Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 12:46, Child of Pain napisał:

W factions było podobnie, mialo byc w czwartek preorder a sie okazalo, ze sa problemy i bedzie
w piatek zwykla o kolekcjonerska tydzien po. Ale wtedy An przynajmniej przedłużyła keye dajace
mozliwosc grania 48h przed premiera do wtorku.


Jaka afera ja wczoraj dostałem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:08, jarken napisał:

Ostatnio mój CoH przyszedł dopiero po tygodniu :/

CDP prosilo by zglaszac wszelkie nieprawidlowosci zwiazane z przesylka kurierska. Dla mnie tydzien czasu czekania na kuriera spowodowalby jedynie 10 e-maili do CDP z numerem przesylki/data zamowienia/data realizacji i ile juz czekam na paczke. Sorry, ale Masterlink ma OBOWIAZEK dostarczyc paczke dzien po wyslaniu - umowa w oncu obowiazuje, a przeciez CDP nie jest jakims maluczka firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale. Ja tam wole paczke dostać dzień później, niz być potem zawiedzionym z gry :P, a grać i tak można dopiero od pt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:47, graczomaniak napisał:

Lepiej późno niż wcale. Ja tam wole paczke dostać dzień później, niz być potem zawiedzionym
z gry :P, a grać i tak można dopiero od pt.:)

A ja tam sobie spokojnie po premierz dopiero kupie N. Nie pali się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:41, sony ericsson napisał:

Nie przesadzajcie.....przecierz wytrzymacie jakos te kilka dni.....


Ale nie po to zamawiam towar z "przesyłka 2 dni przed premierą" żeby teraz miec cos innego. Chciałem zacząc grę od razu z premierą a teraz to stoi pod znakiem zapytania. Zamówienie nadal nie wysłane a wątpię zeby Masterlink dostarczył paczkę jutro. Tak więc coś tu nie gra.
Bez gry wytrzymam, owszem. Ale trochę nie tego się spodziewałem. Nie sądzę, aby dziś jeszcze paczka została wysłana. Chyba troche za późno. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym bym się wydać niezrozumiały, ale co wam to da jeśli nie zaczniecie grać z dniem premiery. Jeden czy dwa dni kompletnie nic nie zmienią, nawet w sytuacji kiedy to jest zapowiedziana wcześniejsza przesyłka.
Popieram zdanie sonego i ja też spokojnie zamówie gre po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:41, sony ericsson napisał:

Nie przesadzajcie.....przecierz wytrzymacie jakos te kilka dni.....


Kolega chyba zapomniał też o evencie... tak tak wiem, będzie też w LA... ale...

Pomijając to wszystko - zamawiając pre-order mieliśmy zagrawantowane otrzymanie gry przed premierą - prawda?

Jestem w gildii międzynarodowej (jedyny z Polski) i będę czuł sie "samotny" podczas gdy inni będą wędrowali po świecie dla mnie niedostępnym. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:51, Gutek87 napisał:

Nie chciałbym bym się wydać niezrozumiały, ale co wam to da jeśli nie zaczniecie grać z dniem
premiery. Jeden czy dwa dni kompletnie nic nie zmienią, nawet w sytuacji kiedy to jest zapowiedziana
wcześniejsza przesyłka.
Popieram zdanie sonego i ja też spokojnie zamówie gre po premierze.


To nie jest jeden czy dwa dni.. dolicz sobie np. weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:51, Gutek87 napisał:

Nie chciałbym bym się wydać niezrozumiały, ale co wam to da jeśli nie zaczniecie grać z dniem premiery.


To, że niektórzy grają głównie rano i w południe. A potem będzie tyle ludzi, ze wyobrażam sobie juz lagi. Poza tym chcę zacżąąć grę w dniu premiery, w momencie premiery. Nie po to akceptowałem warunki sprzedaży żeby teraz je zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:51, Gutek87 napisał:

Nie chciałbym bym się wydać niezrozumiały, ale co wam to da jeśli nie zaczniecie grać z dniem
premiery. Jeden czy dwa dni kompletnie nic nie zmienią, nawet w sytuacji kiedy to jest zapowiedziana
wcześniejsza przesyłka.
Popieram zdanie sonego i ja też spokojnie zamówie gre po premierze.


jak to nic nie zmienia??, przeciez w tym czasie niektorzy przejda cala gre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:00, Arkadiusz napisał:

> Nie chciałbym bym się wydać niezrozumiały, ale co wam to da jeśli nie zaczniecie grać
z dniem
> premiery. Jeden czy dwa dni kompletnie nic nie zmienią, nawet w sytuacji kiedy to jest
zapowiedziana
> wcześniejsza przesyłka.
> Popieram zdanie sonego i ja też spokojnie zamówie gre po premierze.

jak to nic nie zmienia??, przeciez w tym czasie niektorzy przejda cala gre :P


Ale mówmy o normalnych ludziach i polskich warunkach ;)
Dla mnie to te kilka dni nie zrobiłoby wilekij różnicy tylko bym był nieco podinrytowany, mimo wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale nie pozostaje nic tylko czekać i musicie się z tą myślą oswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:53, -Rafał- napisał:

Pomijając to wszystko - zamawiając pre-order mieliśmy zagrawantowane otrzymanie gry przed premierą
- prawda?


tylko wtedy gdy byś zamówił kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować