Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II ponownie opóźnione

51 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 17:44, Muradin_07 napisał:

No to Brytyjczycy mają przewalone... XD


Nie wiadomo jeszcze czy my dostaniemy grę tego 9 listopada ...
a o ponownym poślizgu premiery wiadomo od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:04, KannX napisał:

Niech przekładają ile chcą, ważne żeby gra była dopracowana. Nie spieszy mi się.


Popieram wole dostać później i bardziej dopracowana wersje niż szybciej i crapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:07, Kezuj12345 napisał:

> Niech przekładają ile chcą, ważne żeby gra była dopracowana. Nie spieszy mi się.


Popieram wole dostać później i bardziej dopracowana wersje niż szybciej i crapa


A ja nie
po pierwsze,wedle zapewnień twórców,gra jest już ukończona w 100% od września
po drugie - teraz mam odłożoną kasę na kolekcjonerkę a na początku przyszłego roku mam ważniejsze tytuły do kupienia - czytaj: Buletstorm.Dead Space 2,Dragon Age II,Crysis 2,Wiedźmin 2 i przełożony dodatek do Assassins Creed II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się, że warto czekać na "doszlifowanie" gry aby uniknąć błędów - z tym, że ja nie wierzę w to, że oni jeszcze coś "szlifują". Moim zdaniem jest to ordynarny zabieg mający na celu wbicie się z datą premiery na jak najlepszą pozycję do sprzedaży. Co więcej, mam wrażenie, że nie jest to ostatnia zmiana daty premiery, a to powoduje, że mam ochotę odwołać mój pre-order. Nie lubię jak ktoś ze mną w ten sposób pogrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:04, KannX napisał:

Niech przekładają ile chcą, ważne żeby gra była dopracowana. Nie spieszy mi się.

Skoro twórcy zapewniali, że gra jest gotowa, to wątpię czy na tym etapie można jeszcze ją dopracować. No chyba że jakieś drobne szlify, ale na niespełna miesiąc przed rzekomą premierą jest już na takie zabiegi trochę za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej. O kurczę. Nie, wcale nie to chciałem powiedzieć. Chciałem powiedzieć: holi madaf..%^#^%@ sh..#@*%, łot a f....*@#(&*^% iz gołin on egen?

A tak ciut poważniej - twórcy gry skazanej na sukces nie muszą się spieszyć... i nie muszą wciskać kitów o ostatnich poprawkach itp. Mogą sobie na spokojnie kalkulować, kiedy wypuszczenie gry najbardziej im się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować