Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2013 o 10:03, Neleron napisał:

Obecnie największą wadą DOTY to matchmaking - za który spokojnie można ściąć 1 pkt w
ogólnej ocenie.

Ale o co w sumie chodzi z tym matchmakingiem? Ostatnio z ciekawości sprawdzam poziomy graczy z którymi gram, oglądam też mecze moich kolegów, którzy dopiero zaczynają. Poziomy są bardzo wyrównane w obu drużynach, przez co nawet lepiej, kiedy nie gram z nimi, wtedy wszyscy mają 1-2 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym nie wiem skąd ludzie uznali, że graczy sortuje poziomami w grach. Wszystko polega na ukrytym ratingu, tak jak w LoLu na normalach. A z matchmakingiem serio nie widzę problemów, raczej z ruskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 21:41, Madoc napisał:

10 kluczy do Doty, to jest dopiero bogactwo.

To już się śmieszne robi, mogliby zrobić po prostu open betę, a nie spamować ekwipunki czymś, czego po prostu nie ma już komu rozdawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 20:56, Ecko09 napisał:

Od ilu winów na plusie można mówić o dobrym w/l ratio?


55% ? Aczkolwiek to już zależy od liczby rozegranych gier. No i niespadanie poniżej 50% jest wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 22:25, Wielki_Bubba napisał:

> Od ilu winów na plusie można mówić o dobrym w/l ratio?

55% ? Aczkolwiek to już zależy od liczby rozegranych gier. No i niespadanie poniżej 50%
jest wskazane :D


Na razie mam 15 na plusie, od początku byłem na plusie nie wiem jakim cudem :D Dobre teamy mi się trafiały hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dropnął mi dzisiaj mistyczny łuk (fioletowy) dla Windrunnera. Jeżeli można go trade''ować (a nie wiem czy można) to chętnie zamienię się za inną broń. Najlepiej dla Drow Rangera (Rare).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 16:06, 4ny4 napisał:

Hej,

dropnął mi dzisiaj mistyczny łuk (fioletowy) dla Windrunnera. Jeżeli można go trade''ować
(a nie wiem czy można) to chętnie zamienię się za inną broń. Najlepiej dla Drow Rangera
(Rare).


Mam kilka łuków do Trax, nie czy koniecznie rare, ale jeżeli jesteś zainteresowany to dodaj mnie do znajomych. ( Neleron )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 16:06, 4ny4 napisał:

Hej,

dropnął mi dzisiaj mistyczny łuk (fioletowy) dla Windrunnera. Jeżeli można go trade''ować
(a nie wiem czy można) to chętnie zamienię się za inną broń. Najlepiej dla Drow Rangera
(Rare).


http://steamcommunity.com/id/trollingismylife?l=polish

sprawdź plecak, jakbyś coś chciał, pisz na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 16:06, 4ny4 napisał:

Hej,

dropnął mi dzisiaj mistyczny łuk (fioletowy) dla Windrunnera. Jeżeli można go trade''ować
(a nie wiem czy można) to chętnie zamienię się za inną broń. Najlepiej dla Drow Rangera
(Rare).


Jak jeszcze masz ten łuk to ja mam na wymiane rare dla DR
Dodaj mnie, moj steam: http://steamcommunity.com/id/_Archi_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 17:12, DarkWolf_PL napisał:

Mam rare bow dla DR, przyjmij invite''a na steamie.


Wyminiłem się z DarkWolf''em. Reszce dziękuje za propozycje. :)

PS Mam full rare seta dla Jugg''a. Jak ktoś chętny na wymianę to można looknąć na mój profil. Nick 4ny4.

Interesują mnie itemy dla Riki''ego, Drow Ranger''a, oraz rary dla Dragon Knight''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować