Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No właśnie. Też się przyłączam do obaw. Moje zamówienie wciąz widnieje jako niewysłane i jesli dziś się to nie zmieni to nie pogram sobie od początku. A nie sądzę, aby kurier dostarczył przesyłkę tego samego dnia. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W factions było podobnie, mialo byc w czwartek preorder a sie okazalo, ze sa problemy i bedzie w piatek zwykla o kolekcjonerska tydzien po. Ale wtedy An przynajmniej przedłużyła keye dajace mozliwosc grania 48h przed premiera do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:36, HumanGhost napisał:

No właśnie. Też się przyłączam do obaw. Moje zamówienie wciąz widnieje jako niewysłane i jesli
dziś się to nie zmieni to nie pogram sobie od początku. A nie sądzę, aby kurier dostarczył
przesyłkę tego samego dnia. :-/

uffff cale szczescie;)wlasnie przyszlem do domu i chcialem zobaczyc czy zamowienie wyslane czy nie wyslane(gdyby bylo niewyslane to najprawdopodobniej z powodu heroes 4 ktore bedzie dostepne 4 listopada:/)i zobaczylem ze niewyslane wiec sobie mysle no trudno;(ale widze ze inni tez niewyslane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że CDP tym razem traktuje "po macoszemu" tylko i wyłącznie osoby, które zamówiły zwykła wersję. Wersja kolekcjonerska trafiła już do zamawiających. Kurna: to, że zapłacili więcej nie znaczy chyba, że mają mieć jakieś przywileje? Po jaką cholerę zamawiać preorder w CDP skoro istnieje szansa, że człowiek nie zagra w dniu premiery? Jesteście jednak chyba nadal zbyt cienko przygotowani by podołać takim zadaniom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ta paczka ma być dziś wysłana, bo nie otrzymam ją na czas!
Zamawiam pocztą polską. Ona jest pewniejsza od tego całego Masterlinka. Ostatnio mój CoH przyszedł dopiero po tygodniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z CDP powiedzieć czy bedzie jeszcze dziś wysyłka i czy dostaniemy Nightfall jutro. Bo jesli nie to lepszym rozwiązaniem było iść do Empiku o 8:30, kupić grę i miec przed premierą aby móc wystartować z momentem odpalenia serwerów. Niby się zapłaci wiecej, bo bez wPLN-ów, ale nie ma niepewności. A tak to zaczynam się zastanawiać czy w tym tygodniu dostanę, bo w weekendy kurierów chyba nie ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio trzeba było pobawić się w Mad King says... i odpowiednio reagować na to co mówił. Gdy np. opowiadał kawał trzeba się było zaśmiać, kiedy kazał podskoczyć to trzeba było to wykonać itp. Po pewnym czasie żegnał sie ze wszystkimi i... wracał za 3 godziny, aby bawić się dalej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:40, HumanGhost napisał:

Mógłby ktoś z CDP powiedzieć czy bedzie jeszcze dziś wysyłka i czy dostaniemy Nightfall jutro.
Bo jesli nie to lepszym rozwiązaniem było iść do Empiku o 8:30, kupić grę i miec przed premierą
aby móc wystartować z momentem odpalenia serwerów. Niby się zapłaci wiecej, bo bez wPLN-ów,
ale nie ma niepewności. A tak to zaczynam się zastanawiać czy w tym tygodniu dostanę, bo w
weekendy kurierów chyba nie ma, prawda?

hmm to i tak mniejszy problem jak chcialem kupic factions ot nie moglem potwierdzic zamówienia(preorder) choc inne osoby z gildi dawno juz dostaly taka mozliwosc pisalem nawet w sprawie do cdp ale preorder przepadl i gw f nie kupilem(czego teraz ie zaluje;-) wiec pamietaj zawsze moze byc gorzej ty przynajmniej to dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:43, Camponator napisał:

Mam problem, czy ktoś zna jakiś dobry Bulid do A/N??

Na guildwiki.org był build Virulence Assasin chyba.Ale coś mi sie wydaje,że został zdjęty.

Czy na 1listopada będziemy mieli Mad Kinga albo coś w podobie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda :P tez u mnie pisze niewyslane :P tak swoja droga, to teraz probuje z tego preordera dodac klucz play key i mi wyskakuje ze da mi to 10 godzin factionsow :P czy to jets key do 10h factionsow i gry nightfall czy porpostu bonusowy preview do factionsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play Key to jest 10-cio godzinny trial GW:P i GW:F - nie dodasz go do istniejącego konta, bo się nie da. Możesz odpalić jakiemuś znajomemu, aby sobie pograł przez te 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cxzemu jak juz sobie zamowilem GW nihtfall to pisze obok zamowinia -(Paczka zostanie ywsłan gdy wszystkie produkty beda gotowe ) Ale mialo byc wysylka 24padzizernika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:05, Alakair napisał:

Dobra rada na start, polecam zaopatrzyc sie w ogromne ilosci podstawowych materiałow bo po
starcie bedzie cienko i beda problemy ze zrobieniem zbroi ~~


A wiesz może - lub czy ktoś wie - jakie materiały są potrzebne dla zbroi Derwisza i Paragona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować