Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 23:37, Jarzy napisał:

Człowieku,nie rób ze mnie idioty :/ Może gdybyś używał znaków interpunkcyjnych to nie wyszło
by,że Ty dążysz do tego,żeby ludzie za 3lata... :/ Jak ktoś jest frajer to niech buli za skille.Ja
kupuje tylko te,które są mi potrzebne i łapie wszystkie elity di 1klasy mojej postaci.Z tego
co sobie przypominam to w HoH jest skill trainer.


"jak ktos jest frajer..." Słuchaj dziecko nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nie bede sie zniżał do Twojego poziomu a nastpenie Ty mnie pokonasz doświadeczeniem , ja wydaje na skille Ty na FoW Armor. Dla wiekszosci graczy jest wazniejszy full unlock niż czarna puszka z Fissure i tak jak powiedział @Pitah , przestan byc agresywny do wszytskich , masz zły dzien to nie wchodz na forum albo przynajmniej zachowuj sie normalnie bo status Przewodniczącego żadnych ulg Ci nie daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:14, Lex napisał:

Gdzie mogę "zrobić sobie" zbroję Imperial dla Assassina ??? Ile będzie kosztowała ???


Zbroje Imperial dla Asska robisz w Divine Path po zabiciu Shiro tam Cie przenosi. Mój assek posiada taka właśnie zbroje wiec juz Ci mówie cene... 5 części to jest 75k golda + około 10-12k na materiały czyli zbroja Cię wynosi z 88k góra no chyba ze jeszcze chcesz czarny farby tak jak ja mam w zbroji to musisz dodac do 88k z 40k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:17, oOreVenOo napisał:

> Gdzie mogę "zrobić sobie" zbroję Imperial dla Assassina ??? Ile będzie kosztowała ???


Zbroje Imperial dla Asska robisz w Divine Path po zabiciu Shiro tam Cie przenosi. Mój assek
posiada taka właśnie zbroje wiec juz Ci mówie cene... 5 części to jest 75k golda + około 10-12k
na materiały czyli zbroja Cię wynosi z 88k góra no chyba ze jeszcze chcesz czarny farby tak
jak ja mam w zbroji to musisz dodac do 88k z 40k :)


Ale mówisz o Imperial 15k czy o zwykłym Imperial ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem, czy full ulock jest taki ważny dla wielu osób. Gram moimi postaciami ładne kilka miechów i jakoś nie dążę do tego żeby go mieć. Powiem więcej, nawet nie chcę go mieć, bo to strata pieniędzy i czasu, a w zamian nie ma nic, bo to totalnie nieprzydatne skille.
Czasem np pójde sobie dla zabawy po jakiegoś crapowatego elita, ale to raczej z nudów, a nie z chęci posiadania unlocka. Jednym słowem duża część skilli mi zwisa i nie widze potrzeby żeby je zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chciałbym zauważyć, że idący tym tokiem myślenia, to to samo tyczy się 15k zbroi - skoro nie dają żadnych bonusów poza super-ekstra skinem (chociaż niektóre wcale nie są takie super-ekstra) to po co je kupować. A z drugiej strony jak komuś zalega 800k w skrzynce to co ma robić ? Po to są pieniądze żeby je wydawać :D

BTW. Ja robie sobie to co ludzie nazywają full-unlockiem nie dlatego że chce mieć wszsytkie skille, oczywiste jest to że nie będę przecież i tak grał każdym buildem i każdą postacią. Mam swój styl rozgrywki i nie o to chodzi, żeby na siłę kimś grać. Problem w tym, że mi factions zalega na koncie potem :D a tak to unlockuje i zbieram dalej (przy czym chciałbym zauważyć że nie gram pvp po to by odblokowywać skille tylko po to żeby sobie pograć dla funu na arenie albo tombach, ostatnio też sporo gvg, unlock skilli to sprawa drugorzędna która pozwala mi na kompletowanie dalszych punktów factions, które traktuję jak doświadczenie pvp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:19, Budo napisał:

/.../


Ty nie potrzebuejsz full unlocka inni potrzebuja , jesli jestes graczem PvE który ciągle tworzy nowe buildy testuje je , zmienia skille to musisz miec unlocka proste... Zalezy jak grasz i jak bardzo chcesz miec swoja postac rozbudowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:27, oOreVenOo napisał:

> Ale mówisz o Imperial 15k czy o zwykłym Imperial ???

15k.


Aha, a nie wiesz może ile kosztuje zwykły Imperial i gdzie go zdobyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wiecie ale dla osób, które jeszcze nie zostały poinformowane to napisze: AN ma cos po pieprzone z danymi i start Eventu będzie najwcześniej o 14. Kurcze szkoda, bym sobie już pograł, ale no cóż, pozyjemy zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 09:33, Sebacom napisał:

Pewnie już wiecie ale dla osób, które jeszcze nie zostały poinformowane to napisze: AN ma cos
po pieprzone z danymi i start Eventu będzie najwcześniej o 14. Kurcze szkoda, bym sobie już
pograł, ale no cóż, pozyjemy zobaczymy......


Myślę że wiemy a przynajmniej wiekszosc :) http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=14397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 09:29, oOreVenOo napisał:

Ty nie potrzebuejsz full unlocka inni potrzebuja , jesli jestes graczem PvE który ciągle tworzy
nowe buildy testuje je , zmienia skille to musisz miec unlocka proste... Zalezy jak grasz
i jak bardzo chcesz miec swoja postac rozbudowana :)


Tworze różne buildy i powiem Ci tyle, że na pve już nieźle ne mnie klęli, jak akurat szedłem na misje z jakimś testowym buildem. Ale są skille które sie nie przydają ani odrobinę. To też zalezy od klasy, ale np gram Mo/E i po co mi te elity elementalisty? :|
Elity monka też średnio, przydatnych praktycznie jest kilka, a reszta to crap, na monkach zawsze ciaży niezła presja, tym bardziej jak jest jeden a drugi to mhenlo ;]
Co do W/R to tu staram sie zbierać wszystkie, albo prawie wszystkie, rangera dla zabawy, a warriora do grania, bo warrior to chyba jedyna klasa która nie ma niepotrzebneg elita (w sensie że każdy jakoś tam da sie wykorzystać).
Co do pvp, to gram monkiem i spójrzmy prawdzie w oczy, tutaj ma znaczenie kilka buildów i tylko kilka elitów, czy innych skilli. Eksperymentować można, ale imo dla monka wymyslono już co było do wymyślenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zogdze sie w tym ze 30-40% skilli jest pratycznie bezużytecznych i dobrze wiem o tym :) Jednak poprostu lubie miec full unlocka , nigdy nie wiem jaki to bedzie kolejny wymyslny build na PvP dlatego wole byc przygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszytkim za odpowiedź (na temat Imperial armor dla Assassina). Jeszcze takie pytanko jak kupię na Allegro złoto to czy AN może mi zablokować konto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by sie dowiedzieli o tym to napewno. Zacznijmy od tego ze sprzedawanie/kupowanie itemow z gry za prawdziwe pieniądze ejst przestępstwem i najczęsniej kończy sie banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezuzyteczne skille - najwyżej 10%. Napewno nie 30-40%. Jako bezuzytecz rozumiem, taki z ktorego nikt nie kozystal bo sie go wywkozystac nie da. Nie jest to jednak 30 ani 40% tylko najwyzej 10%
To, że Wy z nich nie kozystacie to nie znaczy ze sa niefajne/nieprzydatne. Wiele z nich to skillsy pod pvp i wymagaja działania w grupie aby je DOBRZE wykorzystac. Czasem czlowiek moze sie zdziwic co ludzie wymysla o jakims skillsie itp.
Nie wiem ktore elite skillsy monka sa nieprzydatne/bezuzyteczne, jakies sugestie? (mowie ogolnie, pvp/pve).
Budo: nie tylko warrior ma z elitami tak, ze nie da sie jakość wykozystac elita. Panuje jednak zasada: przydatne<bardziej przydatne.
Co do monkow, jest inna zasada: miej to czym umiesz dobrze grac. Prot boon byl doszlifowywany przez bardzo dlugi okres czasu co nie zmienia faktu ze wiele graczy lekko modyfikowalo ten bulid i gralo przez to skuteczniej. Myslenie zawsze jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 10:48, Selv napisał:

Bezuzyteczne skille - najwyżej 10%. Napewno nie 30-40%. Jako bezuzytecz rozumiem, taki z ktorego
nikt nie kozystal bo sie go wywkozystac nie da. Nie jest to jednak 30 ani 40% tylko najwyzej
10%
To, że Wy z nich nie kozystacie to nie znaczy ze sa niefajne/nieprzydatne. Wiele z nich to
skillsy pod pvp i wymagaja działania w grupie aby je DOBRZE wykorzystac. Czasem czlowiek moze
sie zdziwic co ludzie wymysla o jakims skillsie itp.
Nie wiem ktore elite skillsy monka sa nieprzydatne/bezuzyteczne, jakies sugestie? (mowie ogolnie,
pvp/pve).
Budo: nie tylko warrior ma z elitami tak, ze nie da sie jakość wykozystac elita. Panuje jednak
zasada: przydatne<bardziej przydatne.
Co do monkow, jest inna zasada: miej to czym umiesz dobrze grac. Prot boon byl doszlifowywany
przez bardzo dlugi okres czasu co nie zmienia faktu ze wiele graczy lekko modyfikowalo ten
bulid i gralo przez to skuteczniej. Myslenie zawsze jest w cenie.



Tak tutaj sie zgodze fakt troche przegiołem z tym 30-40% , napewno bedzie to okolo 10-20% jak mówiłes. Co do wypowiedzi Buda ze to co miało byc wymyslone juz zostało. Z tym napewno sie nie zgodze ciągle powstają buildy , ciągle sa one doskonalone i każda następna kampania bedzie niosła ze sobą szereg zmian w skillach i zarówno buildach opartych na nich. Najprostszym przykładem jest Nekro wykorzystywany w farmie z Monkiem 55hp. Napoczątku byl to dosłownie sam SS , później wsadzili w niego Arcane Echo następnie jakis mądry pan władował SV teraz z wejściem factions wrzucił ktos Relackles Haste bardzo fajny skill przyspieszający farm. To samo bedzie z Nightfallem ciągle buildy bedą unacześniane i moderniozwane , zarówno nowe jak i stare. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować