Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Prawie normalne... musisz sobie ściągnąć jakiś program do defragmentacji pojedyńczych, dużych plików i odpalić do pliku "gw.dat". Na ogół jest on w tysiącach kawałków (no chyba, że robisz image... wtedy w znacznie mniejszej ilości), bo dociąga pliki gdy są potrzebne, a nie na raz i zapisują się w różnych miejscach dysku

a windowsowy defragmentator dysku pliki powyżej pewnej wielkości omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd tyle hajsu?Ze znajomości gry oczywiście!Pograsz troche.Rozwiniesz postać i zobaczysz co sie z czym je.Najbardziej opłaca sie handel i farmienie.Do 1 trzeba mieć głowe a do drugiego po prostu odpowiedni zestaw skilli i wyposażenie.Z czasem obczaisz co za ile "schodzi" i będziesz mógł sobie klepać hajs na relaxie.Ja sie na początku cieszyłem jak zrobiłem 1k.Potem miałem radoche jak udawało mi dobijać targów wartych 2-3k.Dziś 10k dziennie-no problem,ale wole przechodzić misje i robić questy,bo mam hajsu wystarczająco póki co.

Co do questów to znowu podziwiam geniusz AN:najpier był Assault on Beknur Harbour->cudowna obrona miasta!Potem latanie po ruinach za skarbem->armie truposzów robiły fajne wrażenie.A teraz spróbowałem What to do with a drunken Shauben?->normalnie raj dla Derviszów!Tyle siepaniny jeszcze na oczy nie widziałem!Wojacy mogą iśc do domu :D Teraz będzie era Derwiszów :P Oczywiście żartuje,bo i tak wojacy swoje do "kotła"dorzucają.Chodzi konkretnie o wytrzymałość.
Wie ktoś,gdzie znajde typa o imieniu Ashigun?Ma być w Zhelon Reach.Da mi quest Double Dog coś tam,ale typa znaleźć nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:00, graczomaniak napisał:

Teraz to kase chyba tylko na handlu zarabiasz, bo farmićjuż się nei będzie dało.:)

Zgadza się
Z farmienie jest coraz gorzej
Na przyklad trolle kolo droknars.....są duużo mądrzejsze niż były wcześniej---cięzko jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Chodzi o trzecią misję w GW:P. Ruins of Surmia. uest główny zrobiłem bez kłopotu, ale ten poboczny mnie irytuje. Trzeba ubić flamekeeperów (o ile się nie mylę), a ja nie ich mogę znaleźć. mam jednak pewne podejrzenia. Tuż po dostaniu zlecenia, za rogiem pojawiło się czterech charrów z pochodnią. Domyśliłem się, że nie biegną zapalić znicza olimpijskiego i wybiłem robactwo. Po tym oświeciło mnie, że może trzeba było ich śledzić, bo otwarła by się zamknieta brama...
Dobrze kombinuję, czy jest inne rozwiązanie? Pomóżcie proszę, bo w miejscu stoję :)

PS. Dziwi mnie bo w Ascalonie nie widziałem ani jednego assasyna, derwisza, paragona i innych postaci z dodatków. Czy to znaczy, że nie mogę ich spotkać? (Mam tylko GW:P <- na razie ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:17, walgierz napisał:

Mam takie pytanie.
Chodzi o trzecią misję w GW:P. Ruins of Surmia. uest główny zrobiłem bez kłopotu, ale ten poboczny
mnie irytuje. Trzeba ubić flamekeeperów (o ile się nie mylę), a ja nie ich mogę znaleźć. mam
jednak pewne podejrzenia. Tuż po dostaniu zlecenia, za rogiem pojawiło się czterech charrów
z pochodnią. Domyśliłem się, że nie biegną zapalić znicza olimpijskiego i wybiłem robactwo.
Po tym oświeciło mnie, że może trzeba było ich śledzić, bo otwarła by się zamknieta brama...
Dobrze kombinuję, czy jest inne rozwiązanie? Pomóżcie proszę, bo w miejscu stoję :)

PS. Dziwi mnie bo w Ascalonie nie widziałem ani jednego assasyna, derwisza, paragona i innych
postaci z dodatków. Czy to znaczy, że nie mogę ich spotkać? (Mam tylko GW:P <- na razie
;> )

Dobrze dobrze. Nie zabijaj ich tylko śledź.

Co do samego GW--------wczytywanie gry 100MB pobrane,a to dopiero 20%!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ich śledzić i ubić możesz już za bramą.

Co do A,D i P, to D i P na pewno eni ma w Asc jeszcze, a A są tylko nie rzadko sie ich widuje. Nie szkodzi, że nie masz dodatków, możesz widzieć wszystkie klasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:17, walgierz napisał:

Dobrze kombinuję, czy jest inne rozwiązanie? Pomóżcie proszę, bo w miejscu stoję :)


Na przyszłośc radzę dokładniej wsłuchiwać się w NPCów, kobitka, która zlecała to zadanie mówiła chyba, by ich śledzić :P.

Dnia 04.11.2006 o 19:17, walgierz napisał:

PS. Dziwi mnie bo w Ascalonie nie widziałem ani jednego assasyna, derwisza, paragona i innych
postaci z dodatków. Czy to znaczy, że nie mogę ich spotkać? (Mam tylko GW:P <- na razie
;> )


Po pierwsze - dosyć popularny błąd: Assassyn (tak, przez 4 "s" :P), jeżeli już spolszczać to asasyn (2 "s").
Po drugie - wszelkie postaci z innych Chapterów pojawiają się w głównym mieście portowym, tak więc w Tyrii będzie to Lions Arch (LA). Dostęp do "starych" terenów jest jak najbardziej możliwy, ale te postacie nie mają tam nic do roboty (a dojście do nich to kupa roboty, bo trzeba przebijać się w "drugą stronę", gdy wcześniej można było przechodzić dalej robiąc misje). Co najwyżej można odkryć teren albo odwiedzić Ascalon dla późniejszych eventów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:32, DragonLord napisał:

Na przyszłośc radzę dokładniej wsłuchiwać się w NPCów, kobitka, która zlecała to zadanie mówiła chyba, by ich śledzić :P.

No wiesz. Bla, bla, bla, kill, bla, bla, bla, flamekeeper, bla, bla, bla :D
Mam wybiórczy słuch :]

Dnia 04.11.2006 o 19:32, DragonLord napisał:

Po pierwsze - dosyć popularny błąd: Assassyn (tak, przez 4 "s" :P), jeżeli już spolszczać to asasyn (2 "s").

Najmocniej przepraszam, poprawę obiecuję ;P

Dnia 04.11.2006 o 19:32, DragonLord napisał:

Po drugie - wszelkie postaci z innych Chapterów pojawiają się w głównym mieście portowym, tak więc w Tyrii będzie to Lions Arch (LA). Dostęp do "starych" terenów jest jak najbardziej możliwy,

To wiedziałem, ale myślałem, że nie mogę ich zobaczyć :)

Dnia 04.11.2006 o 19:32, DragonLord napisał:

ale te postacie nie mają tam nic do roboty (a dojście do nich to kupa roboty, bo trzeba przebijać się w "drugą stronę", gdy wcześniej można było przechodzić dalej robiąc misje). Co najwyżej można odkryć teren albo odwiedzić Ascalon dla późniejszych eventów.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:59, Jarzy napisał:

Skąd tyle hajsu?


kasa to nie problem, zdobywa sie ja "przy okazji" robienia questow
teraz gdy sa herosi to nawet duzo szybciej niz kiedys, bo zamiast dzielic na 8 to dzieli na 3 lub 4 :P
dzis zdobylem ok 8k na masterowaniu 5 misji :P (alez ta misja jest zabugowana :P)

Dnia 04.11.2006 o 18:59, Jarzy napisał:

Wie ktoś,gdzie znajde typa o imieniu Ashigun?Ma być w Zhelon Reach.Da mi quest Double Dog coś
tam,ale typa znaleźć nie moge :/


upewnij sie ze masz ze soba odpowiedniego herosa, bo inaczej NPC nie podejma rozmowy (nie wiem czy w tej konkretnej misji tak jest, ale jest duzo takich ktore wymagaja obecnosci okreslonej postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:32, Darth PeTeR napisał:

Mam pewien problem gdzieś po 30 minutach gry w GW komp mi śię wyłancza to wina kompa czy GW??????

Wyłączna, czy resetuje?? Bo jeśli się resetuje to może to być wina tego, iż komp się może przegrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:48, czapla56 napisał:

> Mam pewien problem gdzieś po 30 minutach gry w GW komp mi śię wyłancza to wina kompa czy
GW??????
Wyłączna, czy resetuje?? Bo jeśli się resetuje to może to być wina tego, iż komp się może przegrzewać.

>Nie wyłancza się, a to się dzieje chyba na 90% tylko w GW bo jak grałem w Red Orchestra nie takiego się nie zdarzyła a grałem więcej niż godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:55, DragonLord napisał:

Podaj "staty" swojego kompa (procek, taktowania, karta grafiki, RAM itp.).

-karta graficzna ASUS EXTRAME AX300 (128MB)
-Ram 512
-procek 1.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee , szukamy monków do gildii bo czesto gramy GvG(factions) wazne zeby :
-Umiał nim grac
-grał co najmniej od 1 miesąca
-lubił grac !
I co najwazniejsze chciał dojsc do gildii kto chce pisac na : 1908588 gg

NIE UWAZAJCIE TEGO ZA REKLAME PLZ ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować