Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 15:52, HumanGhost napisał:

> eh... co też Pan powie? :P

Hehe wiesz, nie chce się czepiać na siłę. Ale używac słowa, którego znaczenia sie nie zna to
trochę przypał. Ale zrzućmy to na garb przejęzyczenia. :-)


wg. mnie to trochę nie załapałeś, o co mi dokładnie chodziło, ale... tłumaczyć się nie będe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanko, nie miałem czasu grać w event, ale zastanawia mnie jedno- czy Derwisz przeżył jakiś poważniejszy nerf, czy może zostawili go jak był?
Druga opcja troche zalatywałaby lipą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:46, DEViANCE napisał:

Najważniejsze, aby Derwisz dostał jeszcze jednego nerfa, bo to tragedia. Mesmer nie jest w
stanie zdjąć z niego wszystkich enchantów jakie na siebie założy. Paragon zbyt świetnie swoimi
okrzykami potrafi zdejmować kondycje. Wiele gimmicków może przestać przez to istnieć. Takie
jest moje zdanie ;)


http://gw.gamewikis.org/wiki/Air_of_Disenchantment
http://gw.gamewikis.org/wiki/Corrupt_Enchantment
http://gw.gamewikis.org/wiki/Ulcerous_Lungs
http://gw.gamewikis.org/wiki/Vocal_Minority

A z pewnością jest więcej (w końcu Rend Enchantments może się przydać, a OoA będzie sobie również świetnie radziło). Na pewno powstaną nowę buildy, przyda się trochę odświeżenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:59, Budo napisał:

> Czy Guild Wars jest tylko przez neta ?

Tak.

No to fajno bo w pazdzierniku bede miał 512 :D i bede szalał na serverze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 17:07, barteg napisał:

No to fajno bo w pazdzierniku bede miał 512 :D i bede szalał na serverze !


Hehe, to spokojnie wystarczy, GW jest niewymagająca jeśli chodzi o neta, sam do niedawna miałem 128 i grało sie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:38, Latniak napisał:

Nie rozumiem. Przecież herosowi możesz dać dowolny skill, który masz odblokowany. Czyli charm
animal również. Heros może zauroczyć sobie zwierzaka. Nie iwem dokłądnie jak to przebiega ale
czytałem na czacie ogólnym jak ludzie właśnie tak robili.


Da się mu dać charm animal - złapałem nawet Kossem Troublesome Flaming :] niestety tylko po wejściu do outpostu i wyjściu już tego flaminga nie miał :(
Po za tym spotkałem się z czymś takim że jak próbowałem złapać inne stworzenia, np. zwykłe flamingi to nie wiem czy one zaczynały atakować, czy któryś z herosów/henchy, ale w rezultacie zanim złapał to zwierzak leżał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:19, PirO 17 napisał:

Da się mu dać charm animal - złapałem nawet Kossem Troublesome Flaming :] niestety tylko po
wejściu do outpostu i wyjściu już tego flaminga nie miał :(
Po za tym spotkałem się z czymś takim że jak próbowałem złapać inne stworzenia, np. zwykłe
flamingi to nie wiem czy one zaczynały atakować, czy któryś z herosów/henchy, ale w rezultacie
zanim złapał to zwierzak leżał :(


Ustaw Hero na passive to nie bedzie atakowal jak mu nie każesz... będzie stał i patrzył nawet jak go będą bili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:47, DEViANCE napisał:

Potrafią nerfić monka, mesmera i innych. Dlaczego nie znerfią Derwisza?


Już jeswt słabszy nizbyl w trakcie pierwszej bety. Maja mu jeszce bardziej dokopać? Problemu z iloscią enchantów nei rozwiążą, chyba że bedzie ograniczenie np. maks 3 enchanty aktywne w tym samym czasie. Ale wtedy po glowie dostaną też smiterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 15:54, 8bit napisał:

wg. mnie to trochę nie załapałeś, o co mi dokładnie chodziło, ale... tłumaczyć się nie będe :P


A powinieneś, bo to forum internetowe i nie wiem co mysli człowiek po drugiej stronie kabla. Moge się wypowiedzieć tylko na temat tego co napisałeś a nie o tym co miałeś na myśli. ;-)
End OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:24, Latniak napisał:

Ustaw Hero na passive to nie bedzie atakowal jak mu nie każesz... będzie stał i patrzył nawet
jak go będą bili :p


miałem ustawione na obronę i nic...
Zresztą co to da, skoro zwierzak w byle outposcie zniknie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziesz na łatwizne.Nie umiesz sobie z czymś poradzić to od razu nerf :) Troche zbyt konserwatywne by to było jakby od razu wszystko nerfili.Wydaje mi sie,że derwisza łatwo ściągnie necro ze skillami typu Defile Enchantment albo tego typu.Chcesz być dobry w PvP-bądź elastyczny a nie przez kolejne 6 części GW będziesz kosił tymi samymi buildami.Co do słabych gildii-skoro oni wykorzystują dane "przemocowane" skille to co stoi na przeszkodzie,żebyś też to robił?

Piro->nie bierz henchów i tyle.A ten błąd pewnie poprawią do czasu wyjścia GWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:28, Jarzy napisał:

Piro->nie bierz henchów i tyle.A ten błąd pewnie poprawią do czasu wyjścia GWN.


może i poprawią... Ale nie rozumiem co wy wszyscy skupiacie się na tym że henche zabijają?
Główny problem jest z znikaniem petów...

A swoją drogą dobrze że pomyśleli i wystarczy że ty zaznaczysz zwierzaka, a nie musi robić tego heros...
Ale EOT jak dla mnie, chyba że ktoś będzie miał jeszcze pytania. Bo jest koniec bety i przez miesiąc nie ma żadnych problemów z herosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:46, DEViANCE napisał:

Najważniejsze, aby Derwisz dostał jeszcze jednego nerfa, bo to tragedia. Mesmer nie jest w
stanie zdjąć z niego wszystkich enchantów jakie na siebie założy. Paragon zbyt świetnie swoimi
okrzykami potrafi zdejmować kondycje. Wiele gimmicków może przestać przez to istnieć. Takie
jest moje zdanie ;)


Ludzie narzekają że dervisha za bardzo znerfili w stosunku do poprzedniego eventu, a ty narzekasz że jeszcze za mało. Jest nowy dodatek, są nowe postaice, nowe skille - czyli wszystko co już jest zostaje zmienione. Według mnie to naturalna kolej rzeczy że Derwisz radzi sobie z pozostałymi klasami narazie. Jeszcze ludzie nie odkryli nowych skilli i counterów. Za jakiś czas po wyjściu Nightfall wszystko znowu się zbalansuje, powstaną nowe buildy i nikt nie beidze narzekał że tego i tego nie znerfili.

W stosunku do poprzedniego eventu Devish został baaardzo osłabiony:
- ma mniejszy zasięg skilli
- nie atakuje wsyzstkich dookoła
- cała rodzina skilli misticism została chlernie znerfiona - mniejsze dmg, więszky koszt i recharge. Teraz te skille można do smieci wyrzucić bo się nie przydają.
- wiele innych skilli zostało osłabionych w podobny sposób

Dervish nie poradzi sobie w walce z monkiem (narazie), a warek tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Zauważyłem, że CDP wprowadził do sprzedaży nową wersję GW:P z soundtrackiem; wie ktoś może co on zawiera? Czy jest to ten sam soundtrack co był w Edycji Kolekcjonerskiej, czy jakiś mix kilku utworów? Jeszcze jedno: czy GW:P był w Polsce kiedykolwiek wydany w kartonowym boxie (tak jak GW:F)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon -> Cóż, powstaną to normalka. Ale graliśmy ze starymi skillami to taki Derwisz był silniejszy niż Warek. Zarzucił sobie enchanty, a nasz mes był w stanie zdjąć najwyżej dwa co 25 sekund (nie liczę szybszego recharge). Zobaczymy jak to będzie dalej. :)

Bambusek -> Zarzuci sobie 6 enchantów i czym to ściągnąć? Rend Enchant rzuca się, 3 sekundy i do tego długi recharge.

Jarzy -> Nie grasz GvG. Grasz PvE, więc proszę nie mów co mam robić :P Przecież nie będę lamił jak inne słabe gildie, które wykorzystały bugi, które były podczas eventu.
Do tego Defile Enchantment nie zdejmuje żadne enchanty tylko zadaje troszkę większy dmg, gdy cel ma na sobie jakiś enchant

Latniak -> Oczywiście, że narzekam i nie tylko ja narzekam (mówię tu o osobach grających gvg). Podczas takich eventów powinien być zamrożony ladder, by nikt nie stracił pozycji testując nowe buildy nowymi klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:43, żyrafa napisał:

a mam jeszcze pytano dotyczace polonczenia internetowego.Co jest bardziej wymagajace gw czy
wow?


Napewno WoW , w GW możesz grac normalnie na łączy 128kb/s tyle że czas ściagnia plikow bedzie duzo dluzszy niz na laczu 512kb/s. Zacznijmy od tego ze serwery WoWa sa dosc mocno obciazone i zeby pograc w WoWa trzeba miec minimum 256kb/s....I to też nie wystarcza gralem w WoWa od 128kb/s i skonczylem na 512kb/s i dopiero na 512 grało sie dość normalnie , bardzo czesto jest to tez wina serwerow blizzarda natomiast do WoWa napewno jest potrzebne mocniejsze łącze. Wiec jesli masz 128kb/s bez problemu pograsz w GW nawet w tryb PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi dodatkami do MMORPG ? Gdzie sie rejestruje gre ? No bo kupujesz GW grasz grasz grasz a pózniej wychodzi dodatek np. Factions to pózniej kasuje ci sie postac z podstawówki ?

Sorry za głupie pytania ale nigdy nie garłem w MMORPG i nic nie wiem mógłbym mi ktos pprzyblizyc cały gatunek nie gardze postami przyblizajacymi na pół strony z góry dziekuje ... ide odrabiac matme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować