Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 10:58, Carl92 napisał:

Mi się wydaje, że w grudniu będzie Juiced albo Worms 4 Mayhem.
Bo Sagi baldura nie będzie w grudniu na 100%. zresztą kupimy numer z DF:X to sie przekonamy
co będzie w grudniu.

Ja nie kupie tylko tu zamówie, a fajnie by było gdyby były Worms 4, póżniej by wyszły w EKN i byłyby kolejne Wormsy z Extra klasyki w mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jeśli pojawi się info o Sadze Baldura na DVD w XG to dowiemy się o tym z miesiąc przed wydaniem numeru z Saga. Bo będe musiał pilnie pozbyś się swojego egzemplarza na Allegro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe 3 pytanka do CDP:


1. Kiedy wyjdzie listopadowa eXtra Gra, bo chyba nie 5.11, gdyż to niedziela.

2. Kiedy wreszcie uaktualizujecie stronę eXtra gry? Własnie wychodzi numer na listopad, a tam wciąż numer lipcowy.
2a. Co do strony jeszcze - proponuję w dziale "archiwum" umieścić nie tylko op[isy wydań tej nowej eXtra Gry (od kwietnia i colina 04), lecz wyszystkich wcześniej wydanych eXtra Gier.

3. Czy dzis, a jeśli nie, to kiedy, dowiemy się, co znajdzie się w grudniowym wydaniu extra Gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:55, migem napisał:

> A kiedy wyjdzie DF: Extreme? A poza tym kto to kupi skoro można zamówić na waszej stronie
można
> zamówić taniej z instrukcją?

05.11. bedzie w sprzedazy.

w niedziele? pewnie dacie w poniedziałek 06.11.06 w cda 12/06 nic o extra grze nie pisało. Kupie dla delta force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest dziwnego w ogóle w CDA nie było reklamy, ze będzie teraz XG z DL:X(zazwyczaj jest reklama o nowej XG).
Podobno ktoś z CDP powiedział, ze numer nowej XG będzie dzisiaj 5-tego.
O co chodzi. Czyżby w ogóle tego numeru nie było. Kiedyś o XG było głośno stronka normalnie funkcjonowała z XG a teraz to cicho. I CDP zapomniał już o XG bo nawet strona nie jest aktualizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 09:56, kris2005a napisał:

dlaczego nie ma jeszcze w kioskach Extra Gry: Delta Force Xtreme?
Premiera miała być w niedziele (05.11.06)



Bo to niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie było a jest poniedziałek. O co wogóle chodzi:-/ A nawet jesli mialo być wczoraj(choć była niedziela) To dzisiaj powinni do kiosków przywieść. O co chodzi dlaczego nie ma i kiedy by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migem napisał (12.05.2006, 10:49):

Dnia 31.10.2006 o 19:02, migem napisał:

Identycznie sprawa się ma z sagami .. wiele osób pisało że chciałoby sagi w extra grze i tak
będzie pierwsza już we wrzesniu! ( 3 gry na jednym DVD!)

migem napisał (12.05.2006, 10:51):

Dnia 31.10.2006 o 19:02, migem napisał:

W sagach moga sie znaleźć strasze gry n.p czesci 1,2,3,4 jakiegos duzego hitu który teraz jest
wydawany np w czesci 5:)


o to brzmi nieźle... ale ciągle nie widać tego, poza Falloutem... no może jeszcze paroma ostatno wydanymi Sagami w Platynie, ale wiele tytułów czeka na Sagi!

migem napisał (12.05.2006, 11:39):

Dnia 31.10.2006 o 19:02, migem napisał:

Oj tak bez nerwów. Kazdy z was ma troche racji i zarazem nie ma - jak w zyciu. Mikim ma racje
ze sie nie oplaca wydac, ale tylko wtedy gdybym wydal n.p pak tylko starych gierek pod DOS,
ale jesli juz wydam powiedzmy nowa czesc gry i dodam stara czesc ktora dzialal pod DOS to juz
sie oplaca, - bo ta stara gierka jest juz dla mnie nie droga, a dla garacza stanowi wartosc
dodana. Co do emlatorów to faktycznie sa takie ktor dosc sprawnie sobie radza z dosem pod xp


O to mi się podoba, takie podejście lubię... ;)

Sagi nie muszą być w stałej cenie... byle zawartość była pełna, cenę dostosujcie do zawartości a nie do serii, aby nie ucierpiała jakość!!!
Proszę zerknąć na: www.lek.cenega.pl

Teraz oczekiwałbym w odpowiedź CDP na LEK:
1) Saga Baldur''s Gate (z dodatkami, modami...) może razem z Tormentem (rozumiem to potrwa)
2) Saga Icewind (jak wyżej)
3) Saga Homeworld (1, Cataclysm, 2)
4) The Elder Scrolls 1, 2, 3 z dodatkami
5) Heroes of Might & Magic 1-4 z dodatkami (ale w cenie LEKu to i V by pewno dorzucić wypadało)
6) Settlers 1-5 z dodatkami
7) Worms- Przegląd (Worms + Reinforcements/United, W2, Aramgeddon, WormWorldParty, W3D, Forts i Rozwałka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:51, migem napisał:

> > To w końcu będzie Saga BG, czy nie?
> > Ciągle mnie dochodzą sprzeczne informacje :/
>
> Na razie nic oficjalnego nie wiadomo i nie wierz w to co tu piszą inni użytkownicy nie
związani
> z fram.pl. Dopóki ktoś z CDP (najprawdopodobniej migem) nie napisze tutaj: "W
grudniowym
> numerze eXtra Gry znajdziecie Sagę Baldur''s Gate"
, to wszystkie posty tutaj pisane
pozostaną
> tylko gwiazdkowymi marzeniami forumowiczów ;)

Nio niestety na grudzien i sage BG nie ma szans, niestety skomplikowaly sie dzieje tego tytułu
na rynku i nie mozemy go wydac w tym terminie. Ale to nie znaczy ze nigdy go nie wydamy. Rozmowy
wciaz trwaja.

Ehhh;(A czy w styczniu jest chodżby mała szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować