Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Takie małe wyzwanie :)
Przed wyjściem gw:f przeszliśmy tomby 2x ele + zaishen: 2xmo, 2x ele, 2x w.
Ona fire ele, ja ele bonder(^^).
To było coś, teraz niedawno przechodziliśmy we trójkę tomby, no ale z herosami to już poezja. a,ele,p. Herosi: 2x mo + mm, bonusowi 2x zaishen w :D
Nawet szota zrobiłem sobie pamiątkowego na końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urgoz to Elite Mission, nie przejdziesz tego, no może uda Ci się pierwszą area, w drugiej polegniesz z life drayinem czyli -9 degen na hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh zaczyna mnie denerwować bezczelność niektórych gracz. Człowiek chce sobie spokojnie coś sprzedać po cenie z guru -15% a ludzie bezczelnie wmawiają, że cena jest tak naprawdę niższa. Weź się z takimi dogadaj. Handel w tej grze to męczarnia. Chyba ,ze tylko ja mam takiego pecha i zawsze trafiam na debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:17, walgierz napisał:

> kurde zrobilem juz wszystkie misje na mapie master reward oprocz tej gdzie potrzebuje
magrid
> ale nie wiem gdzie ja moge znalezc:/ narazie mam do title 17/20 + misja z magrid daje
18 wiec
> gdzie sa jeszcze 2 pozostale misje??a i wie ktos gdzie jest magrid??;)

Widać, że wybrałeś Mistrza Szeptów, więc Margrid przyłączy się dopiero jak wykonasz tego questa:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Throne_of_Secrets


zapomniales dodac,ze jak wykonam (co zrobilem)i zlapie od margrid questa:D:/ale niestety nie gadalem z margrid:/wiec czeka mnie robienie questa ponownie

a co z pozostalymi 2 misjami??czy margrid daje 3 misje?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge dostać lepszą zbroję od tej z rogami?(zapomniałem nazwy:P) Jestem już w pierwszym mieście w maguma jungle po zrobieniu wszytkich misji w krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlak mie trafi zaraz, udało mi się wygrać 3 razy na TA, byłem w drużynie z czteroma ele wszyscy korzysatliśmy z buildu opartym na Searing Flame, potem się ludzie posypali i jak grałem w innych teamach to myslałem, że nie wytrzymam, raz goćiu powiedział, że drużyna przeciwna ma assasina i się wylogował, jest ktoś chętny, pograć sobie chwilke na TA dwie wygrane i spojój będzie, a z gildi to nik nie chciał mi pomóc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW to gra online i to gracze tworzą ceny, w żadnym wypadku guru. Tam są tylko ludzie, którzy postują ceny, z jakimi się spotkali (przy czym często temat jest nie aktualizowany). Tak więc próbując coś sprzedać nie można uważać gwguru za jakikolwiek argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guru działa w taki sposób :

Urgoz''s Longbow sold 145k
Urgoz''s Longbow sold 125k
Urgoz''s Longbow sold 135k
Urgoz''s Longbow sold 165k
Urgoz''s Longbow sold 100k
----------------------------------------
Z tego wyciąga się średnią i powstaje cena Guru. Tyle że nie można się tym sugerować. Bo taki Urgoz wg Guru jest za 120-140k, a ostatnio człowiek mi chciał sprzedać za 100k. Ludzie trzymają się jak głupi guru, a to ma byc tylko wyznacznik typu że mam wiedzieć ile mniej więcej item kosztuje, jak go sprzedać żeby nie stracić lub jak kupić by zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiode Cie,ale mam doskonałem źródło na temat okresu ninja itp.Akurat tak sie skłąda,że moja Siostra zajmuje sie historią Japonii na poważnie,więc wydaje mi sie,że ma większe pojęcie.W Naruto profesje są pomieszane-oni są raz jednym,raz drugim.Niby Naruto mówi,że chce być ninja ,ale innym razem określa siebie i ziomali jako shinobi.Jakbyś nie patrzył to niestety ninja byli zwiadowcami.Wszystko o czym Ci pisze jest z pewnego źródła,więc sie nie nakręcaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:58, Selv napisał:

Na guru są zawsze zawyżone ceny O.o


Wiesz, nie patrzę tylko na cennik, ale równiez (czy może przede wszystkim) na ceny graczy po jakich udaje im się handlować i wyciągam pewną srednią. Poza tym biorę pod uwagę, że to często ceny z kosmosu. ;-)
No, ale wiesz. Jak koleś próbuje mi wmowić, że Eshekibeh''s Scythe jest warte 3k to jednak coś jest chyba nie tak. Aż tak sie naciągnąć nie dam. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:01, toolek napisał:

Prosiłbym o wycenę paru przedmiotów ;)

Te przedmioty nadają sie tylko do kupca-są nic nie warte.Przykro mi.

Reven->mnie pouczasz o dyskusjach nie na temat a niedawno sam kłóciłeś sie z Budo o usunięcie Twojego przyklejonego posta,mimi iż wiesz pewnie,że regulamin Forum CDP zabrania umieszczania linków do innych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że na guru są ceny z serwów amerykańskich, znacznie wyższe niż na europejskich... przenieście sie na ameryke, to se będziecie za tyle handlować...

Jarzy---> jak sie czepiam? :O
Na gw.com i na gw.pl masz po prostu odliczanie do eventu, więc po kiego sie pytasz kiedy on jest jak wystarczy wejść na stronkę...albo po prostu odpalić na sekunde grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie problemy? Jak chcę się przenieś do miasta za pomoća mapy to pisze, że się ładuje i za chwile mnie wywala. I nie idzie się zalagować. A jak się zaloguje to nie widać mojej gildi chociaż ja mam. Niedawno też były takie problemy? Ciekae co znowu AN robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:36, m4teU5z napisał:

Czy tylko ja mam takie problemy? Jak chcę się przenieś do miasta za pomoća mapy to pisze, że
się ładuje i za chwile mnie wywala. I nie idzie się zalagować. A jak się zaloguje to nie widać
mojej gildi chociaż ja mam. Niedawno też były takie problemy? Ciekae co znowu AN robi...

U mnie było tylko takie coś że mnie na jakiś czas z gildi wywalało a potem znowu w niej byłem ;] Ale to tylko przez 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa przeżywa ostatnio dość ostry kryzys, ANet dostaje coraz to więcej skarg, coraz ostrzejsze lagi, coraz częstsze DC. Dzisiaj miałem 17k pingu, no to sorry....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować