Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nikt jeszcze nie dostał. W ciągu paru tygodni mają być rozesłane jakieś niespodzianki. Coś czego nie będzie można zdobyć nigdzie indziej, specjalnie przygotowane dla tych co odebrali przesyłki. Pozostaje poczekac trochę czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja zadam głupie pytanie. Zastanawiam się nad kupnem GW, ale nie wiem jakie jest tam sterowanie. Myszką czy klawiaturą? No i czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
Radeon 9200SE 128MB

neo+ 512kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie razem myszką i klawiaturą albo myszką lub klawiaturą.
Co do wymagań do polecam dorzucić RAM, tak z 512 MB chociaż, bo może byc cięzko, bardzo ciężko. Szczególnie przy Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:44, Woko11 napisał:

Dołożyć 512 czy żeby było 512?

512 powinno wystarczyć, chociaż z drugiej strony to im więcej tym lepiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:44, Woko11 napisał:

Dołożyć 512 czy żeby było 512?


Jak będzie 512 to Będzie płynnie chodziła podstawka 1 dodatek, a jak bedziesz miał 256+512 to już NF też płynnie, bo na 512 NF możę Ci troche mulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:40, HumanGhost napisał:

Co do wymagań do polecam dorzucić RAM, tak z 512 MB chociaż, bo może byc cięzko, bardzo ciężko.
Szczególnie przy Nightfall.


jakoś mam 384 MB RAM i chodzi mi bajecznie Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:21, Piotrbov napisał:

jakoś mam 384 MB RAM i chodzi mi bajecznie Nightfall.


Ekhmm na jakich ustawieniach? Bo jesli na najwyższych detalach to wybacz, ale trudno w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:21, Piotrbov napisał:

jakoś mam 384 MB RAM i chodzi mi bajecznie Nightfall.


Na low details pewnie i tak... ale jeśli ktoś chce wyciągnąć wszystko co fabryka dała powinien mieć conajmniej te 768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:27, HumanGhost napisał:

Ekhmm na jakich ustawieniach? Bo jesli na najwyższych detalach to wybacz, ale trudno w to uwierzyć.


Wszystko na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:31, Piotrbov napisał:

Wszystko na medium.


Ano właśnie. Ja mam 768MB i działa przyzwoicie na full detalach. Tnie przez kilka sekund przy wejściu do zatłoczonych lokacji tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,6 procek, radosław 9600 pro 128, 512 ram 1000x700 full detale, jakość dzwieków na minimum (to cholernie obciąża procka - dziwne ale prawdziwe) i chodzi mi na full detalach ultra płynnie.
Bez anty oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:30, Selv napisał:

Eh, widze że dałeś się naciac na marketingowe zagrywki firm :P
One podają jakość łącza nie w kb/s ale w kbps.
Najtansza neo to jest 128 kbps czyli około 10-20kb/s (w zależności od szczescia).
Neo 512 kbps (nie kb/s!, poczytaj oferty dokladnie) oferuje transfer rzędu 50-60kb/s :)
Jest przelicznik miedzy kbps a kb/s.


Selv ale ja wiem że Neo 128kbps ma tranfser nie wiekszy niż 30kb/s tak samo jest z Neo 512 , przy odpaleniu jej na komputrze* pisze ze posiadamy neo 640kbps a transerf jest poprostu 65kb/s w najlepszym wypadku. Mi poprostu pomyliły się kbps z kb/s :-) Tak samo z 1mb/s transfer prawdopodobnie nie przekracza 110kb/s. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:36, danio21 napisał:

kiedy bedzie spolsczeni gw w tym miesiacu? czy pod koniec grudnia?


Ban , kick , etc. Gratuluje właśnie jesteś użytkowniekiem który zadał poraz 4823892032848 to pytanie. Czy jakis moderator może przywrócić mój post gdzie była informacja na temat polskiej wersji a przynajmniej doczepić info o polskiej wersji. Przeczytaliśmy już oferte Jasió''a i podziękujemy Teraz dajcie mój post albo kogos innego post który pomaga graczom , albo chodciaz dajcie info na temat polskiej wersji. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:27, DragonLord napisał:

Ja bym wprowadził popupa z info pojawiającego się przy każdej próbie dodania postu na ten temat
:P.


Dragon chodzi o jedną sprawe. Jak pies bez urazy nasra na trawnik to właściela obowiazkiem jest posprzatac to gowno i tyle. Obowiązek i tylko on ma to zebrać. Tak samo z tym postem było napewno pare osób które z niego korzystały i bez urazy ale było pisim obowiązkiem mnie albo Piotrka K zapytać czy może powiesić to badziewie o jakieś chorej stronie na której będą same brednie na temat polonizacji. Nie wiem jakim prawe wogóle to powiesił , bo kulutra tego wymaga żeby sie spoytac najpierw a pozniej cos robic. Ale tak to jest na tym forum , brak edycji posta , niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować