Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 17:41, toolek napisał:

Znowu działa guildwars.pl :)
I wygląda obłędnie xD


przepraszam Cie bardzo, ale chyba jeszcze jednak nie ... bynajmniej u mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do której trwa dye event? Na razie miałem chyba dośc szczęścia. Wypadło mi jeden white, jeden black, dwa silver i masa innych. :-)

A u mnie gw.pl nie działa. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz nie ma sensu sprzedawać. Black ja sobie i tak zostawiam, bo będzie obłednie wyglądać na zbroi Paragona. A white zostawie, bo na pewno ceny pójda w górę za jakiś czas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, niestety przestal dzialac salvage kit, przy uzyciu nie pyta sie juz ktory up wyciagnac, tylko odrazu, tak jak dawniej zamienia na jakies bzdety, to jakis bug po ostatnim update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:35, karolj napisał:

Cholercia, niestety przestal dzialac salvage kit, przy uzyciu nie pyta sie juz ktory up wyciagnac,
tylko odrazu, tak jak dawniej zamienia na jakies bzdety, to jakis bug po ostatnim update.


bo nie trzeba bylo oszczedzac i kupowac najtanszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi narazie nic nie wypadlo:Pa propo tej misji weszlem na 10 s do tego portu i odrazu znalazlem team ( ja + 2*13 lev+2 hero na 13 lev+3*20 lev).Przeszlem za pierwszym razem wiec nie byla dosc trudna (i to 2 miecze i wlocznia:D)ale gdy dotarlem do miasta na kontynencie i wyszlem poza nie to przy pierwszych lepszych potworach ginelem:/po tej misji mam z 10 roznych przedmiotow przynajmniej 2 razy lepszych niz te co znajdywqalem na wyspie ale nie mam pojecia ktore sprzedac z ktorych wyciagac jakies runy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:41, Arkadiusz napisał:

> Cholercia, niestety przestal dzialac salvage kit, przy uzyciu nie pyta sie juz ktory up
wyciagnac,
> tylko odrazu, tak jak dawniej zamienia na jakies bzdety, to jakis bug po ostatnim update.


bo nie trzeba bylo oszczedzac i kupowac najtanszego :P


Puki co w GW:N kupuje ten za 100g i od poczatku działał, spokojnie można było wyciągać kazdy up a za ostatnim razem zamienic juz czysta bron lub zbroje. Dzis przed chwila sprawdzilem na kilku zlotych broniach, niestety nie pyta i odrazu zamienia na zelazo lub drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:55, karolj napisał:

Puki co w GW:N kupuje ten za 100g i od poczatku działał, spokojnie można było wyciągać kazdy
up a za ostatnim razem zamienic juz czysta bron lub zbroje. Dzis przed chwila sprawdzilem na
kilku zlotych broniach, niestety nie pyta i odrazu zamienia na zelazo lub drewno.


http://gw.gamewikis.org/wiki/Salvage

ten za 100gp nigdy nie dawal up''ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:59, Arkadiusz napisał:

> Puki co w GW:N kupuje ten za 100g i od poczatku działał, spokojnie można było wyciągać
kazdy
> up a za ostatnim razem zamienic juz czysta bron lub zbroje. Dzis przed chwila sprawdzilem
na
> kilku zlotych broniach, niestety nie pyta i odrazu zamienia na zelazo lub drewno.

http://gw.gamewikis.org/wiki/Salvage

ten za 100gp nigdy nie dawal up''ow


I wszystko jasne, dzieki. Nie wiem dlaczego ostatniego kupilem za 100g a nie 400g, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:50, kupciu12 napisał:

a ja mam lipe jest quest w jokanur diggings i duch ma dojsc z tablica do takiej podpurki i
jak doszedl to nic nie robi co musze zrobic ??


problem jest w tym ze ty masz mu w tym przeszkodzic a nie czekac az to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować