Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Takie pytanko, nie wiem czy już było. Zamówiłam pre-order Nightfalla i na moim koncie znajdują się dwa klucze do tej gry. Jeden z nich to play key. Domyślam się, że jest to ten dodatkowy klucz z 10 dniową możliwością grania w GW:N. Czy jeśli dogram go dziś do mojego konta to będę już teraz mogła grać w GW:N? Jeśli tak to co się stanie jak za niedługo dogram do konta prawdziwy klucz do GW:N? I co się stanie za te 10 dni, chyba nie zablokują mi konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:11, Eilene napisał:

Takie pytanko, nie wiem czy już było. Zamówiłam pre-order Nightfalla i na moim koncie znajdują
się dwa klucze do tej gry. Jeden z nich to play key. Domyślam się, że jest to ten dodatkowy
klucz z 10 dniową możliwością grania w GW:N. Czy jeśli dogram go dziś do mojego konta to będę
już teraz mogła grać w GW:N? Jeśli tak to co się stanie jak za niedługo dogram do konta prawdziwy
klucz do GW:N? I co się stanie za te 10 dni, chyba nie zablokują mi konta?


play key dotyczy tylko prophecies i factions (nie daje on dostepu do nigthfall''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:03, Jarzy napisał:

Czemu tak wcześnie dostaliście paczki?Pre ORdery miałby być rozesłane 25października!


a wczesniej sie zastanawiales czy je wysla w terminie :P

ps. przeciez nie beda specjalnie czekac i wysylac wszystkich paczek w jednym dniu, skoro sa juz gotowe to je rozsylaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym sobie teraz w GW pograł, ale najpierw goście muszą mi neta naprawić tak, aby można było na nim pograć. Wytrzymałem na nim 8 mieśięcy, ale moja cierpliwość się wyczerpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:44, HumanGhost napisał:

Też juz chcę swoje pudełko Nightfall!! Skad masz tak wcześnie, przyznaj sie. Zakradłeś się
do magazynu CDP? ;-)
A moje zamówienie nadal nie wysłane. ;-/


Spałem pod magazynem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie - ale topewnie przez t, ze zle szukalem ;).

Czy klucz z pre-ordera pozwala przynajmniej na dzien/dwa pogrania sobie spokojnie w Nightfalla, bez koniecznosci wpisywania klucza z pudelka (ktore nie musi przeciez przyjsc na kilka/kilkanascie minut przed rozpoczeciem gry) ? W koncu pre-orderowy klucz przez Factions pozwalal na takie cus :)...

Z gory thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy potraficie jeszcze korzystac z takiej umiejetnosci co sie zwie ''czytanie ze zrozumieniem''? Bo wydaje mi sie, ze nie - nauczcie sie jej jak najszybciej, bo bardzo przydaje sie w zyciu. Nie chodzi mi o granie PRZED oficjalna premiera, tylko o:

Mozliwosc pogrania sobie na kluczu pre-orderowym PO premierze - do momentu wpisania klucza z pudelka''.

Pozostawie to bez komentarza, bo uwazalem, ze prosciej tego napisac sie nie dalo ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ise nei chciało znowu wykonywać wszsytkich misji. Praktycznie Maguumę to ominąłem. Wykonywałem tylko misje dajace dostep do okreslonych dalszych obszarów. Ale questy wszystkie po drodze robiłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:10, sony ericsson napisał:

Mam do was ciekawe pytanie. Jeśli gracie n-tą postacią z kolei to rozwijacie ją normalnie czy
próbojecie jakoś w szybszy sposób zdobyć 20lvl i max armor??


Ja zawsze rozwijam postać doszczętnie :D. Dlatego najpierw zacząłem grać necro, a dopiero potem stworzyłem rangera, monka i ele.:)
Według mnie szybszy lvl nie ma sensu, płacić za power lvl to nie w moi stylu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam jeszcze pytanie zeby wszystko wiedziec.Nie mam gw na kompie i nigdy nie mialem.We czwartek przyjedzie pewnie do mnie kurier i da mi paczke,z ktorej wyjme zapakowana gw p i gw n.Nastepnie otworze wszystko i wyjme plytkie.Ktora mam instalowac?obydwie czy jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:12, HumanGhost napisał:

Mnie ise nei chciało znowu wykonywać wszsytkich misji. Praktycznie Maguumę to ominąłem. Wykonywałem
tylko misje dajace dostep do okreslonych dalszych obszarów. Ale questy wszystkie po drodze
robiłem. :-)

Bo ja sobie od razu z Ascalonu do droknars z 4lvl poszedlem. Tak na faze, kupilem armora i dopiero teraz misje bede robil. A 20 lvl chcę na trollach kolo droks zdobyć z kumplem co ma monka 55---ciekawe czy sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz tylko GW:P a potem tylko dodac klucz do konta z GW:N. Gra sama ściagnie wszystko co będzie jej potrzebne. No chyba, że masz jakiś mały limit danych do sciągnięcia w miesiącu to wtedy lepiej zainstalować z płyty obie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować