Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Heh może dziwne pytanie, ale na jaką profesję radzicie zmienić w Agury Rock z profesji Ele/Mo??
Myślałem zyby zamiast monka dac mesa, ale nie jestem pewny? Gram fire ele, proszę o mądre rady doświadczonych graczy!
Z gory dziekuje
Ps chyba, ze jest jakas inna profesja, ktora dobrze wspolgra z czarami ognia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro juz są sprzedawane te kody :P

a moze ktos mi podać kilka kodów na gg 7622903 ( bo obszukałem wszystkie kioski w mojej miejscowości i nigdzie już nie ma a na numer archiwalny bezpośrednio od producenta zbyt długo czekać )

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:22, Bartez89 napisał:

na allegro juz są sprzedawane te kody :P

a moze ktos mi podać kilka kodów na gg 7622903 ( bo obszukałem wszystkie kioski w mojej miejscowości
i nigdzie już nie ma a na numer archiwalny bezpośrednio od producenta zbyt długo czekać )

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Jakie kody?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w GW - i muszę przyznać, że to bardzo przyjemna gierka.
jestem początkujący, jeszcze nie mam zbyt wiele doświadczenia, czasami nie wiem ''co i jak'' - ale jakoś sobie radzę.
mam warriora / mnicha na 6 poziomie, siepię mniej więcej za 20 pkt.obrażeń (tak, wiem, to pewnie żałośnie mało), rzucam jakieś wspomagające enchanty, czasem puszczę jakąś "aurę" (no nie wiem, jak na to starzy wyjadacze mówią). wypełniam sobie questy (chyba jestem niezly, bo wszystkie jestem w stanie wypełnić w pojedynkę).

i gra mi sie niezgorzej - chyba jednak zainwestuję w pełną wersję (na razie gram na trialu, którego otrzymałem od jednego z forumowiczów - jeszcze raz dzięki, Frogus ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowalem wreszcie z wypelnienia misji w jennerus horde w nightfallu i postanowilem grac w gw p.Juz na samym poczatku zachwycila mnie grafika:Dwreszcie koniec z pustyniami.Robie sobie quest moim monkiem mam 4 lev i doszlem do questa w ktorym walczy sie chyba na arenie z red teamem i przegralem (czy jest jakas roznica czy sie wygra czy przegra??),spojler i kurde niestety cale miasto zostalo zniszczone!;(a ja chcialem pograc sobie jeszcze w te questy w niezniszczoinej krainie:/czy jest jakas mozliwosc powrotu??czy jednak musze od nowa grac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy pomiędzy tym czy sie wyra czy nie. Ale według mnie trochę za wcześnie wyszedłeś. Niestety nie ma szansy odwrotu.

A tak BTW. To już nie powinien być spoiler gdyż wszyscy pewnie juz przeszli to a po drugoie widać to na mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą postacią wyszedłeś już z prologu i nie masz możliwości tam nią wrócić. Jedyne co możesz zrobic, to stworzyć nowy charakter i grać od początku w prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:18, Piotrbov napisał:

jak chcesz to mogę dać ci Triala z CDA i Triala od mojej gry.


Moglbys mi dac jednego?
GG: 6335258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze byc ktos na tyle uprzejmy aby mi wyslac triala z CDA na gg 7622903 ?? bardzo chcialbym zagrac a przez weekened bedzie mi sie sporo nudzilo, a zastanawiam sie nad kupnem pelnej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prolog to ta milutka zieloniutka kraina, gdzie wszystko jest takie cudownie cukierkowe? to ja jeszcze tam siedzę.
btw - na którym mniej więcej poziomie powinno sie go ukończyć? ja mam 6 a jeszcze nie zwiedziłem kilku krain (w sensie kilku miejsc, które muszą czekać na doładowanie - chyba wiecie, o co mi chodzi).

a jaki jest najwyższy poziom w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedłem z tego miejsca wtedy gdy zrobiłem wszystkie questy bez wyjątku.

Azrathel dlaczego jak do ciebioe whisperowalem wczoraj to sie nie idzywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:28, Piotrbov napisał:

Azrathel dlaczego jak do ciebioe whisperowalem wczoraj to sie nie idzywałeś?


może nie zauważyłem - jeszcze nie jestem taki fajny, żeby zauważać (i rozróżniać) jak ktoś akurat do mnie whisperuje...
no sorry - ale na pewno kiedyś sie jeszcze spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:07, dark raziel napisał:

Naciśnij F11 - masz opcje graficzne, suwakiem zmniejszasz detale.

łał, tyle że nic to nie daje, bo gra tak samo chaczy na lowest. to kwestia ramu, w ogole opcje graficzne nikomu nic nie pomogą (chyba że ktoś ma jakąś rive albo gf4mx), powinni dodać jakieś opcje np robiące fade postaci w miastach, wtedy to by miało jakiś sens. a tak jak wbijam do jakiegoś outpostu i cały radar aż niebieski od ludzi to jest kiepskawo. gorzej, że na misjach też chaczy jak jest większa zadyma. no nic, i tak narazie nie gram, wrócę jak zakupię ram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:27, Piotrbov napisał:

czy te traile Faction z CDA są po polsku czy też nie?


nie mogą być bo PL startuje w piątek, 8 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawi mnie jedna kwestia. Czy wykorzystujac ten klucz z CDA moje dotychczasowe postacie będą miały na 10 godzin dostęp do Canthy? :-)
Tak mnie to zastanawia, pod względem farmu. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:23, graczomaniak napisał:

Tą postacią wyszedłeś już z prologu i nie masz możliwości tam nią wrócić. Jedyne co możesz
zrobic, to stworzyć nowy charakter i grać od początku w prologu.

no trudno chyba wykasuje monka i jeszcze raz stworze;)co tam 2 h:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować