Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

Jakaś taka brzydka przekombinowana pastelowo-mdła w moim mniemaniu grafika

Bo grafika w lolu jest przepiękna i nie wygląda jak wow, a modele wcale nie wyglądają jak chodzące klocki

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

portrety 3D,

Jak ci to przeszkadza, możesz sobie wyłączyć. Rozumiem, że masz od tego spadki fps ? Haha.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

brak czytelności na mapie

Jak nie pasują krzyżyki to możesz sobie włączyć portrety. Podobnie do twojej ulubionej gry, czyli lola.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

irytujący zkaszaniony głos narratora

Chyba nie grałaś w podstawową dotę. Jest to zwyczajny klasyk.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

mało klimatycznie zagrane dialogi postaci

Dialogi są zagrane świetnie, a ich ilość jest przytłaczająca. Postacie reagują nawet na to jaki item się kupiło, a także mają specjalne teksty, gdy zabije się "rywala" danej postaci. Bo te 5 dialogów na każdą postać w lolu są tak klimatycznie zagrane, nie ? Zobacz sobie ilości dialogów w responses na dota2wiki.com

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

brak balansu w postaciach

Zero przykładów.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

i samym dobieraniu przeciwników (graczy).

Jesteś słaba to i dostałaś słabych graczy...

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

dłuugie kolejki

To jest beta i w danym momencie jest max 50k graczy. A sam mecz i tak szuka koło półtorej minuty.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

mogłabym tak wymieniać długo.

Koniec argumentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 17:01, Wielki_Bubba napisał:

> i samym dobieraniu przeciwników (graczy).
Jesteś słaba to i dostałaś słabych graczy...

Akurat tu się mylisz dobór graczy jest randomowy, więc gdy mam te 150 winow nadal widuje w mym teamie rosyjskich zawodników 0 wins, przynajmniej dopóki nie wprowadzą poziomów doświadczenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

Jakaś taka brzydka przekombinowana pastelowo-mdła w moim mniemaniu grafika,

Kwestia gustu, dla mnie jest piękna i bogata w masę miłych dla oka szczegółów, tak na postaciach, jak i na mapie (choćby jakieś różne zwierzątka przemykające tu i tam. Szczególnie w porównaniu do LoLa, który mnie pod względem graficznym odrzuca totalnie (nie chodzi mi nawet o to, że grafika jest kreskówkowa i w 2D, ale o design postaci).

>interfejs

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

przekombinowany i nieczytelny

Sklep jest fatalny (szczególnie w porównaniu do LoLa) i brakuje odpowiednich kursorów przy rzucaniu zdolności. Ale to beta, na pewno to dojdzie z czasem.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

portrety 3D,

Uh. No i?
>brak czytelności na mapie
To znaczy? Są zaznaczone creepy, wieże, Roshan, bohaterowie (na alt masz wyświetlanie portrtów), do tego pingi i możliwość rysowanie

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

irytujący zkaszaniony
głos narratora,

C''mon, narrator jest dużo lepszy i sensowniejszy niż ta anemiczna pani z LoLa.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

mało klimatycznie zagrane dialogi postaci

Nie ma dialogów. A jeśli ci chodzi o same wypowiedzi, to nie wiem, co rozumiesz przez "kliamtyczne". Moim zdaniem udźwiękowienie postaci jest świetne, bo reagują prawie na każdą zaistniałą sytuację.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

brak balansu w postaciach

To znaczy? Brak balansu to dosyć szerokie stwierdzenie. Szczególnie w grze, która polega na różnorodności. Owszem, Riki zabija lepiej niż Tidehunter, ale to nie o to chodzi (zresztą tak samo jest w LoLu).

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

i samym dobieraniu przeciwników (graczy).

Bo to jest beta, gra prowadzi na razie tylko statystyki dla każdego gracza, ale nie ma jeszcze żadnych punktów czy poziomów.

Dnia 19.04.2012 o 23:41, Ilona napisał:

dłuugie kolejki .

Z tym akurat bywa różnie, czasem się czeka naprawdę długo, czasem znajduje w parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał bo koledzy ci dobrze napisali.A poza tym "Szkoda prądu. Dbam o środowisko''''xD Dziewczynko przestań się dąsać i płakać. Nie masz żadnych konkretnych argumentów. Po prostu krytykujesz grę bo nie umiesz grać.Wróć do
a)LOLowatej gry
b) simsy lub c) naucz się grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:36, In_The_End napisał:

Ja obecnie pogrywam Drow ranger. Banalnie łatwo nią grać, ale i łatwo zginąć przed +/-
17lvl. Pózniej kryty 800 dmg robią swoje xd
btw czy itemy dające do krytów sumują się? (np. 20% + 20 % = 40%)

"Critical Strike: Multiple Critical Strike abilities do not independently stack, as they can not trigger on the same hit. "

Cytat z dota2wiki.com. Czyli nie sumują się, ale też się nie znoszą tak jak Orby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:51, Madoc napisał:

Jeśli grałeś w pierwszą Dotę, a w międzyczasie NIE grałeś w LoLa, to poczujesz się jak


Miałem styczność z LoL''em... Co teraz? :( CZAS OGARNĄĆ DOTA 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje tutaj surrender? Jeśli tak to jak? Z botami za wyjście jest jakiś leave naliczany czy coś? Bo już jakiś koleś mi wyszedł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 17:32, Infes napisał:

Miałem styczność z LoL''em... Co teraz? :( CZAS OGARNĄĆ DOTA 2. :)

Jak grałeś zbyt długo w LoLa to możesz być trochę zaskoczony tym, że po śmierci tracisz złoto, przeciwnik dobija własne creepy, a stanie pod wieżą wcale nie gwarantuje ci bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:06, Madoc napisał:

Jak grałeś zbyt długo w LoLa to możesz być trochę zaskoczony tym, że po śmierci tracisz
złoto, przeciwnik dobija własne creepy, a stanie pod wieżą wcale nie gwarantuje ci bezpieczeństwa.


Akurat z tego zdaje sobie sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:04, Infes napisał:

Istnieje tutaj surrender? Jeśli tak to jak? Z botami za wyjście jest jakiś leave naliczany
czy coś? Bo już jakiś koleś mi wyszedł :|

Za dużo lola, kapitulacji nie ma, w grze z botami leave nie jest naliczany, dodatkowo podczas normalnej rozgrywki z match makingu z żywymi przeciwnikami, gdy ktokolwiek przekroczy barierę 5 min (afk lub okres ponownego dołączenia) zostanie nagrodzony leavem, natomiast reszta graczy może opuścić grę bez obawy jakiejkolwiek kary (nie licząc loose''a), gdy wszyscy przeciwnicy opuszczą grę gra automatycznie się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:20, DarkWolf_PL napisał:

Za dużo lola, kapitulacji nie ma

To akurat powinni wprowadzić, czasem od początku widać że mecz jest bez sensu. A gry mają bawić, a nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 17:55, DarkWolf_PL napisał:

> W końcu Gabe oficjalnie potwierdził, że Dota 2 przyjmie model F2P.
> http://www.valvetime.net/threads/dota-2-will-be-free-to-play-with-a-twist.189546/

hello tf2



Muszę osobiście powiedzieć że wolałbym żeby dota kosztowała te 5-10 euro i nie musiałbym się martwić nawałnicą graczy którzy będą sprawdzić tę grę i mi zepsuć mecz. Może nie będzie tak źle w modelu f2p. Wiem że będą itemki zmieniające wygląd postaci, inne modele kuriwerów i taunty, czili tf2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:44, Madoc napisał:

To akurat powinni wprowadzić, czasem od początku widać że mecz jest bez sensu. A gry
mają bawić, a nie męczyć.


True story. Widać przewagę drużyny. Jeszcze jedno pytanie... Itemy które są proponowane. Warto czy lubię samodzielnie szukać odpowiedzialnego build''a dla danej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:34, Tobi88Pl napisał:

Moim zdaniem Dota 2 wyjdzie na DVD. Czemu ? Bo jak byk pisze na tej stronie że Ubisoft
to wydawca.
Tu link
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15786
Pisze pod zdjęciem dota 2
Oby była na Dvd . Taka gra to priorytet w kolekcji;)


Zastanów się najpierw co piszesz valve sam sobie jest wydawcą i gra nie będzie na dvd bo będzie tylko w dystrybucji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować