Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2006 o 19:35, T-800 napisał:

> > Ja bym chciał mieć NFS MW (...)
>
> Ale NFS: MW w Polsce wydał EA Polska...
Wiem wiem


No to po co piszesz?? Dla mnie jest to głupie jeśli coś wiesz a udajesz głupka...

Co innego gdybyś w pierwszym poście wyjaśnił, że wiesz że to nie jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 19:37, Markus89 napisał:

> > > Ja bym chciał mieć NFS MW (...)
> >
> > Ale NFS: MW w Polsce wydał EA Polska...
> Wiem wiem

No to po co piszesz?? Dla mnie jest to głupie jeśli coś wiesz a udajesz głupka...

Co innego gdybyś w pierwszym poście wyjaśnił, że wiesz że to nie jest możliwe...

A ty tu pracujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sie nazywa "Ekstra klasyka" a nie "Ekstra kawał plastika". Jeśli to ma być klasyk, to pierwsze w kolejce sa: "System Shock+System Shoc 2 w jednym pudle", "American McGee''s Alice", "Blade Runner", "AvP 1 i 2", "Emperor - Battle for Dune" i pewnie jeszcze pare sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noc Kruka można było kupić taniej, jeśli zarejestrowało się Gothica 2. Dotyczy to tylko XKN i Extra Gry, ale to zawsze coś.

Wormsy spadły bodajże do Fajnej Ceny, nie liczyłbym więc na szybkie pojawienie się tego tytułu w Extra Grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 20:12, hans olo napisał:

Ludzie to sie nazywa "Ekstra klasyka" a nie "Ekstra kawał plastika". Jeśli to ma być klasyk,
to pierwsze w kolejce sa: "System Shock+System Shoc 2 w jednym pudle", "American McGee''s Alice",
"Blade Runner", "AvP 1 i 2", "Emperor - Battle for Dune" i pewnie jeszcze pare sztuk

Człowieku, przecież tych gier nie wydaje CDP! Jak niby mają się znaleźć w tym wydaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 20:04, Kamil.i.Maciek napisał:

No a ja to bym liczył na Worms Forts - Oblężenie :))


Popieram pomysł w 100%. Po tym jak mi kumpel zniszczył płytkę (1-sza potrzebna do instalik) przydałaby się 2-ga taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 20:15, Darkstar181 napisał:

Człowieku, przecież tych gier nie wydaje CDP! Jak niby mają się znaleźć w tym wydaniu?

Czy ktoś jeszcze w ogóle je wydaje?? CDP powinno się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:35, capral napisał:

Czy będzie kiedyś FEAR?


Dołączam się do tego pytania :D

Choć jeśli będzie to pewnie za rak jak nie później. Narazie nawet w planach nie jest wydanie SWAT 4 w XG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:36, Markus89 napisał:

> Czy będzie kiedyś FEAR?

Dołączam się do tego pytania :D

Choć jeśli będzie to pewnie za rok jak nie później. Narazie nawet w planach nie jest wydanie
SWAT 4 w XG...


Sorki za dwa posty z rzędu - wystąpił mały błąd oczywiście zamiast "rak" miało pisać "rok".

A co do pytania T-800:

Nie pracuje tutaj (choć bardzo bym chciał kiedyś ;D) ale myślę, że jeżeli sie widzi głupi post to trzeba zareagować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować