Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

To może i ja coś powiem :).
Gra naprawde jest bardzo fajna. Derwisz jest sam w sobie wciągającą postacią, którą grzech nei zagrać. Grałem jakieś 1.30h i moge powiedzieć, że Elona, nowe klasy, qesty są o wiele bardziej rozwinięte i ciekawsze niż to było w Factions. Maja w sobie coś takiego, że nie pozwalają w siebie nie zagrać.
Według mnie Nightfall będzie bardo dobrą grą. Na pewno lepszą niż Factions, ale czy lepszą niż podstawka? Nie. Mnie osobiście nic nie odciągnie od wracania na Tyrie i przemieżania jej dróg. Mam nadzieje, że z Nightfall będzie to samo (oby), bo już oglądanie co chwile "milinów" assassinów zaczyna nudzić, choć nei wiem czy z Derwishami nei będzie podobnie. Jedno jest pewne. Tak dobrego dodatku (pod względem wielkości i krajobrazów) nie było, nie ma i nie będzie w żadnym z nowych MMORPG lub CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem filmik z GWN.Pokazany był tam paragon,który rzucał swoją dzidą i ona mu sie ciągle odnawiała w ręce-przecież to wygląda tak debilnie,że załamać sie idzie!AN mogłoby sie wysilić i zrobić im coś na wygląd kołczanu(nie wiem jak sie nazywa worek na dzidy :/).Rangerów to sie jeszcze przeżyje,ale paragoni robią to obciachowo.Jeśli w dodatku AN nie da jakichś mroczniejszych poancerzy to niech sobie paragonów wsadzą :D Ja chyba odpuszcze sobie paragonów.Kupie dodatkowy slot,zrobie mnicha,derwisza i postać PvP,żeby miał kto latać na AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odpuścić, ale patrząc na skille Paragona to PvP bez niego teraz nie pożyjesz za długo. A i na PvE bardzo się przydają.
Te odnawianie się włóczni w ręku o dziwno tak źle nie wygląda. Właściwie to nawet nie zwróciłem na to uwagi. Ot takie coś do czego tylko na siłę można się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm
mi sie bardzo podoba ten bialy kolor zbroi Paragona ;]
widac ze jest to klasa postaci cnotliwych, bezgrzesznych etc :P mysle ze mroczne pancerze nie wpoligralyby z ich natura.
od czego Jarzy masz derwisza? :D
kaptur jak u kosiarza smierci, a ty narzekasz na paragona :D

Denerwuja mnie juz te lagi... poza tym podoba mi sie ten hero ;) i ten napis przy zbroi:
armor: 23-80 - depends on level [ czy jakos tak ] :D

Poza tym zaczynaja wyplywac na poiwierzchnie bugi.
pierwszy ktory mnie spotkal to:
wychodzilem ze swoim Hero (tylko z nim narazie laze) z outposta i sie ruszyc nie moglem bo hero wczytal sie razem z moja postacia w jednym miejscu... powort do outposta nawet przez travel byl niemozliwy... jedyna opcja "log out" eh ;/
dobrze ze maja jescze miech na poprawki ostateczne. ;)

poza tym zastrasza mnie ta liczba districtow :D i kazdy pelny ^^ [a na pewno angielskie :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak @graczomaniak , GWN bedzie świetna częścia czy lepsza od podstawki to sie rzeczywiscie pokaze. Gra sie bardzo miło a przedewszytski to wciąga...I to dosyć mocno tego brakowało GWF , wrecz gralo sie momentami z niechęcia. ja niestety podziekuje za Event na łączu 512kb/s mam lagi , co chwile DC oraz różne dosłowanie chore bugi wiec nie ma sensu sie meczyć tylko trzeba czekac do 27 pazdziernika....:) Gra zapowiada sie cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi?PRzyzwyczaj sie.GWf je miało i GWN też mieć będzie i to pewnie jeszcze większe!Szczególnie,że więcej osób dołączy do zabawy.Po północy,jak już będzie Lineage 2 być może ywpróbuje GWN Event.Zobaczymy co to wszystko jest warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:50, oOreVenOo napisał:

Moze i warte ale jakos z kazda nastepna czescia coraz mniej mi sie chce grac , uwrzekła mnie
Tyria i tak chyba zawsze zostanie......


rozumiem cie mam podobny syndrom gram gram gram i nagle nie chce mis ie grać wyszło factions pograłem dwa miesiace i znowu mis ie nie chce grac :P (no może nie tak jak wczesniej ale średnio misie chce :P) a teraz ten Event to mi sie nie chce grać bo error 007 okazyjnie 005 i do tego akcja z Koss''em mnie wkurza
(giereczka wykrzacza sie do Windy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie co chwile log out do Windy :( Wiesz DonZ chodzi poprostu o to ze najbardziej mnie urzekła Tryia to rozmaitosc , ciekawość wszytskiego , zróżniczowany teren a GWF to bez urazy ale totalny syf , co bedzie z GWn napewno bedzie lepszy ale myśle ze podstawki też nie przebije nie ma tego czegos....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:57, graczomaniak napisał:

Powiedzmy jedno. Żaden dodatek nie przebije podstawki, ona poprostu jest najlepsza.:)


Zgadzam sie w 100% szkoda ze podstawke w żadne sposob nie update''ują , nie daja żadnych nowych instancji itp itd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:32, Krejt napisał:

U mnie komforcik, zero lagów, zero wywałek.
Macie screeny bonusowych broni z pre-release packa.


Wg szkoda pieniędzy na ten bonus pack...Ja niestety nie gram w podczas Eventu nie bawi mnie to , bedzie 27 pazdziernik będę grał z innymi a narazie daje sobie spokoj. Życze dobrej i miłej gry oraz nocy :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ten event też już mnie nie bawi :) znaczy bawi, ale przeszedłem prawie całą wyspę Istan :P co będę robił jak wyjdzie GW:N ? ;)

Kilka kolejnych wrażeń, ten sterowany hench mi się podoba, jak narazie Koss sprawuje się na medal ;) na początku walki daje mu mendinga i chodzi jak przecinak. Do tego gram Paragonką... tak łazimy we dwójke i jeszcze nie udało nam się pożądnie zginąć :) nawet jak wyskoczył na nas taki jeden 15 levelowiec z obstawą z questu Hidden Threat hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze jaja sa jak kross ma animate bon fiends. Totalna anichilacja, taki jest tlok, ze nie wiadomo co i jak :)))
Chce npcka necrosa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze zbroje PAragona są super. Wyglądaja bosko. Bardzo mi się Nightfall jak na razie podoba i nie sądzę, aby to się mogło zmienić. Nie zauważyłem w trakcie gry żadnych błędów. Ale nie gram za dużo, bo nie chce sobie psuć niespodzianek 27 października. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować