Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 punktów odbioru osobistego w sklepie gram.pl!

30 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że sieć punktów odbioru gier i produktów sklepu gram.pl powiększyła się właśnie do 100 oddziałów rozsianych po całej Polsce! Ten niesamowity wynik udało się nam osiągnąć w niespełna rok, oczywiście nie bez udziału Gramowiczów.

Przeczytaj cały tekst "100 punktów odbioru osobistego w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego cieszyć, w każdym dużym mieście powinne być co najmiej 2 punkty odbioru. Jeden w centrum gdzie wszyscy mają dostęp i gdzies na uboczu. A tak nie jest, raczej nie będe jechać na 2 koniec szczecina po odbiór gry gdzie zapłace za komunikacje tyle co za przesyłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy tak narzekacie. Jest 100 punktow to juz jest dobrze;). Ja sie tylko ciesze z rozwoju i mam nadzieje ze bedzie jescze lepiej w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 18:39, Nor2323 napisał:

gratulacje, tylko czemu nie w mojej nędzniej mieścinie

>nędzniej mieścinie
Już wiesz czemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 18:56, Eilene napisał:

A co wy tak narzekacie. Jest 100 punktow to juz jest dobrze;). Ja sie tylko ciesze z
rozwoju i mam nadzieje ze bedzie jescze lepiej w przyszlosci.

Nie było żadnego punktu - źle, bo wysyłka droga i w ogóle "be"; jest 100 punktów do osobistego odbioru - źle, bo za mało, powinno być po kilka w każdym mieście (najlepiej w każdym kiosku "Ruchu"), bo kto by wydawał tyle kasy na przejazdy po mieście (a przecież nikt nikogo nie zmusza i można na piechotę dotrzeć do sklepu!).

Ot, charaktery... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 18:52, Czaroxxx napisał:

Nawet u mnie jest!


Heh... a u mnie aż dwa. W jednym już byłem, drugiego znaleźć nie mogę... Tyle czasu czekałem i combo ^^

Ale co jak co... Jak w każdym dużym mieście będzie jeden punkt to naprawdę będzie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Tylko mam pytanie. W Stalowej Woli to ten punkt jest w Tesco, tylko tam są 2 punkty Active Jet :). Jeden jest mniej więcej po środku Tesco, a drugi w kiosku Ruchu z punktem Lotto. I teraz pytanie, który to punkt. Jestem prawie przekonany, że nie wiecie, ale zapytać warto. Domyślam się, że jednak ten po środku, bo to jest tylko punkt Active Jet i niczego innego, a już pytałem się kiedyś, to Pan z forum powiedział mi, że ten punkt jest zbyt nowy, żeby przyjmować zamówienia, ten jest na pewno nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Poznania w ogóle nie czaję idei tego odbioru osobistego. Skoro muszę się ruszyć i iść po grę (a do tego zaczekać aż ją dostarczą!) równie dobrze mogę się pofatygować 50 metrów dalej do pobliskiego Saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 19:31, Xjumpaytech napisał:

Nareszcie! Tylko mam pytanie. W Stalowej Woli to ten punkt jest w Tesco, tylko tam są
2 punkty Active Jet :). Jeden jest mniej więcej po środku Tesco, a drugi w kiosku Ruchu
z punktem Lotto. I teraz pytanie, który to punkt. Jestem prawie przekonany, że nie wiecie,
ale zapytać warto. Domyślam się, że jednak ten po środku, bo to jest tylko punkt Active
Jet i niczego innego, a już pytałem się kiedyś, to Pan z forum powiedział mi, że ten
punkt jest zbyt nowy, żeby przyjmować zamówienia, ten jest na pewno nowszy.

Oo. Jestes ze Stalowej? Myślałem że tylko ja jestem z STW na forum ;). Myślę że to na pewno ten środkowy ActiveJet, na pewno nie w kiosku. A nawet jeśli to jak i tak jesteś w Tesco po odbiór to się możesz do obu punktów przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiory osobiste to naprawdę taki dobry biznes? Czy to nie biznes a zwyczajnie ukłon w stronę klientów? ;P Ja tam i tak tego nie kumam, jeżeli płacę za grę np. 150 złotych, to dodatkowa dycha za wysyłkę kurierem przecież nie robi różnicy, a z domu wychodzić nie trzeba specjalnie. Anyway, gratulacje ;) Na punkt w moim mieście raczej nie ma szansy, mimo tego, że to największe zadupie w całym okręgu podwarszawskim. W końcu w Piastowie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:09, Siriondel napisał:

Odbiory osobiste to naprawdę taki dobry biznes? Czy to nie biznes a zwyczajnie ukłon
w stronę klientów? ;P Ja tam i tak tego nie kumam, jeżeli płacę za grę np. 150 złotych,
to dodatkowa dycha za wysyłkę kurierem przecież nie robi różnicy, a z domu wychodzić
nie trzeba specjalnie.

Wiele osób woli odebrać osobiście nie tylko dlatego, żeby zaoszczędzić dychę, ale żeby nie czekać na kuriera w chacie.
Odbiór osobisty jest płatny 3,99 zł, bo korzystamy z sieci G024 (www.go24.com.pl), a za obsługę odbioru ponosimy takie koszty.
Ostatnio zrobiłam zamówienie w Merlinie, wybrałam odbiór osobisty w Poznaniu i przy płatności przy odbiorze zażądało ode mnie 5 zeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:43, wikking napisał:

nie chciałbym podważać wiedzy pracowników, ale od kiedy to Kraków jest w woj. śląskim?
wychodzi wg mapki, że w śląskim jest 13 pkt odbioru, z czego aż 3 w Krakowie :) - no
ale przynajmniej ładnie na mapce wygląda 13.
http://img835.imageshack.us/img835/8584/failr.png

Dzięki za czujność :) Zasypano nas nowymi punktami odbioru i palec się omsknął przy przydzielaniu do województw ;) Przepraszamy i poprawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować