Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wylatują, wylatują. Tylko, że trzeba mieć wielkie szczęście aby coś dobrego wyleciało. Wczoraj miałem jakieś 15 farbek z czego dwa silvery i jeden black.
A jak chcesz żeby częściej leciały to chodź sam, bo w grupie bohaterów i henchów marne szanse na drop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 00:09, Selv napisał:

Bezsensu bez kitu, ludzie nie potrafia się zamknać :|
Opowiedz mamie, tacie, bratu, koledze, znajomym z gim/lo/roku, calwmu swiatu, ale nie gracza
gw.
Do czasu przejscia, rozpracowaniu wszystkiego, znikam z tego topica ><

Tak, oczywiście, strzel focha bo nie potrafisz odróżnić spoilera (dotyczącego fabuły) od czyichś wrażeń z misji (a przeciez nie zdradziłem ani grama z historii - obydwie atrakcje dotyczyły bonusa misji, i to nie całego a raczej jakieś 2/5 jego zawartości).
Chciałem tylko, żebyście wiedzieli, że nie tylko walka i napieprzanka was czeka, ale chwile luzu i humoru też.
Spoiler byłby, gdybym napisał, że na przyjęciu spotkamy tych-i-tych, lub że jeden z naszych towarzyszy okaże się być bliskim krewnym tego-czy-tamtego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak przestańcie gadać o tym co jest , jakie sa misje i czy jest odrobina humoru czy nie. Duzo ludzi jeszcze nie wyszło z noob ladni a ja wczoraj doszedlem dopiero do Third Orchak czy jakos tak. Moi znajomi juz przeszli GWN po 2-3 razy. Ale to sie mija z celem granie dwa dni podrzad bez spania bo jaka przyjemnosc z gry wtedy. Ja również znikam z wątku na jakis czas.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:15, Darth PeTeR napisał:

> Podaj "staty" swojego kompa (procek, taktowania, karta grafiki, RAM itp.).
-karta graficzna ASUS EXTRAME AX300 (128MB)
-Ram 512
-procek 1.8


Trudno powiedzieć, szczególnie, że nic mi ta karta graficzna nie mówi. Na twoim miejscu zmniejszyłbym detale bądź rozdzielczość (to, gdyby nie wytrzymywała karta graficzna), a gdyby nie pomogło - wyłączył muzykę (tu odciążamy procesor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, możemy wcale nic tu nie pisać, bo komuś wyda się to spoilerem.
Powiem tylko jeszcze, że w kolejnej misji musimy...

Dobra, żart. ;)

Jednak żeby nie odejść za bardzo od tematu samego Nightfalla, jak - na chwilę obecną i Wasz stopień zaawansowania w grze - byście ocenili najnowsze dzieło ANet? Skala dowolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:39, DragonLord napisał:

Trudno powiedzieć, szczególnie, że nic mi ta karta graficzna nie mówi. Na twoim miejscu zmniejszyłbym
detale bądź rozdzielczość (to, gdyby nie wytrzymywała karta graficzna), a gdyby nie pomogło
- wyłączył muzykę (tu odciążamy procesor).


nie, grałem na słabym kompie długo w gw:
P3 600 mhz, 256 ram oraz GeForce MX 200, czy jakoś tak, i gra mi wolno chodziła, skakała, ale nigdy się nie resetowała, ani komp nie wyłączał, więc to raczej nie jest wina przeciążenia kompa, chyba, że mu się przegrzewają podzespoły, albo zasilacz nie wyrabia...

PeTeR - puszczaj sobie może przez jakąś 1-2h cały czas 3Dmarka najnowszego, i powiedz czy też się będzie resetować, czy nie... No i jeszcze pytanie: czy komp był podkręcany?
No, i anty-vir, anty-spy oraz defragmentacja by nie zaszkodziły :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 07:15, asamer napisał:

Pytanie z czystej ciekawości. Wylatują komuś farbki z wrogów ? Niby jest Dye Weekend, ale jeszcze
ani razu nie znalazłem żadnej farby ;)

Ja chodze w towarzystwie bohaterów i czasem henchów.Wypadło mi może z 5-6 farbek.Marny ten weekend.

Krejt->to co opisałeś to po prostu jest bardzo duża niespodzianka i każdy kto ją odkryje pewnie ma z tego wielką radoche.A jaka będzie radocha jak będzie wiadomo co sie zdarzy?
Co do NF-jest super.Widać,że AN staje na głowie,żeby przebić GWP.GWN ma bardzo dużo fajnych rzeczy,ale jednak GWP pozostanie niedoścignione w mojej opinii.W skali 1-10 daje 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:39, DragonLord napisał:

> > Podaj "staty" swojego kompa (procek, taktowania, karta grafiki, RAM itp.).
> -karta graficzna ASUS EXTRAME AX300 (128MB)
> -Ram 512
> -procek 1.8

Trudno powiedzieć, szczególnie, że nic mi ta karta graficzna nie mówi. Na twoim miejscu zmniejszyłbym
detale bądź rozdzielczość (to, gdyby nie wytrzymywała karta graficzna), a gdyby nie pomogło
- wyłączył muzykę (tu odciążamy procesor).

>ok dzięki sprubuję zrobić to co napisałeś thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 02:32, d7 napisał:

> Jest juz Polska wersja?

bedzie jak sie "nauczysz czytac" :D

co do GWN... jak dla mnie to tez jest git produkcja :D
oczywiscie podziekujmy krejtowi za maly spojler i zapomnijmy ^^
na pewno programisci naszykowali wiele niespodzianek do odkrycia w grze i mam nadzieje, ze
to co wyzej zostalo ujawnione nie jest pierwsza i ostatnia zagadka w grze ;d


Kiedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Podaj "staty" swojego kompa (procek, taktowania, karta grafiki, RAM itp.).
> > -karta graficzna ASUS EXTRAME AX300 (128MB)
> > -Ram 512
> > -procek 1.8
>
> Trudno powiedzieć, szczególnie, że nic mi ta karta graficzna nie mówi. Na twoim miejscu zmniejszyłbym
> detale bądź rozdzielczość (to, gdyby nie wytrzymywała karta graficzna), a gdyby nie pomogło
> - wyłączył muzykę (tu odciążamy procesor).
>ok dzięki sprubuję zrobić to co napisałeś thx:)

GW jest bardzo wrazliwe na wszelkie ''niekompatybilnosci" sprzetu.
RAM masz pewnie w Dualu, przemien kosci miejscami albo skozystaj z drugiej pary gniazd (tzn. ja masz 1-3, sprobuj 2-4).
mialem dokladnie tak ja Ty opisujesz i mnie zamiana miejsc ram''ow pomogla.

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym te dwa itemy sprzedać, ale po korzystnej cenie, więc chciałbym abyście wycenili je.

Sory, że w Paincie, ale po formacie nie chciało mi się corela instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:44, Ziloh napisał:

Chciałbym te dwa itemy sprzedać, ale po korzystnej cenie, więc chciałbym abyście wycenili je.

Sory, że w Paincie, ale po formacie nie chciało mi się corela instalować.


Ehhh... Paint ---> Plik --> Zapisz jako... ---> Zapisz jako typ --> .jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:44, Ziloh napisał:

Chciałbym te dwa itemy sprzedać, ale po korzystnej cenie, więc chciałbym abyście wycenili je.

Sory, że w Paincie, ale po formacie nie chciało mi się corela instalować.


ten pierwszy to green, ale z wyspy noobow :P wiec prawie nic nie wart
ten drugi to smiec, bo ma req 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ drop farbek jest wszędzie jednakowy, najlepiej farmić samotnie w Plains of Jarin. W moim ostatnim runie wypadły 2 srebrne, 2 niebieskie, 2 żółte i zielona. Wcześniej też nie gorzej.
Na razie nie poszczęściło mi się tylko z czarną i białą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:44, Ziloh napisał:

Chciałbym te dwa itemy sprzedać, ale po korzystnej cenie, więc chciałbym abyście wycenili je.

Sory, że w Paincie, ale po formacie nie chciało mi się corela instalować.

O ile wiem to teraz mozna wyciagnąć inskrypcje, więc z drugiego itemka spróbuj potraktowac go expert salvegem, bez obawy że cos sie przedmiot zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:20, Kogamin napisał:

Mam pytanie...czy jest jeszcze jakas strona (bo guildwars.pl nie działa) gdzie można po polsku
poczytać sobie skille?

Mam nadzieję, że jutro portal ruszy - przepraszamy -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować