znacznie wyżej niż Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiecie co mi się spodobało?? tanczący Koss (ten z afro na głowie) normalnie powinien się w tle włączać jakiś kawałek Bee Gees:D a nie spodobało mi się to że są bohaterowie i zwykłe henche, to wprowadza zamieszanie, albo henche, albo bohaterowie powinni byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:47, graczomaniak napisał:

Wszystko jest po polsku. Qesty, opisy skilli, broni itp. itd.:)


buahaha, juz widzę nazwy skili po polsku. przecież większość jest całkowicie nietłumaczalnych, lub będą brzmieć idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z rade.Pograłem chwilke i stwierdzam,że giera nie jest zła.Ale żeby całkowicie ocenić giere musze w końcu dojść do siebie.Bardzo mi sie spodobał Koss-spoko ziomek!!To już nie ten łysy niedorobek-Lukas :/ Koss jest charyzmatyczny.W końcu ujrzałem opcje sterowanie buildem hencha :D Jakież to użyteczne!Derwiszka ładnie wymiata tą kosą.Derwiszowe skille mają ładne obrazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:54, Jarzy napisał:

Dzięki z rade.Pograłem chwilke i stwierdzam,że giera nie jest zła.Ale żeby całkowicie ocenić
giere musze w końcu dojść do siebie.Bardzo mi sie spodobał Koss-spoko ziomek!!To już nie ten
łysy niedorobek-Lukas :/ Koss jest charyzmatyczny.W końcu ujrzałem opcje sterowanie buildem
hencha :D Jakież to użyteczne!Derwiszka ładnie wymiata tą kosą.Derwiszowe skille mają ładne
obrazki :D


...A i przeciwnicy bardzo fajni i mili :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 19:52, graczomaniak napisał:

Taa idiotycznie, a widziałeś tłumaczenie skilli na gw.pl? Chyba nie, w grze ma być podobnie,
skoro wszystko ma być po polsku.


tłumaczenie na GW.PL ma pełno błędów, np lighting reflexes przetłumaczono jako błyskawiczny refleks. kto to tłumaczył?? albo throw dirt jako rzut błotem.
albo cry of frustration jako płacz frustracji, co powinno się tłumaczyć raczej jako okrzyk rozpaczy.
również takie backfire (odbity ogień) nie podoba mi się.

ogółem dość zgrabnie, ale myślę, że CDP sam powinien wszystko profesjonalnie przetłumaczyć, oby trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie i jescze raz nie nazw miast skill-i i postaci nietumaczyć! CDP mogli by zrobić ankiete czy ludzie chcą mieć przetumaczone wszystko czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować