Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 00:01, PioMrex napisał:

migem napisał (12.05.2006, 10:49):
> Identycznie sprawa się ma z sagami .. wiele osób pisało że chciałoby sagi w extra grze
i tak
> będzie pierwsza już we wrzesniu! ( 3 gry na jednym DVD!)
migem napisał (12.05.2006, 10:51):
> W sagach moga sie znaleźć strasze gry n.p czesci 1,2,3,4 jakiegos duzego hitu który teraz
jest
> wydawany np w czesci 5:)

o to brzmi nieźle... ale ciągle nie widać tego, poza Falloutem... no może jeszcze paroma
ostatno wydanymi Sagami w Platynie, ale wiele tytułów czeka na Sagi!

migem napisał (12.05.2006, 11:39):
> Oj tak bez nerwów. Kazdy z was ma troche racji i zarazem nie ma - jak w zyciu. Mikim ma
racje
> ze sie nie oplaca wydac, ale tylko wtedy gdybym wydal n.p pak tylko starych gierek pod
DOS,
> ale jesli juz wydam powiedzmy nowa czesc gry i dodam stara czesc ktora dzialal pod DOS
to juz
> sie oplaca, - bo ta stara gierka jest juz dla mnie nie droga, a dla garacza stanowi wartosc
> dodana. Co do emlatorów to faktycznie sa takie ktor dosc sprawnie sobie radza z dosem
pod xp

O to mi się podoba, takie podejście lubię... ;)

Sagi nie muszą być w stałej cenie... byle zawartość była pełna, cenę dostosujcie do zawartości
a nie do serii, aby nie ucierpiała jakość!!!
Proszę zerknąć na: www.lek.cenega.pl

Teraz oczekiwałbym w odpowiedź CDP na LEK:
1) Saga Baldur''s Gate (z dodatkami, modami...) może razem z Tormentem (rozumiem to potrwa)
2) Saga Icewind (jak wyżej)
3) Saga Homeworld (1, Cataclysm, 2)
4) The Elder Scrolls 1, 2, 3 z dodatkami
5) Heroes of Might & Magic 1-4 z dodatkami (ale w cenie LEKu to i V by pewno dorzucić
wypadało)
6) Settlers 1-5 z dodatkami
7) Worms- Przegląd (Worms + Reinforcements/United, W2, Aramgeddon, WormWorldParty, W3D, Forts
i Rozwałka)


Do tego dodam jeszcze Total War:Eras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:13, Carl92 napisał:

No to wkońcy jest nowy numer Extra Gry czy go nie ma. Bo kazdy mowi co innego.


Tak, kurczę, wyszedł. Do tej pory wydawało mi się, że potrafię odróżnić pudełko przereklamowanej samochodówki od głupawej strzelaniny. Ale - jak widać - inni wiedzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jest już dzisiaj nowa Extra Gra:) Dorwałęm:) Super!!!!
Za miesiac to co od dawna jest w XKN Caly Heroes 4 +dodatki 2:( niestety nie kupie bo mam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:06, Carl92 napisał:

Ach jest już dzisiaj nowa Extra Gra:) Dorwałęm:) Super!!!!


a jaka gra?

Dnia 08.11.2006 o 08:06, Carl92 napisał:

Za miesiac to co od dawna jest w XKN Caly Heroes 4 +dodatki 2


lol przecież to jest taki szit że się w głowie nie mieści... :/ nie ma czego żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:01, Andrzej Tytan napisał:

ja bym chciał żeby wszedło warhamer 40 000 alien asault

Hę...? nie ma takiego dodatku... ;) zapewne chodzi ci o warhammer 40k - winter assault :)

Dnia 07.11.2006 o 22:01, Andrzej Tytan napisał:

i najnowszaczęść.

ehehe 10 listopada premiera dopiero a ty już w extra grze dark crusade chcesz?? ;)

Dnia 07.11.2006 o 22:01, Andrzej Tytan napisał:

I warcraft 3 złota edycja.

to raczej nierealne, bo podobnie jak dziadek Diablo II, Warcraft III nadal sprzedaje się bardzo dobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 09:21, Deejay napisał:

a jaka gra?


Odpowiedź kilka postów wyżej :/ No ale po co się fatygować, lepiej zapytać...Delta Force Xtreme

Dnia 08.11.2006 o 09:21, Deejay napisał:

lol przecież to jest taki szit że się w głowie nie mieści... :/ nie ma czego żałować...


Dla Ciebie shit dla niego hit. Podobało się, to sobie kupił i rzucanie lolami nie ma sensu. Swoją drogą to zastanawiam się czy wszyscy używający cudownego "lol" wiedzą co to w ogóle znaczy "(nie mówię w tej chwili o Tobie). :)

A EG oczywiście kupię. DFX jest całkiem niezła. Oby tylko była w moim kiosku. A herosów sobie daruję, bo nie przepadam za tą serią. Wolę Etherlords 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:42, djsound napisał:

Odpowiedź kilka postów wyżej :/ No ale po co się fatygować, lepiej zapytać...Delta Force Xtreme


wyobraź sobie że się pofatygowałem :P i znalazłem tajemniczo wyglądający skrót DF:X ...
wybacz że nie skojarzyłem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga: migem na początku pisał o tym, że saga Heroes zawarta w XG będzie zawierać części od 1 do 4 z dodatkami... Teraz widzę, że w XKN wychodzi saga od 1 do 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym numerze Heroes of Might & Magic 4 + dodatki? Ale przecież miało już nie być gier z XKN z XG (chyba) :/. Kolejny numer nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 4 + dodatki yyyeeeehhhh no naświęta spodziewałem sie czegoś więcej niż gre którą można kupić już od dłuższego czasu w xkn( i tam jest + papierowa instrukcja i poradnik) . listopadowy i grudniowy numer Extra gry podaruje se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:11, Misiek690 napisał:

Cos mi się wydaje, że "Extra Gra" jako miesięcznik przestała funkcjonować. :/

no. delta force extreme miała być ale coś CDp zaniedbał Extra Gre. Stronka nie miała aktualizacji od lipca 2006. Co się dzieje? Czy nie będzie już extra gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:43, kris2005a napisał:

> Cos mi się wydaje, że "Extra Gra" jako miesięcznik przestała funkcjonować. :/
no. delta force extreme miała być ale coś CDp zaniedbał Extra Gre. Stronka nie miała aktualizacji
od lipca 2006. Co się dzieje? Czy nie będzie już extra gry?

Też coś mi się wydaje, że inicjatywa siadła, może lepiej niech sie skupią na XKN i wydają Sagi w już istniejących seriach.

Saga Heroes 1-3 zapowiedziana na 16 XI, na CD-kach
Saga Fallout ponownie, teraz w XKN DVD
Enter the MAtrix DVD
Morrowind Gold DVD

mi brakujejeszcze settlersów Saga Settlers 1-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Heroes to totalna przesada dostajemy odgrzewany kotlet w innym opakowaniu. A myślałem że na święta to CDprojekt bardziej się postara, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jest nowy numer EG z DF:X w koskach sam go dzisiaj kupiłem. Dzisiaj umnie byl prawie w kazdym kioski.
Oj coś CDP zaniedbywa EG i stronke o EG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:08, fish13 napisał:

Z tym Heroes to totalna przesada dostajemy odgrzewany kotlet w innym opakowaniu. A myślałem
że na święta to CDprojekt bardziej się postara, trudno.


Jaka przesada? Heroes I i II przecież nie było w sprzedaży. A jak już wydawać sagę starych wersji to czemu nie?
A co do tego czy się CD Projekt postara czy nie to przepraszam bardzo, jeszcze nie ma nawet początku grudnia!
Jestem pewien, że CD-P zrobi co w swojej mocy, żebyśmy na Święta mieli ciekawe niespodzianki, a oni wzrost zysków, już ty się o to nie martw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:08, fish13 napisał:

Z tym Heroes to totalna przesada dostajemy odgrzewany kotlet w innym opakowaniu. A myślałem
że na święta to CDprojekt bardziej się postara, trudno.


Pardon :) Myślałem, że chodzi Tobie o wydanie Sagi Heroses w Klasyce neXt :)
Juz rozumiem - grudniowy numer, w którym znajduje się to samo co już jest w extra kalsyce - bezsens.
Poperam Wasze zdanie, dziwne to jest ze strony CD-P akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:27, Bart_GT napisał:

> Z tym Heroes to totalna przesada dostajemy odgrzewany kotlet w innym opakowaniu. A myślałem

> że na święta to CDprojekt bardziej się postara, trudno.

Pardon :) Myślałem, że chodzi Tobie o wydanie Sagi Heroses w Klasyce neXt :)
Juz rozumiem - grudniowy numer, w którym znajduje się to samo co już jest w extra kalsyce -
bezsens.
Poperam Wasze zdanie, dziwne to jest ze strony CD-P akurat...

Już ciekawiej by było w EG umieścić Sagę Heroes of Might and Magic 1-4, (z dodatkami oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować