Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 12:53, Lumbago napisał:

Tzn. Atari jest ... to chyba wszyscy wiedzą co by nie wydali to chłam, czasem są ale wyjątki,
ale to przez przypadek.

Ja bym chciał w Extra Grze Divane Divinity czy jak się to pisze.



DD wydawała Cenega, była w ich gazetce za 24 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie mi, nie chcecie SPZ. Gra ma kiepskia fabule, gameplay i jest krotka. Wolalbym poraz 100tny przejsc BG2 niz znowu w to zagrac.
Ktoryś kolega mówił że nie bedzie ZE Morrowinda bo jest w PLATYNIE.
S2+S tez jest w platynie, a teraz bedzie wydawny w XKX, wiec mozna miec nadzieje. Bo jakiego innego dobrego moga dac rpg''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:08, xRaphaelx napisał:

Uwierzcie mi, nie chcecie SPZ. Gra ma kiepskia fabule, gameplay i jest krotka.


tak rzecywiscie kiedys zastanawialem sie nad kupnem tej gry ale zbierala kiepskie opinie i kometarze wiec jej nie kupilem i byla najprawdopodobniej dobra decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:15, Tomislav napisał:

A ja bym chciał ażeby w następnym numerze był Morrowind z dodatkami, albo Diablo 2 z dodatkiem
:). Obie gry na pewno są lepsze od SPZ.


cuz ja uwazam obie ze kiepskie - ale diablo ci nie dadza bo ciagle dobrze sie sprzedaje w swojej aktualnej cenie (nie wiem jak to mozliwe)

moze by dali jak tu juz ktos wspominal dodatki do Neverwinter''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fakt mówiący o wydaniu "Tribes: Zemsty". Niedawno odbierając e-maile, otrzymałem newsteller z informacją o obniżce ceny tej pierwszej do... 19,90 zł, ale nie mogę odnaleźć tej promocji w sklepie, czy zauważyliście, że taką samą cenę ma Nowa eXtra Gra?

Drugi fakt mówiący o "Świątyni Pierwotnego Zła", to ten, że jej reedycja Fajnej Cenie zniknęła ze sklepu, to samo stało się z "Colin McRae Rally 04" z tejże serii, bo pojawiła się wersja z XG. Czyzby przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 17:17, kowboj3 napisał:

albo Beyond Divinity

Było w Play''u! Raczej wątpliwe, choć w sumie wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakat to zajebongo pomysł w przypadku Rpgów proponowałbym jednak jakąś mapkę (przynajmniej z jednej strony) :)
Gry premierowe by też się przydały.
Co tam jeszcze ... fajną rzeczą by było gdyby na płycie DVD znajdowały sie jeszcze jakieś ciekawe dodatki do gry: może muzyka z gry w formacie mp3, jakieś concept arty, mody, edytory, poradniki, solucje itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no...:) Duży RPG + plakat z niego... Racja, to może być Świątynia, mi to pasuje :P ! Akurat TEJ gry nie mam hehehe...
PS Może pomyślicie nad zmianą formy gazetki?! Bo teraz to taka raczej, khem, ulotka, nawet jeśli z poważnymi informacjami. I nawet 12 stron to IMO trochę przymało... Może jakeś felietony albo cuś dodać? Bo wiadomo, nie ma szans ani sensu na robienie drugiego CDA, kompletnego pisma, no ale...
Pozdrawiam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples II idealnie pasuje jako kolejna gra w Extra grze. Mozna jeszcze jakies Settlery dorzucic np. chetnie bym kupil trojeczke z dodatkiem misje amazonek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples 2 było już Extra Klasyce a Powrót Galeana czyli Disciples 2 + 2 dodatki był w starej Extra Grze, wiec chyba nei ma sensu, ja bym si ecieszył gdyby dali nam Heroers 4 + dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować