Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 18:55, HumanGhost napisał:

Hmm ciekawi mnie jedna kwestia. Czy wykorzystujac ten klucz z CDA moje dotychczasowe postacie
będą miały na 10 godzin dostęp do Canthy? :-)
Tak mnie to zastanawia, pod względem farmu. ;-D


tak, pod warunkiem ze nie wpisywales nigdy wczesniej triala na canthe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za 2 post ale mam jeszcze pytanie.czy jedyne co laczy postacie to skrytka??czyli jezeli zdeponuje tam pieniadze to moge je wybrac inna postacia??a i jezeli odblokowuje skille jedna postacia pve to one nie sa dostepne dla drugiej pve??a czy jezeli mam dobra rozdzke wloze ja do skrytki a nastepnie wykasuje ta postac ktora ja miala to rozdzka w skrytce zostaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za pomoca storage wymieniać przedmioty i złoto miedzy psotaciami, nawet jak wykasujes psotac to przdmiot w storage zostaje.
Natomiast skill odblokowany w PvE przez jedną postac nie będzi edostępny dla drugiej. Wyjątek - bohaterowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:25, żyrafa napisał:

sorki za 2 post ale mam jeszcze pytanie.czy jedyne co laczy postacie to skrytka??czyli jezeli
zdeponuje tam pieniadze to moge je wybrac inna postacia??a i jezeli odblokowuje skille jedna
postacia pve to one nie sa dostepne dla drugiej pve??a czy jezeli mam dobra rozdzke wloze ja
do skrytki a nastepnie wykasuje ta postac ktora ja miala to rozdzka w skrytce zostaje??

tak skrytka łącxzy postacie. tak możesz to zrobić podwarumkiem że wpłaciłeś kase. nie dla pve skile odblokowuje sie osobno. jeśli wykasowałeś postać a wcześniej daleś różdzke agentowi to możesz być spokojny bo dalej tam jest :) Myśle że rozumiesz jak nie to wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gez, ludzie, pobawcie się w optymalizacje komputerów, zdefragmentujcie plik wymiany i takie tam.
Mam 512 ram ddr2 i jak słusze, że ktoś płacze z takim ramem to robi mi się nie dobrze.
Suwak mam na max, antyalasing wyłączony, rozdziałka 1024x768 i mi nie tnie :/
W miastach chwilkę po wejściu (ale tylko takich jak Kaineg czy Kamadan) czekam jakieś 10-15 aż się dogra i tyle :|
Mam radosława 9600pro więc żadna wystrzałowa karta nie jest, procek całe 1,6 więc? Dysk twardy mam z epoki kamienia łupanego, całe 30gb.
Polecam poczytanie o tweekowaniu kompa bo ja widze, że nedza z biedą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lvl wystarczy żeby opuścić prolog, ale uważaj gdy opuścisz musisz kupić se jakąs dobrą zbroję bo będziesz padać co 5 minut. Moge ci pożyczyć pare materiałów. I powiedz jakie ma imie twoja postać to se powalczymy na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie - ale najwcześniej jutro - dziś juz nie mam siły na granie ;)

nazywa sie Agarwaen Nirnaeth - a co, niech sie ludzie głowią, jak sie to wymawia! ;)

moje gg jest w podpisie, możemy sie jakoś zgadać. a jak masz Skype''a to jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 tysięcy zarobiłem dziś na handlu przedmiotami z Domain of Anguish. Prawdziwa żyła złota. :)
Przynajmniej dopóki nowe itemkii nie spowszednieją. W każdym razie na chwilę obecną napaleńcy płacą, oj płacą.

Zarobione pieniążki poszły na ancient armor dla wojaczki z kompletem run, insygniów i farbek. Reszta (całkiem spora) odłożona na fundusz emerytalny Storage Financials. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, z dziewczyną + herosami którzy bez wiekszych problemów przeszli gre z nami nie jesteśmy wstanie ubić nawet jednego moba w Gate of Anguish :))
Ale zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ... Czy pobierając GW z neta (clienta) łamie prawo? Bo passy moge miec oryginalne .. tylko chce wiedziec czy zlamie prawo pobierajac sam program ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:28, HumanGhost napisał:

Może za pomoca storage wymieniać przedmioty i złoto miedzy psotaciami, nawet jak wykasujes
psotac to przdmiot w storage zostaje.
Natomiast skill odblokowany w PvE przez jedną postac nie będzi edostępny dla drugiej. Wyjątek
- bohaterowie.

a czy jest mozliwosc w gw p dojscie do storage przed zniszczeniem miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:33, syriusz.b napisał:

mam pytanie ... Czy pobierając GW z neta (clienta) łamie prawo? Bo passy moge miec oryginalne
.. tylko chce wiedziec czy zlamie prawo pobierajac sam program ...


Nie, tylko po co, szkoda tak bez pudełka i wszystkich dupereli w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:39, I Borys I napisał:

Nie, tylko po co, szkoda tak bez pudełka i wszystkich dupereli w środku :)


popieram! zwłaszcza że cena klucza kosztuje więcej niż wersja pudełkowa. aha, fajny masz podpis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zainstalowałem GW z CDA. Zagrałem i wsiąkłem, już napalam się na pewną wersję :P. Mam takie trochę noobowe pytanie. Może mi ktoś wytłumaczyć takie podstawy, aby przetrwać w świecie GW. Poczekam chyba do 8 grudnia, gdy wyjdzie wersja PL i wtedy zamówię pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować