Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Fallout: New Vegas zakończone. Znamy wymagania sprzętowe

21 postów w tym temacie

Pepsi z tymi wysokimi wymaganiami to chyba żartujesz - GF serii "6" to sześcioletnie karty. Mało, która gra dziś je supportuje.Dziwi jedynie spore zapotrzebowanie na pamięć operacyjną. Chociaż nie - to gra Obsydianu, więc nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię, ze zdania: "Ostrzegamy: włos może zjeżyć się na głowie, tym bardziej, że - jak podaje GameSpot - są to wymagania minimalne.", można by pomyśleć, że ujrzymy niestworzone wymagania, na poziomie zalecanych z Mafii 2, a tymczasem mój 5-cio letni komputer je spełnia, GeForce 6 to chyba nie jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 11:11, byverter napisał:

Mechanika strzelania i sterowania postacią była tak beznadziejna w 3ce, że chyba jednak
nawet nie spróbuję New Vegas.

Nie wiem, jak ze sterowaniem, ale gość, który jest głównym projektantem NV ma fioła na punkcie broni i kilkukrotnie się wypowiadał, że pracowali nad mechaniką strzelania tak, żeby dało się odczuć jej "wagę". Zatem można śmiało założyć, że akurat pod tym względem NV będzie lepszy od F3. O fabule i questach się już nawet nie wypowiadam, bo to w końcu Obsidian, a nie Bethesda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 11:19, pepsi napisał:

Naprawdę? Minimum 2 GB RAM wydało mi się z lekka przesadzone. fakt, grafika bez problemu,
ale ten RAM...

Tyle, że posiadanie w dzisiejszych czasach 4GB Ramu to standard. Tak wiem, Polski to nie dotyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jednocześnie wspierane karty z serii 6 a z drugiej 2 GB RAM. ;d
Co do gry to poczekam aż wyjdą wszystkie DLC, stanieje i się kupi GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam F3 na starym kompie (właśnie z Radkiem X1300) uruchomiłem na średnich. Działał znośnie, więc te wymagania mnie nie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pójść pójdzie... a 2 GB ramu... czy to aż tak dużo. Przecież prawie większość gier w dzisiejszych czasach mają na Viście/7-mce albo 1,5 GB lub 2 GB. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedze na xp x64 więc spokojnie na 4 GB pójdzie ^^ Reszta wymagań są raczej niskie Dual-Core no proszę ;) Mam nadzieję że obsłuży quada T.T

@Muradin_07 tak, dodaj do tego moc jaką zabiera Winsows 7 czyli 20 % mocy procesora i jak się nie myle 1 GB na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pepsi

Zgodzę się, że z jednej strony GeForce 6, a z drugiej 2GB RAM, to trochę dziwnie wygląda. Możliwe, że ktoś tu specjalnie nieco zaniżył wymagania, żeby więcej sprzedać, z mojego doświadczenia wynika, że czasem posiadanie konfiguracji między minimalną, a zalecaną może oznaczać, że granie będzie niemal niemożliwe, nie wspominając nawet o posiaaniu kompletnego minimum podanego na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania prawie jak zalecane Fallouta 3, ale jak na dzisiejsze czasy te wymagania i tak wypadają dość standardowo. Gra będzie śmigać mi na średnich detalach i będę happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować