Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Musisz to mieć: ponton do Kinecta!

57 postów w tym temacie

Czy jak wy tez oglądacie filmiki z Kinecta śmiać chce się wam. A ci ludzie, którzy grą w tej reklamie jakby trochę nienormalni, cała rodzinka uśmiechnięta. To gorsze od uśmiechu z neostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:50, jedrzejb napisał:

Czy jak wy tez oglądacie filmiki z Kinecta śmiać chce się wam. A ci ludzie, którzy grą
w tej reklamie jakby trochę nienormalni, cała rodzinka uśmiechnięta. To gorsze od uśmiechu
z neostrady.


Che che... ;) Ja jak to widzę, kojarzą mi się od razu żenujące reklamy typu Mango telezakupy itp. Szczególnie reklama aparatu wybielającego na zęby i ujęcie, na którym cała czteroosobowa rodzinka siedzi na kanapie, każdy w gębie trzyma to coś i wszyscy szczerzą się jak idioci ;)

20101009200436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm patrząc na niektóre momenty czujny obserwator może dojść do 2 wniosków
1) Kinect ma strasznego laaaga w niektórych momentach
2) Ruchy osób przed telewizorem są nagrane osobno by nie wyglądały tak głupio :P.
Np. 1:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko! Co będzie następne? MS Basketball?

________________________________________________

Czy lubisz reklamy w środku newsa?

________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten żarcik z Dante''s Inferno?

Że niby zapowiedzieli nową grę na Wii pt. "Mass We Pray" wraz z kontrolerem-klęcznikiem, a link z preorderem był przekierowany na stronę Dante''s Inferno?
Niedługo i takie sterowanie nam zaserwują. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie chcę się Wam czytać newsa. Ale po tytule nie dojdziecie do tego, że MS NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO. Oczywiście wiem, że kupa ludzi lubi po MS jechać od tak sobie, ale napiszę jeszcze raz TO NIE MS TO TWORZY, ANI NIE DAJE ŻADNEJ LICENCJI NA TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:50, jedrzejb napisał:

Czy jak wy tez oglądacie filmiki z Kinecta śmiać chce się wam. A ci ludzie, którzy grą
w tej reklamie jakby trochę nienormalni, cała rodzinka uśmiechnięta. To gorsze od uśmiechu
z neostrady.


Przypomina to niecny plan Jokera z Batmana Burtona, polegający na sprzedawaniu kosmetyków, wywołujących taki uśmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 09:59, JuMp3r napisał:

Kolejna głópota od M$...
Po co to komu?


Czytanie zapewne jest bardzo trudne, ale Ci to ułatwię skracając do minimum ten tekst za razem umieszczając najważniejszą wiadomość. "Firma Atomic Accessories najwidoczniej stwierdziła, że szaleństwa na podłodze są strasznie słabe i nudne, dużo lepiej będzie, gdy gracz pokona trasę na... prawdziwym pontonie."


BTW. Śmiejcie się z nich ile chcecie, ale oni za taki uśmiech zarabiają (być może) więcej niż Wy za ciężką pracę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować