Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja stworzylem Derwisza babkę, nazywającą się Wredna Gosposia:D<toż ten ubiór derwiszów female to ciuchy polskiej gospodyni domowej:D> Narazie czekam na download, transfer diabelnie zapchany. Z tego co sie dowiedziałem nowymi postaciami zwiedzać niemożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebacom: no niestety, na tak wiele dobrego nam nie pozwolili... :P

btw: tam mala literowke zrobilem "very chot chick" oczywiscie HOT mialo byc :P
zeby nie bylo ze jestem madry inaczej :D

em, a da sie zagrac klasami z Factions? mowie o Rt i A... tak szybko robilem postac, ze uwagi na to nie zwrocilem -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge zrobić ani dervisha ani paragona na guildwars.com jest napisane, że Event się zaczą a ja nadal nie moge sworzyć tych klas. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:02, Ziloh napisał:

Ja nie moge zrobić ani dervisha ani paragona na guildwars.com jest napisane, że Event się zaczą
a ja nadal nie moge sworzyć tych klas. Co jest?


Musisz wpisać key do eventu. Ja też nie mogełem, wpisanie pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem klucz zrobiłem postać, ale dużo plików muszę sciągnąć i nie wiem czemu mam bardzo mały transfer :/, pewnie to przez te obciążone serwer anetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz gram od dobrychg 30min :P
swietna sprawa wam powiem :D
a taniec Paragon Girl to po prostu cos pieknego *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, grałem tylko godzinę, ale moge powiedzieć, że to co widziałem bardzo mi się podoba. Jeszcze nie spróbowałem wszystkich aspektów gry, bo to niemozliwe w tak krótkim czasie. Ale sprawdzę resztę w najbliższym czasie.
Faktem jest, że trzecia część GW będzie bardzo dobra. Nie wiem jak Wam, ale mnie się bohaterowie podobają. Wreszcie coś na kształt RPG pełną gębą. Wreszcie większy wpływ na to co robią towarzysze. Nightfall od dziś staje się pozycją w 100% obowiązkową. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzi GWN "w praniu"?Dobre jest?Póki co nie moge sie przekonać,bo ściągam Lineage 2 :D Spróbuje co ta giera jest warta.Może po północy wezme udział w evencie,bo teraz mam transfer zapchany na maxa i Lineage potrzebuje jeszcze 6,5h do pełnego ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paragoni są fajni, ale wygląd mają kiepski (znaczy postacie są ładne, ale armory do kitu) najlepiej paragonka prezentuje się w samej bieliźnie ;). A derwisze ? Trochę przereklamowani, ale też spoko :) a i tak najwięcej w dodatku zyskają elementalistki hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie - Paragoni sa fajni. Lubie grać Rangerem i Paragon po części jest dosc podobny w rozgrywce. Ciekawe jak dalsze amory wyglądają, bo te początkowe to takie sobie. Ale i tak lepsze niż Rangera. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować