Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie ma sprawy, moge Cie wziąć do FoW i pokazać Ranger FoW farm. Wystarczy, że napiszesz do mnie (najlepiej dodaj do Friends :) mój nick - Ormiel Thrommel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWOD DLA CZEGO NIE DZIALA GW I WYSKAKUJE bład-058


Jeśli używacie routera wyjmijcie z niego taki ciemnawy kabelek i właczci po 5sek pozniej sprawcie w ,,Moje połączenia sieciowe,, czy wszystko jetst .ok. . Powinien wyskoczyc wam komunikat -
Połączenie sieciowe jest teraz podłączone;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam problem z zalogowaniem się.
Za to mam pytanie, czy gdzieś w Elonie mogę kupić zbroję dla Rangera, która będzie lepsza od tej zbroji z Droknar''s ? I czy będzie w podobnej cenie ?
Bo nie mam zadużo kasy, NIghtfalla jutro dostane i nie wiem czy mam kupywać zbroję w Drok''s czy może gdzieś indziej, lepszą.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:15, oOreVenOo napisał:

Gra nie wymaga opłat miesięcznych , płacimy za samą gre i cieszymy sie nią nie ponosząc dodatkowych
kosztów.

www.gram.pl => stąd mozecie zamówić GW za 129 złotych , badź za 89
jeśli dysonujecie "wirtualnymi pieniędzmi" które zmniejszają koszt gry.


Ta. Towar dostępny za 1-10 dni. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą zmienne. W Consulate kupisz armor za 1k, ale nie będzie miał statysyk np. Druid''s. W dalszej części gry będą już droższe armory, od 75k-300k (300k za Vabbian).
Jednak ja radze dla Rangera mieć Druid''s armor, ponieważ dodaje on energii, która jest ważna dla Barragera lub farmera. Jesli wahasz się co wybrać, nei kupuj nic i zaoszczędź z 90k na Druids 15k z grotto (podstawka) lub na Canthan 15k (koniec factions). Według mnei sa to najładniejsze armory z gry dla rangera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:12, graczomaniak napisał:

Nie ma sprawy, moge Cie wziąć do FoW i pokazać Ranger FoW farm. Wystarczy, że napiszesz do
mnie (najlepiej dodaj do Friends :) mój nick - Ormiel Thrommel.


Ok, na pewno zagaję.
Ale muszę jeszcze podpakować postać, bo nie mam wszystkich skillów potrzebnych do odpowiednich buildów :)
No i muszę jeszcze sporo nauczyć się o grze.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:35, barteg napisał:

POWOD DLA CZEGO NIE DZIALA GW I WYSKAKUJE bład-058


Jeśli używacie routera wyjmijcie z niego taki ciemnawy kabelek i właczci po 5sek pozniej sprawcie
w ,,Moje połączenia sieciowe,, czy wszystko jetst .ok. . Powinien wyskoczyc wam komunikat -

Połączenie sieciowe jest teraz podłączone;


eh u mnie caly czas nie chce sie połączyć a pojawia mi sie ten sam komuniktat, probawalem odinstalowac gre i zainstalowac na nowo i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jaki topór byście polecali do kupienia, jeśli mogę na niego wydać 10-12k ? Cudów się nie spodziewam, ale zastanawiam się, czy można już za taką kwotę kupić coś przyzwoitego, czy ciułać dalej? :)
Pozdrawiam.

PS. Przepraszam za głupie pytanie, ale z wyceną mam największy kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:03, graczomaniak napisał:

Ceny będą zmienne. W Consulate kupisz armor za 1k, ale nie będzie miał statysyk np. Druid''s.
W dalszej części gry będą już droższe armory, od 75k-300k (300k za Vabbian).
Jednak ja radze dla Rangera mieć Druid''s armor, ponieważ dodaje on energii, która jest ważna
dla Barragera lub farmera. Jesli wahasz się co wybrać, nei kupuj nic i zaoszczędź z 90k na
Druids 15k z grotto (podstawka) lub na Canthan 15k (koniec factions). Według mnei sa to najładniejsze
armory z gry dla rangera.:)


Czyli ta zbroja z Droknar''s a z Grotto to niczym się nie różni tylko kosztem i wyglądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:57, m4teU5z napisał:

Czyli ta zbroja z Droknar''s a z Grotto to niczym się nie różni tylko kosztem i wyglądem?


Tak , dlatego ja przez długi czas nie zmieniałem zbroi bo się nie opłaca , jedynie wygląda ładniej :-) To jest wg mnie najgorsze co mogło zrobić ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:10, walgierz napisał:

Kurczę chłopaki, zabierzcie mnie kiedyś na jakiś farming :P
Bo ja nie mam pojęcia jak to się robi...


Mogę pokazać Ci solo W/Mo w FoW i/lub W/Me w UW, aczkolwiek ta pierwsza lokacja jest ostatnio mocno losowa czy się uda czy nie. :/
IGN: Borys Dragosani.
Co do topora możesz też kupić Totem Axe: cena ~4k. ;)

Czy ktoś mógłby mi wycenić przedmioty z tego screena: http://img252.imageshack.us/img252/7943/itemy6vb.jpg - powiedziano mi, że topór to nawet 80-100k, ale info z jednego źródła nie zawsze jest wiarygodne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś moi powie co się dzieje ostatno z logowaniem do GW!!?? Gram sobie wszystko pięknie nagle ruter mi się resetuje (kochana TPS-a , mam Neo 6 MB) po chwili sam łapie połączenie ale tu zonk już nie mogę się zalogowac do GW. Ciągle mam na panelu wejściowym z hasłem Connecting !??? Grzebią coś z serwerami !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godzinie 21 złapałem err7 stojąc w HA. Od tego czasu (już ponad 12 godzin) wszystko co widzę to jedynie okienko "Connecting..." przez kilka minut po czym wyskakuje mi okienko z err58... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 07:52, Pajonk78 napisał:

Czy ktoś mógłby mi wycenić przedmioty z tego screena:


Sprawa lekko trudna , jest max dmg , jest req 9 tak jak w perf broniach , co ciekawe jest Energy +5 za to samo można kupę dostać , vampiric nie jest zbyt pożądany no ale trudno jest i tyle , armor +7 , hmm jak dla mnie z 60k na pewno za to możesz krzyczeć , całkiem możliwe że nawet 100k :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:15, oOreVenOo napisał:

całkiem możliwe że nawet 100k :-)

A co z tarczą? Wiem, że takie "perełki" nie trafiają się zbyt często, ale na cenach to się znam jak kura na pieprzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że to Eternal Shiedl , czyli rare skin za niego samego coś nam wleci do portfela ;-) Max armor jest , req trochę wysokie 11 , to znacznie obniży cenę.. , redukuję -5 (20% szans) , krzyknij 50k . Pajonk mam pytanie z innej beczki bo potrzebuję szybkiej odpowiedzi . Grałeś FEAR ? Jak tak to , czy FEAR EP chodzi bez podstawki ? To samodzielny dodatek ? :-P


Tutaj masz wycenę rare itemów ----> http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3063024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO możesz dostać spokojnie 100k, a nawet więcej. Głównie za sprawą, że casterzy będą chcieli go kupić (monki lubi broń +5 energy z ładnym skinem :P).

A co do Tanzita - +1/20%? Znacznie lepszy wydaje się up +30hp, ja bym radził samemu poskładać, kupując bazę na aukcji (chyba wystarczy na skin Gemstone). Można też poszukać Victo`s Battle Axe. Na aukcjach jest go mnóstwo za 20k (i nikt nie kupuje), tak więc w grze możesz spróbować za 15 (nawet 10, jeśli możesz trochę postać) go kupić zwyczajnie nawołując WTB Victos Axe paying 10k (albo 15k).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować